Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Żeby od pieniążków Ci nie odwaliło.. Daje Ci wygrać i w dodatku troszczy się o Ciebie.. Skarb nie człowiek.
1
@FcPortoFan1999 Z taką średnią komentarzy nie masz prawa się dziwić..
0
@robsesh Jeżeli ten sam gracz fauluje po raz trzeci to i tak powinien dostać zółty kartonik, niezależnie od tego, czy faul był na kartkę, czy nie..
1
@Pinek5 Napisał, że gra słaby mecz, nie żeby go skreślić..
4
Kounde gra jak jebany profesor
5
Eksperci od przygotowania fizycznego już rozsiedli się na LR...
0
@T^L Jak się wylosuje? Za Flicka nic się nie losuje, tu wiadomo, że będzie jechana do spodu z rzeźnikami.
0
@Piernik Myślę, że sam Flick nie dopuści do takiej sytuacji.. Tym bardziej, że atmosfera wokół Marca była dość napięta..
0
@adrian89 No jak, Bernal nie miał kontaktu?
1
@Mario96w Więzadło zerwało z Rodriego
0
@bluu Można zrobić to samo co z Christensenem, wyrejestrować kontuzjowanego na dłuższy czas zawodnika, aby zarejestrować kogoś w jego zastępstwo.
1
@galix22 Nie wygrał LM, a z tak grającą Barcą wszystko jest możliwe.. Więc myślę, że tak, spiąłby się..
32
Nie wierzę, że Lewy nie byłby w stanie przekonać Szczęsnego na jeden sezon w Barcy..
2
Ja wciąż nie mogę pojąć, jak 17 latek może grać na takim poziomie.. To jest jakiś błąd w symulacji..
1
Dajcie Flickowi Barca B pograć w tej la lidze, bo chłopina kompletnie nie ma wyzwania.
9
Ktoś tu pisał, że Flick podpisał pakt z diabłem.. Jedna kontuzja za jeden wygrany mecz.. Mecz co prawda jeszcze nie wygrany, ale jak na razie wszystko sie zgadza..
4
Ten Szczęsny może da się jednak przekonać...
0
Ten Gerard Martin na tle Rayo wyglądał fatalnie.. No ale mecz meczowi nierówny..
12
5 rzutów karnych w 6 kolejek.. Jak my tyle w całym sezonie dostaniemy to będzie dobrze..
0
@Comentateiro Stópki wystają..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 No to też.. Ale dlaczego zawodników Legii nie ma na boisku?
1
Co to się dzieje w tym Szczecinie?
https://zapodaj.net/plik-U1pdbcd1yY
3
Zieliński w wyjściowej jedenastce na City
14
@Rastafarnianin Ludziom domy zabiera, a wy dalej piszecie te polityczne wysrywy.. W jednym szeregu z politykami was ustawić..
1
@kynio302 Czemu ta Pani jest uważana za "ruskiego trolla"? Nie znam tematu, więc chętnie się doedukuje.
7
@fotohobby Przecież oni właśnie w takim stylu wygrywają każdą LM :D
0
@JordiAlbion Mi czasem ani jednych, ani drugich.. Ale tylko czasem.
0
@BorzyKrzys Oo Cholibka.. Ja myślałem, że po prostu nie lubisz Mentzena i w taki sposób go nazywasz.. Aa tu taka sytuacja..
0
@Transu96 Panie, ja nie stąd, z sonaru Pan skorzystaj..