Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Może jest terapeutką i o taką godzinę mu chodzi..
2
@Bobo25 Stać.. Tylko tacy nie idą do polityki..
0
@tbas Dyskusja a krytyka to dwie różne rzeczy cukiereczku.
0
Za duży rozmiar buta ma Lewy..
0
Co się z tym Urbańskim podziało, że się z ławy nie podnosi?
0
Slisz kończy amerykański sen amigosow
13
Messi klasa.. Mimo, że z Garnacho nie żyje najlepiej to i tak go uwzględnił w głosowaniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Eklerek Coś mi mówi, że doskonale się tu odnajdziesz..
4
@a1a @AlexDark00 Zapomniałeś przelogować.
0
@kanver_ Ale trzeba mu przyznać, że w ważnych meczach strzela..
9
@kamyk_23 Pewnie zachwycony..
1
Ten Reijnders fajny grajek. Przynajmniej w tym spotkaniu, nie oglądam na co dzień Milanu.
0
@Gibbon_FCB Lille?
18
@BobSwagger Jest legendą klubu.. Nieważne jako zawodnik czy trener..
0
T1 Realem worldsów
18
Najpierw Robuś, potem możesz ją zdobywać ile razy chcesz :D
34
Ależ piękna by to była historia, gdybyśmy wygrali LM oraz LaLige, a Lewciu zgarnąłby złotą piłkę.. Może i się zesrałem, ale pachnie ładnie..
7
Oficjalnie chciałem przeprosić Pana Inakiego za to, że pisałem na jego temat niepochlebne rzeczy.. Jest Pan debeściak.
8
Tak z ciekawości, to jaki arbiter wam pasuje? Bo co nie zajrzę do artykułu o tym, kto będzie sędziował mecz Barcy to jest lament..
2
Nowy Rapha to najlepszy transfer w tym sezonie.. Niezaprzeczalnie.
0
Może to jakaś specjalną moc Peni? Za każdym razem gdy padnie bramka dla rywala to jest spalony..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BTW Możesz być gotów na 20 minut gry.. Gavi w meczu z Bayernem ma wyjść na 70 minut?? W końcu albo jest gotów, albo nie..
1
No żółta powinna być
4
Przecież Pena w meczu z Bayernem będzie miał nogi z waty.. Chłop zagrał kilkanaście spotkań w poważnej piłce..
8
@Sulimo Jak ktoś powie, że idzie się załatwić to nie możesz mieć pewności, czy nie mówi dosłownie..
0
@osa91 Że z takim nastawieniem do życia, chce wam się jeszcze wstawać z łóżka to szanuję.
10
Nie wierzę, żeby Hansi ryzykował i wypuścił Yamala na Seville. Brak powołania i odpoczynek, to się najprawdopodobniej stanie.
21
Skoro go faulował to o jakim uczciwym pojedynku gość mówi?