38

Nie wiem po co tu wstawiać takie populistyczne pierdoły..

2

@Szreko Czyli wolałbyś w klatce znaleźć się z Adamą niż Correa ?

0

@Gwyn Jak rozumiesz szpital ?

4

Najodważniejszym piłkarzem wczorajszego spotkania, z cała pewnością został Correa który coś tam dziamgotał do Adamy gdy ten schodził z boiska. Miał szczęście że Traore był w dobrym humorze, bo chłop mógł wrócić linią ekspresową do Madrytu..

7

@Pawel13sz Wielki człowiek, dosłownie jak i w przenośni :)

1

@szkutnik91 Tam po drodze chyba jakieś obcierki były.. Z drugiej strony, skoro Ferran dostał asystę za te łamane nożyce :D

0

Ferran poza końcówką to tak bardzo średnio bym powiedział.. Oczywiście to moje zdanie, bo widzę że jest jakaś zbiorowa ekstaza na jego punkcie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla Zasłużenie. Super mecz w jego wykonaniu, pierwsza połowa wręcz doskonała.

1

@Pablit Adama w pierwszej połowie zdecydowanie MVP

9

@Deviler No właśnie.. Gdyby wszyscy oglądali w TVP to całe podium nasze :D

4

@Arkon A jak jakaś restauracja nie ma tej notki, to już znaczy że nie jest przyjazna dla tych osób ? Czy naprawdę trzeba robić z tego taki cyrk ?

49

@333tricampeones333 O masz. Teraz to nawet numer na koszulce musi do mordy pasować..

10

@xSZYMONOx Ludzie to idioci. Cały fenomen.

1

@głardiola Ciesz się że ty jesteś mądry.

8

Ja jestem pozytywnie nastawiony do jego powrotu :)

1

@Mr8lack Raz że rozpoznawalny, dwa że ojczulek dość wpływowy, w dodatku dobry adwokat.

1

W końcu może będzie ktoś naprawdę szybki w ataku prócz Dembele, może jeszcze Ansu..

0

Ten Abde o Ansu to dobry jakiś ?

3

@GeneralXavi ponoć spoiler

0

Ogólnie brakuje szybkości w naszej ekipie.. Żeby Adama miał jakąkolwiek skuteczność, to byłby dość ciekawą opcją.

33

@Hubsao Przecież to standardzik w większość Polskich domów :D

0

@amanter Depay do odstrzału.. Niektórzy do końca wierzyli tu w Coutinho, czy nawet dalej wierzą Dembele, a Depaya odstawia się po paru gorszych meczach..

1

@agaFCB Ferrana nie powinno być na boisku.. Nie jest gotowy fizycznie.. Błąd Xaviego i tyle

1

Nie wiem co myślał Xavi wystawiając chłopa po kontuzji i covidzie w takim meczu..

5

@Peciak Napisał luźne podejście do tematu, a temu się biznesmen załączył..

0

@Medium No tak, bo jak laska tak powiedziała to na 100% jest legit.. Że jeszcze się nie dławicie od łykania wszystkiego, tak łatwo..

0

@FCB24 Skoro było to za czasów Ronaldinho w Barcy, to chyba sam umiesz wyciągnąć wnioski..

1

@trolownik Tak samo to działa w drugą stronę..

0

@Minotaur Ale przecież to ich opinia.. To że dla Ciebie liga niemiecka nie jest atrakcyjna, to nie znaczy że dla innych też..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?