Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Depay za frajer do przygarnięcia... ;DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Dlaczego wszystko spłycasz do oprawy politycznej?
0
@beter2 mieszana mieszana
6
@mmaciass Życzę Ci, abyś nie musiał zmagać się żadną z nich.
6
@revolution33 Z czego się budzą i co widzą?? Jakbyś mógł rozkodować ten swój szyfr dla postronnych obserwujących, to będziemy wdzięczni.
2
Nikt przecież nie broni wejść kobitce np. do rzutu młotem mężczyzn i pokazać im gdzie ich miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lntrowertyk Jak normalne zachowanie? Większość olimpijczyków zachowuje medal dla siebie, a ty to przedstawiasz, jakby to było przytrzymanie drzwi dla starszej Pani..
0
@FCB_dimiC Było się uderzyć, to byłbyś teraz na Igrzyskach, a tak.. Pozostało Ci chwalenie się swoim kunsztem na LR..
0
@PatrykBarca Może kupił kogoś innego, bo Szczęsny ostatecznie odrzucił ich ofertę?
0
@Fenelon Ale ten balon pier...
0
@arasz1819 Niekoniecznie.. Bywają przypadki, że dziecko jest uczulone na mleko matki.
8
@Ojciec5tkidzieci Ale nagle coś go bierze... Pewnie kur*ica od słuchania takich troglodytów..
1
@Zoker Ależ mężnie bronił swojej rodziny.. Chwała mu za to!!
0
@Safrani Tylko dlaczego protesty dotykają ludzi, co mają w tym temacie za przeproszeniem gówno do powiedzenia? Problemy które wymieniłeś ma rozwiązać władza, nie turyści..
0
Tak jak napisałem, de la Fuente największym impostorem Hiszpanii..
0
@Pasiak Przeciętny mecz? To chyba nie mieliśmy przyjemności oglądać tego samego spotkania.
0
@Tomo1989 Na zmęczonego to wygląda Ferran po 10 minutach gry.. Co do wieku, to argument niedorzeczny, biorąc pod uwagę ostatnie spotkania jakie zagrał Yamal..
0
Niech de la Fuente wytłumaczy na konferencji jakie były przesłanki co do zmiany Yamala.. Zmiana iście impostorska.
1
@Lucyfffer Płacz to coś złego? Jeżeli w ten sposób jest w stanie poradzić sobie z emocjami, to nie rozumiem problemu.. Jasne jest kapitanem, ale w pierwszej kolejności jest tylko człowiekiem..
0
@PuszkinFan Wtedy nie byli oni "średnimi graczami" ale faktycznie i tak zapłaciliśmy sporo więcej niż powinniśmy.
2
@mkl87 Na Ansu to źle wpłynęły kontuzje a nie numer na koszulce...
13
@maroon Z pewnością Ci chłopcy zaczerpnęli antysemickiego mleko prosto z piersi La Bamby..
0
@Katalończyk 99 Dziwnym trafem, popularne zagraniczne melodie dość często powtarzają się w kawałkach polskich grajków..
0
@tomek8756 Jak najbardziej czarny humor.
0
@Szklaner A jakie jest twoje IQ? Pomijając już, że IQ nie świadczy o inteligencji jako takiej, bo sami nie potrafimy jeszcze sprecyzować czym ona tak naprawdę jest..
25
@Criss18Barca A Guardiola ze Skorżą..
0
Czy waszym zdaniem ban na tematy polityczne na LR znacząco wpłynąłby na ilość aktywnych użytkowników na stronie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
I co z tej dominacji.. Zaraz piłka odbije się od kępki trawy obetrze się o włos łonowy Bellinghama i 2:1 Real..