2

Depay za frajer do przygarnięcia... ;DD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas Dlaczego wszystko spłycasz do oprawy politycznej?

0

@beter2 mieszana mieszana

6

@mmaciass Życzę Ci, abyś nie musiał zmagać się żadną z nich.

6

@revolution33 Z czego się budzą i co widzą?? Jakbyś mógł rozkodować ten swój szyfr dla postronnych obserwujących, to będziemy wdzięczni.

2

Nikt przecież nie broni wejść kobitce np. do rzutu młotem mężczyzn i pokazać im gdzie ich miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lntrowertyk Jak normalne zachowanie? Większość olimpijczyków zachowuje medal dla siebie, a ty to przedstawiasz, jakby to było przytrzymanie drzwi dla starszej Pani..

0

@FCB_dimiC Było się uderzyć, to byłbyś teraz na Igrzyskach, a tak.. Pozostało Ci chwalenie się swoim kunsztem na LR..

0

@PatrykBarca Może kupił kogoś innego, bo Szczęsny ostatecznie odrzucił ich ofertę?

0

@Fenelon Ale ten balon pier...

0

@arasz1819 Niekoniecznie.. Bywają przypadki, że dziecko jest uczulone na mleko matki.

8

@Ojciec5tkidzieci Ale nagle coś go bierze... Pewnie kur*ica od słuchania takich troglodytów..

1

@Zoker Ależ mężnie bronił swojej rodziny.. Chwała mu za to!!

0

@Safrani Tylko dlaczego protesty dotykają ludzi, co mają w tym temacie za przeproszeniem gówno do powiedzenia? Problemy które wymieniłeś ma rozwiązać władza, nie turyści..

0

Tak jak napisałem, de la Fuente największym impostorem Hiszpanii..

0

@Pasiak Przeciętny mecz? To chyba nie mieliśmy przyjemności oglądać tego samego spotkania.

0

@Tomo1989 Na zmęczonego to wygląda Ferran po 10 minutach gry.. Co do wieku, to argument niedorzeczny, biorąc pod uwagę ostatnie spotkania jakie zagrał Yamal..

0

Niech de la Fuente wytłumaczy na konferencji jakie były przesłanki co do zmiany Yamala.. Zmiana iście impostorska.

1

@Lucyfffer Płacz to coś złego? Jeżeli w ten sposób jest w stanie poradzić sobie z emocjami, to nie rozumiem problemu.. Jasne jest kapitanem, ale w pierwszej kolejności jest tylko człowiekiem..

0

@PuszkinFan Wtedy nie byli oni "średnimi graczami" ale faktycznie i tak zapłaciliśmy sporo więcej niż powinniśmy.

2

@mkl87 Na Ansu to źle wpłynęły kontuzje a nie numer na koszulce...

13

@maroon Z pewnością Ci chłopcy zaczerpnęli antysemickiego mleko prosto z piersi La Bamby..

0

@Katalończyk 99 Dziwnym trafem, popularne zagraniczne melodie dość często powtarzają się w kawałkach polskich grajków..

0

@tomek8756 Jak najbardziej czarny humor.

0

@Szklaner A jakie jest twoje IQ? Pomijając już, że IQ nie świadczy o inteligencji jako takiej, bo sami nie potrafimy jeszcze sprecyzować czym ona tak naprawdę jest..

25

@Criss18Barca A Guardiola ze Skorżą..

0

Czy waszym zdaniem ban na tematy polityczne na LR znacząco wpłynąłby na ilość aktywnych użytkowników na stronie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

I co z tej dominacji.. Zaraz piłka odbije się od kępki trawy obetrze się o włos łonowy Bellinghama i 2:1 Real..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?