0

@Antimadridista_WR Żeby od pieniążków Ci nie odwaliło.. Daje Ci wygrać i w dodatku troszczy się o Ciebie.. Skarb nie człowiek.

1

@FcPortoFan1999 Z taką średnią komentarzy nie masz prawa się dziwić..

0

@robsesh Jeżeli ten sam gracz fauluje po raz trzeci to i tak powinien dostać zółty kartonik, niezależnie od tego, czy faul był na kartkę, czy nie..

1

@Pinek5 Napisał, że gra słaby mecz, nie żeby go skreślić..

4

Kounde gra jak jebany profesor

5

Eksperci od przygotowania fizycznego już rozsiedli się na LR...

0

@T^L Jak się wylosuje? Za Flicka nic się nie losuje, tu wiadomo, że będzie jechana do spodu z rzeźnikami.

0

@Piernik Myślę, że sam Flick nie dopuści do takiej sytuacji.. Tym bardziej, że atmosfera wokół Marca była dość napięta..

0

@adrian89 No jak, Bernal nie miał kontaktu?

1

@Mario96w Więzadło zerwało z Rodriego

0

@bluu Można zrobić to samo co z Christensenem, wyrejestrować kontuzjowanego na dłuższy czas zawodnika, aby zarejestrować kogoś w jego zastępstwo.

1

@galix22 Nie wygrał LM, a z tak grającą Barcą wszystko jest możliwe.. Więc myślę, że tak, spiąłby się..

32

Nie wierzę, że Lewy nie byłby w stanie przekonać Szczęsnego na jeden sezon w Barcy..

2

Ja wciąż nie mogę pojąć, jak 17 latek może grać na takim poziomie.. To jest jakiś błąd w symulacji..

1

Dajcie Flickowi Barca B pograć w tej la lidze, bo chłopina kompletnie nie ma wyzwania.

9

Ktoś tu pisał, że Flick podpisał pakt z diabłem.. Jedna kontuzja za jeden wygrany mecz.. Mecz co prawda jeszcze nie wygrany, ale jak na razie wszystko sie zgadza..

4

Ten Szczęsny może da się jednak przekonać...

0

Ten Gerard Martin na tle Rayo wyglądał fatalnie.. No ale mecz meczowi nierówny..

12

5 rzutów karnych w 6 kolejek.. Jak my tyle w całym sezonie dostaniemy to będzie dobrze..

0

@Comentateiro Stópki wystają..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 No to też.. Ale dlaczego zawodników Legii nie ma na boisku?

1

Co to się dzieje w tym Szczecinie?

https://zapodaj.net/plik-U1pdbcd1yY

3

Zieliński w wyjściowej jedenastce na City

14

@Rastafarnianin Ludziom domy zabiera, a wy dalej piszecie te polityczne wysrywy.. W jednym szeregu z politykami was ustawić..

1

@kynio302 Czemu ta Pani jest uważana za "ruskiego trolla"? Nie znam tematu, więc chętnie się doedukuje.

7

@fotohobby Przecież oni właśnie w takim stylu wygrywają każdą LM :D

0

@JordiAlbion Mi czasem ani jednych, ani drugich.. Ale tylko czasem.

0

@BorzyKrzys Oo Cholibka.. Ja myślałem, że po prostu nie lubisz Mentzena i w taki sposób go nazywasz.. Aa tu taka sytuacja..

0

@Transu96 Panie, ja nie stąd, z sonaru Pan skorzystaj..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?