Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ferran to po prostu zajebisty zmiennik
1
Nie ma się od kogo odbić i wpaść do bramki..
0
Ten Faciak nie najgorszy jak na razie
2
@Barca_Q Wydaliśmy ponad 50 baniek żeby podziwiać jego facjate na ławce?
6
@maciar No to by wskoczył na trzecie miejsce.. Nie wiem co to dla nas zmienia..
0
@Pedri16Future Wojtek poza sytuacją ze straconym golem bardzo dobry występ.
5
Rudiger powinien siedzieć na oddziale zamkniętym, a nie przebywać na boisku..
7
Gen frajerstwa nadal gdzieś tam drzemie
0
@VeB_Maciek_12 Człowieku.. Finał LM to nie mecz towarzyski żeby takie szopki robić.. Raz, że musimy się tam znaleźć.. Dwa, że grać w LM może tylko jeden z nich, bo Wojtek zajął miejsce Niemca na liście..
0
@Michael24 Skąd ta pewność? Przypominam, że gość przez dwa sezony grał u nas na bardzo przeciętnym poziomie i nie można jeszcze stwierdzić, że to co się działo do tej pory, to nie "olśnienie" np jak u Piątka po przenosinach do Włoch.
6
Że Brazolowi musiało przepalić styki w takim momencie sezonu..
1
@Persempretito Dla drużyny najważniejsze jest wygranie meczu.. Aby wygrać mecz, trzeba strzelić więcej bramek.. Aby zmaksymalizować szanse na bramkę, trzeba zagrywać do najlepiej ustawionych zawodników..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie interesuje się za bardzo F1, ale jakąkolwiek tam wiedze posiadam.. Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tym drugim kierowcą Red Bulla? Jakiś taki niemrawy się wydaje..
2
@BezglutenowyPedri Lookman. Bo Nico w zespole innym niż Athletic może tak nie wyglądać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rzucę odważną teorią, której nie da się już potwierdzić.. Gdyby nie ta niesłusznie uznana braka Atletico na 0:2 to przegralibyśmy ten mecz 0:1.. Ewidentnie po bramce Robcia na 1:2 chłopaki zobaczyli, że się da i wrzucili wyższy bieg.
0
W poprzednim sezonie przy 0:2 głowy by poszły w dół i po meczu.. Ewolucje mentalności można porównać z ewolucją Raphinhi..
12
Trudno to nawet skomentować
2
@krzakov Czytasz to co napiszesz przed wysłaniem?
1
@Munio Jaki wałek? Takie na ten moment są przepisy..
5
Przecież ewidentnie widać z powtórki Archivo, że przed strzałem, lewa noga delikatnie "podała" do prawej. Niech nienawiść do białych nie odbiera wam zdrowego postrzegania świata..
1
Przy Darwinie to Robercik jest w primie..
0
Z Lewym na boisku - 3 bramki
Bez Lewego - żadnej
... Factos
0
Salah to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Nawet jeżeli w przyszłym sezonie spuści z tonu to i tak będzie topem. Problemem pozostanie pozycja pokrywająca się z Laminem, ale sądzę, że Hansi by coś skleił.
0
Że Elon jest właścicielem tej strony to się nie spodziewałem..
9
@sanmartean Mają uzależniać dzień pogrzebu od dnia meczu? Wszystkie styki są na miejscu?
3
@mariogbch A no właśnie.. Nie do końca..
5
Alisson ze Szczeną powinni się podzielić mvp kolejki.
1
Zaś szansa, że powiesz coś mądrego wynosi mniej niż 0,1%