Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 Od dziś tak jest ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jest TOP 5 małymi kroczkami ale do przodu :)
0
@jokerfcb1899 Nawet w fifie byś nie władował trzech bramek LDJ w tak krótkim czasie.
0
@amanter Jak mu tak dobrze, to nie widzę problemu.
1
@KmN Twoja wina, albo Mamy, zależy kto dzwonił.
0
@Kacper1432 Idąc tym tokiem myślenia, lepiej nie głosować na nikogo, bo wszyscy to oszuści i złodzieje..
1
@Nhyz Ale na wyjeździe.. Więc sprawa się komplikuje :D
2
@bartekvisca To co mają robić ?? Siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą ? A lewica i jej podobni będą szerzyć swoje idiotyzmy..
1
@bartekvisca Haaland może mieć ambicje, by być twarzą powrotu Barcy na szczyt.. Tak sobie to tłumaczę.
3
Patrick Schick jaka forma.. Tylko dwa gole od Lewego.
0
Mercedes wbił do biur FIA z armią prawników.. Co za żmije
1
@Hosh Ale co tu jest do przejrzenia? Normalna sytuacja wyścigowa, był sc ze względu na niebezpieczeństwo na torze, usunięto je, wyścig został wznowiony a reszta to już historia.. Taki jest ten sport.
4
Max musi się napić z Latifim :DD
0
Nie no, jak szefito Merca błaga FIA żeby nie było SC to nie ma tematu :D
0
@Hosh Poczeka na dublowanie :D
3
Lewisek już myśli, jakby tu zrobić powtóreczkę z GP Wielkiej Brytanii..
0
Jak wygląda sytuacja z Ansu? Mialbyc na Bayern, a teraz cisza.
0
Atalanta w LE to dla nas bardzo zła wiadomość...
2
@kkbarca Nie nie było, czwarty strzelec ligi, ale nie było pożytku..
1
@wojtekjoe Nie rzuci żadnego ręcznika.. Dobrze zdawał sobie sprawę że wchodzi do szamba po uszy i że w tym sezonie osiągnięcie czegokolwiek będzie graniczyło z cudem. Czas rozliczeń przyjdzie dopiero w następnym sezonie, teraz trzeba jakoś to przetrwać, postarać się o miejsce gwarantujące LM i powalczyć w LE..
1
@Gwyn Najważniejsze by awansować. Nie ma co słuchać tych frustratów.
1
Frajerstwo jest dziedziczne...
1
@AllBundy 3 straty, to nie byłby zły wynik :P
20
Niby człowiek wie.. A jednak się łudzi..
8
@Abominacja Rozkręcić, póki nie nauczył się strzelać laserem z oczu.
0
@Castro West Ham, Bayer, Eintracht, Monaco, Lyon.. To ekipy które są w stanie na ten moment, sprawić nam ogromne problemy.. Nie wspomnę już o Betisie który w sobotę pokazał w jakim miejscu się aktualnie znajdujemy...
43
Nie wiem czemu niektórzy myślą że wygranie LE to będzie formalność.. Z aktualną formą, to połowa ekip tam grających klepnie nas na spokojnie..
0
@sylweste.r Dynamo 5 % na wygraną z Benficą ? 10 na remis ? Przecież w poprzednim meczu tych ekip był remis..
0
@CuleLbn Gdybyśmy wygrali z Bayernem, to by oznaczało że przy odpowiednim nastawieniu możemy wygrać z każdym.