0

@lukaszbarca15 Od dziś tak jest ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jest TOP 5 małymi kroczkami ale do przodu :)

0

@jokerfcb1899 Nawet w fifie byś nie władował trzech bramek LDJ w tak krótkim czasie.

0

@amanter Jak mu tak dobrze, to nie widzę problemu.

1

@KmN Twoja wina, albo Mamy, zależy kto dzwonił.

0

@Kacper1432 Idąc tym tokiem myślenia, lepiej nie głosować na nikogo, bo wszyscy to oszuści i złodzieje..

1

@Nhyz Ale na wyjeździe.. Więc sprawa się komplikuje :D

2

@bartekvisca To co mają robić ?? Siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą ? A lewica i jej podobni będą szerzyć swoje idiotyzmy..

1

@bartekvisca Haaland może mieć ambicje, by być twarzą powrotu Barcy na szczyt.. Tak sobie to tłumaczę.

3

Patrick Schick jaka forma.. Tylko dwa gole od Lewego.

0

Mercedes wbił do biur FIA z armią prawników.. Co za żmije

1

@Hosh Ale co tu jest do przejrzenia? Normalna sytuacja wyścigowa, był sc ze względu na niebezpieczeństwo na torze, usunięto je, wyścig został wznowiony a reszta to już historia.. Taki jest ten sport.

4

Max musi się napić z Latifim :DD

0

Nie no, jak szefito Merca błaga FIA żeby nie było SC to nie ma tematu :D

0

@Hosh Poczeka na dublowanie :D

3

Lewisek już myśli, jakby tu zrobić powtóreczkę z GP Wielkiej Brytanii..

0

Jak wygląda sytuacja z Ansu? Mialbyc na Bayern, a teraz cisza.

0

Atalanta w LE to dla nas bardzo zła wiadomość...

2

@kkbarca Nie nie było, czwarty strzelec ligi, ale nie było pożytku..

1

@wojtekjoe Nie rzuci żadnego ręcznika.. Dobrze zdawał sobie sprawę że wchodzi do szamba po uszy i że w tym sezonie osiągnięcie czegokolwiek będzie graniczyło z cudem. Czas rozliczeń przyjdzie dopiero w następnym sezonie, teraz trzeba jakoś to przetrwać, postarać się o miejsce gwarantujące LM i powalczyć w LE..

1

@Gwyn Najważniejsze by awansować. Nie ma co słuchać tych frustratów.

1

Frajerstwo jest dziedziczne...

1

@AllBundy 3 straty, to nie byłby zły wynik :P

20

Niby człowiek wie.. A jednak się łudzi..

8

@Abominacja Rozkręcić, póki nie nauczył się strzelać laserem z oczu.

0

@Castro West Ham, Bayer, Eintracht, Monaco, Lyon.. To ekipy które są w stanie na ten moment, sprawić nam ogromne problemy.. Nie wspomnę już o Betisie który w sobotę pokazał w jakim miejscu się aktualnie znajdujemy...

43

Nie wiem czemu niektórzy myślą że wygranie LE to będzie formalność.. Z aktualną formą, to połowa ekip tam grających klepnie nas na spokojnie..

0

@sylweste.r Dynamo 5 % na wygraną z Benficą ? 10 na remis ? Przecież w poprzednim meczu tych ekip był remis..

0

@CuleLbn Gdybyśmy wygrali z Bayernem, to by oznaczało że przy odpowiednim nastawieniu możemy wygrać z każdym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?