Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niech dalej nabija na ogórkach..
0
Grunt, że atmosfera świetna.
6
I te reklamy na bandach "Krystyna już zbiera incoiny" :D
4
Brak kwalifikacji do MŚ szybko by odmienił poglądy Pana "Luli"
4
Nie wiem z czym się tu można nie zgodzić.. Po prostu powiedział jakie są fakty..
0
@JimMorrisonFCB Trzymam kciuki za to że nie i faktycznie zaczynają robić z tym porządek.
2
@Tibu Nie no.. Fede to akurat szefito.
4
@tomek8756 Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od jednostki. Jeden podniesie się z najgorszego szamba. Drugi się powiesi, bo go rzuciła dziewczyna.
5
@Kondziubarca Współczuję w takim razie.
0
@AlexDark00 Tak samo jak Lewy
0
@Krzychuu_77 On ostatnio dwie dość ładne asysty zaliczył lewą nogą, coś mi się wydaje, że srogo nad nią pracował i stąd może ta pewność co do niej.
0
@Luciano99 Jeśli miałbyś tworzyć coś z @jowita to wyszłoby raczej coś człowieko podobnego..
0
@Transu96 Robisz sbc o Yamala? Cena delikatnie przesadzona, a on zaraz i tak dostanie lepsze karty.
0
Ale jak to Ferran?
1
@Cule2013 Tu trzeba do tego Pana @Danny Gaucho człowiek statystyka bierz się za liczenie.
0
@July_6_BcN Z dnia na dzień ich nie wycofają.
19
@Luciano99 No tak.. Wtedy nie będzie miał urlopu to i problemu nie będzie..
0
Courtois kontuzjowany to Wojtek nawrotka na Madryt :DD
0
@SelloutCrowd Chodzi na piechotę.. Hehehe.. Sory, musiałem.
1
Dobrze, że nie mam sąsiadów, którzy są tak napastliwi przy witaniu się..
6
@TheNekro94 Ja chętnie przygarnę. To co, wpłacę zaliczkę i zaklepiesz mi do środy?
43
@juarez Ok.. No to kontra.. Po to ktoś ustalił prawo ruchu drogowego, aby go przestrzegać i aby zapewniało względnie bezpieczne poruszanie się po drogach publicznych.
0
@vangoor Za szybko się to nie powtórzy, także niech zachowa te piękne wspomnienia..
38
@juarez Nie chodzi o to, żeby czegoś zakazywać.. Tylko, żeby nie zapie.. po drogach publicznych 300km/h.. Chcesz się ścigać to wypad na tor..
3
Ten Gerard Martin to pewnego dnia będzie kosztował nas punkty, ale miejmy nadzieję, że nie dziś..
5
@TheCule Śmiało, chętnie się dowiem do jakiej to ciekawej grupy należę.
1
@NeroTFP1 A taki fajny filmik na instagramka miał być..
1
To już plotki o transferze Neymara były mniejszym pierdoletem niż to..
2
@misterio Bety mordo to ja już dawno nie mam. Mercedesem teraz jeżdżę.
23
Czyli nawet ktoś wrogi klubowi może przyjść na stadion w koszulce Barcy, mieć rasistowski transparent i cyk kolejna kara.. Cyrk.