Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Nie wiem po co tu wstawiać takie populistyczne pierdoły..
2
@Szreko Czyli wolałbyś w klatce znaleźć się z Adamą niż Correa ?
0
@Gwyn Jak rozumiesz szpital ?
4
Najodważniejszym piłkarzem wczorajszego spotkania, z cała pewnością został Correa który coś tam dziamgotał do Adamy gdy ten schodził z boiska. Miał szczęście że Traore był w dobrym humorze, bo chłop mógł wrócić linią ekspresową do Madrytu..
7
@Pawel13sz Wielki człowiek, dosłownie jak i w przenośni :)
1
@szkutnik91 Tam po drodze chyba jakieś obcierki były.. Z drugiej strony, skoro Ferran dostał asystę za te łamane nożyce :D
0
Ferran poza końcówką to tak bardzo średnio bym powiedział.. Oczywiście to moje zdanie, bo widzę że jest jakaś zbiorowa ekstaza na jego punkcie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Zasłużenie. Super mecz w jego wykonaniu, pierwsza połowa wręcz doskonała.
1
@Pablit Adama w pierwszej połowie zdecydowanie MVP
9
@Deviler No właśnie.. Gdyby wszyscy oglądali w TVP to całe podium nasze :D
4
@Arkon A jak jakaś restauracja nie ma tej notki, to już znaczy że nie jest przyjazna dla tych osób ? Czy naprawdę trzeba robić z tego taki cyrk ?
49
@333tricampeones333 O masz. Teraz to nawet numer na koszulce musi do mordy pasować..
10
@xSZYMONOx Ludzie to idioci. Cały fenomen.
1
@głardiola Ciesz się że ty jesteś mądry.
8
Ja jestem pozytywnie nastawiony do jego powrotu :)
1
@Mr8lack Raz że rozpoznawalny, dwa że ojczulek dość wpływowy, w dodatku dobry adwokat.
1
W końcu może będzie ktoś naprawdę szybki w ataku prócz Dembele, może jeszcze Ansu..
0
Ten Abde o Ansu to dobry jakiś ?
3
@GeneralXavi ponoć spoiler
0
Ogólnie brakuje szybkości w naszej ekipie.. Żeby Adama miał jakąkolwiek skuteczność, to byłby dość ciekawą opcją.
33
@Hubsao Przecież to standardzik w większość Polskich domów :D
0
@amanter Depay do odstrzału.. Niektórzy do końca wierzyli tu w Coutinho, czy nawet dalej wierzą Dembele, a Depaya odstawia się po paru gorszych meczach..
1
@agaFCB Ferrana nie powinno być na boisku.. Nie jest gotowy fizycznie.. Błąd Xaviego i tyle
1
Nie wiem co myślał Xavi wystawiając chłopa po kontuzji i covidzie w takim meczu..
5
@Peciak Napisał luźne podejście do tematu, a temu się biznesmen załączył..
0
@Medium No tak, bo jak laska tak powiedziała to na 100% jest legit.. Że jeszcze się nie dławicie od łykania wszystkiego, tak łatwo..
0
@FCB24 Skoro było to za czasów Ronaldinho w Barcy, to chyba sam umiesz wyciągnąć wnioski..
1
@trolownik Tak samo to działa w drugą stronę..
0
@Minotaur Ale przecież to ich opinia.. To że dla Ciebie liga niemiecka nie jest atrakcyjna, to nie znaczy że dla innych też..