2

Niech dalej nabija na ogórkach..

0

Grunt, że atmosfera świetna.

6

I te reklamy na bandach "Krystyna już zbiera incoiny" :D

4

Brak kwalifikacji do MŚ szybko by odmienił poglądy Pana "Luli"

4

Nie wiem z czym się tu można nie zgodzić.. Po prostu powiedział jakie są fakty..

0

@JimMorrisonFCB Trzymam kciuki za to że nie i faktycznie zaczynają robić z tym porządek.

2

@Tibu Nie no.. Fede to akurat szefito.

4

@tomek8756 Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od jednostki. Jeden podniesie się z najgorszego szamba. Drugi się powiesi, bo go rzuciła dziewczyna.

5

@Kondziubarca Współczuję w takim razie.

0

@AlexDark00 Tak samo jak Lewy

0

@Krzychuu_77 On ostatnio dwie dość ładne asysty zaliczył lewą nogą, coś mi się wydaje, że srogo nad nią pracował i stąd może ta pewność co do niej.

0

@Luciano99 Jeśli miałbyś tworzyć coś z @jowita to wyszłoby raczej coś człowieko podobnego..

0

@Transu96 Robisz sbc o Yamala? Cena delikatnie przesadzona, a on zaraz i tak dostanie lepsze karty.

0

Ale jak to Ferran?

1

@Cule2013 Tu trzeba do tego Pana @Danny Gaucho człowiek statystyka bierz się za liczenie.

0

@July_6_BcN Z dnia na dzień ich nie wycofają.

19

@Luciano99 No tak.. Wtedy nie będzie miał urlopu to i problemu nie będzie..

0

Courtois kontuzjowany to Wojtek nawrotka na Madryt :DD

0

@SelloutCrowd Chodzi na piechotę.. Hehehe.. Sory, musiałem.

1

Dobrze, że nie mam sąsiadów, którzy są tak napastliwi przy witaniu się..

6

@TheNekro94 Ja chętnie przygarnę. To co, wpłacę zaliczkę i zaklepiesz mi do środy?

43

@juarez Ok.. No to kontra.. Po to ktoś ustalił prawo ruchu drogowego, aby go przestrzegać i aby zapewniało względnie bezpieczne poruszanie się po drogach publicznych.

0

@vangoor Za szybko się to nie powtórzy, także niech zachowa te piękne wspomnienia..

38

@juarez Nie chodzi o to, żeby czegoś zakazywać.. Tylko, żeby nie zapie.. po drogach publicznych 300km/h.. Chcesz się ścigać to wypad na tor..

3

Ten Gerard Martin to pewnego dnia będzie kosztował nas punkty, ale miejmy nadzieję, że nie dziś..

5

@TheCule Śmiało, chętnie się dowiem do jakiej to ciekawej grupy należę.

1

@NeroTFP1 A taki fajny filmik na instagramka miał być..

1

To już plotki o transferze Neymara były mniejszym pierdoletem niż to..

2

@misterio Bety mordo to ja już dawno nie mam. Mercedesem teraz jeżdżę.

23

Czyli nawet ktoś wrogi klubowi może przyjść na stadion w koszulce Barcy, mieć rasistowski transparent i cyk kolejna kara.. Cyrk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?