2

Ferran to po prostu zajebisty zmiennik

1

Nie ma się od kogo odbić i wpaść do bramki..

0

Ten Faciak nie najgorszy jak na razie

2

@Barca_Q Wydaliśmy ponad 50 baniek żeby podziwiać jego facjate na ławce?

6

@maciar No to by wskoczył na trzecie miejsce.. Nie wiem co to dla nas zmienia..

0

@Pedri16Future Wojtek poza sytuacją ze straconym golem bardzo dobry występ.

5

Rudiger powinien siedzieć na oddziale zamkniętym, a nie przebywać na boisku..

7

Gen frajerstwa nadal gdzieś tam drzemie

0

@VeB_Maciek_12 Człowieku.. Finał LM to nie mecz towarzyski żeby takie szopki robić.. Raz, że musimy się tam znaleźć.. Dwa, że grać w LM może tylko jeden z nich, bo Wojtek zajął miejsce Niemca na liście..

0

@Michael24 Skąd ta pewność? Przypominam, że gość przez dwa sezony grał u nas na bardzo przeciętnym poziomie i nie można jeszcze stwierdzić, że to co się działo do tej pory, to nie "olśnienie" np jak u Piątka po przenosinach do Włoch.

6

Że Brazolowi musiało przepalić styki w takim momencie sezonu..

1

@Persempretito Dla drużyny najważniejsze jest wygranie meczu.. Aby wygrać mecz, trzeba strzelić więcej bramek.. Aby zmaksymalizować szanse na bramkę, trzeba zagrywać do najlepiej ustawionych zawodników..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie interesuje się za bardzo F1, ale jakąkolwiek tam wiedze posiadam.. Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tym drugim kierowcą Red Bulla? Jakiś taki niemrawy się wydaje..

2

@BezglutenowyPedri Lookman. Bo Nico w zespole innym niż Athletic może tak nie wyglądać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rzucę odważną teorią, której nie da się już potwierdzić.. Gdyby nie ta niesłusznie uznana braka Atletico na 0:2 to przegralibyśmy ten mecz 0:1.. Ewidentnie po bramce Robcia na 1:2 chłopaki zobaczyli, że się da i wrzucili wyższy bieg.

0

W poprzednim sezonie przy 0:2 głowy by poszły w dół i po meczu.. Ewolucje mentalności można porównać z ewolucją Raphinhi..

12

Trudno to nawet skomentować

2

@krzakov Czytasz to co napiszesz przed wysłaniem?

1

@Munio Jaki wałek? Takie na ten moment są przepisy..

5

Przecież ewidentnie widać z powtórki Archivo, że przed strzałem, lewa noga delikatnie "podała" do prawej. Niech nienawiść do białych nie odbiera wam zdrowego postrzegania świata..

1

Przy Darwinie to Robercik jest w primie..

0

Z Lewym na boisku - 3 bramki
Bez Lewego - żadnej
... Factos

0

Salah to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Nawet jeżeli w przyszłym sezonie spuści z tonu to i tak będzie topem. Problemem pozostanie pozycja pokrywająca się z Laminem, ale sądzę, że Hansi by coś skleił.

0

Że Elon jest właścicielem tej strony to się nie spodziewałem..

9

@sanmartean Mają uzależniać dzień pogrzebu od dnia meczu? Wszystkie styki są na miejscu?

3

@mariogbch A no właśnie.. Nie do końca..

5

Alisson ze Szczeną powinni się podzielić mvp kolejki.

1

Zaś szansa, że powiesz coś mądrego wynosi mniej niż 0,1%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?