Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Mógł sam zrezygnować, no ale przecież, wtedy nie byłoby eurosów..
0
To Luuk z ławki się już nie podniesie
15
Szejk i ktoś kto nie robi problemów... Wybierz jedno.
0
@Encore Zdecydowanie druga opcja Ten Hag to absolutny TOP
2
Vini powoli się rozpędza i zaczyna kręcić liczby
2
@Mario96w Nie słucham, to i jeść nie będę.
2
@Bykunn A cóż to za głupoty ? Jak wstajesz pierwszy raz z kanapy to może i tak, jak biegasz systematycznie, to taki czas jest osiągalny szybkim chodem..
10
@Lub567 Zero
3
@koksik2700 Ten sam Gargamel, co jak robił film na temat influencerów utrudniających pracę normalnym ludziom, to "przypadkiem" pominął swoich koleżków z ekipy? Którzy jeździli sto razy dookoła stacji benzynowej i mimo że Pani przy kasie grzecznie poprosiła by tak nie robili, to mieli na to wyje****.. Ten sam ? Średni ten król, co nie potrafi swoich ludzi postawić do pionu..
0
@Mr8lack Nawet Marciniak o niej mówił, ktoś wstawił niżej filmik.
0
@Khajio Nie wiem czemu w naszym kraju taka pewność siebie jest tępiona.. Ma 17 lat i widać że ekstraklasa zupełnie nie robi na nim wrażenia, dopóki na boisku prezentuje taki poziom, dla mnie nie ma problemu by był trochę arogancki.
11
@Mow_mi_Douglas Takie czasy.. Babka zgłosi że 12 lat temu się na nią spojrzałeś i game over.
1
2:33 Pan Flash widzę wpada w nasz skromne progi
0
@Arczek2001 Nie zagra od początku na 100% dostanie dziś max 30 minut
2
@Chlebek23391 Teraz nic nie trzeba na nas drukować.. Chyba że będzie drukował w naszą stronę.
0
@Marcel99 On bardziej nie może wydawać niż chce oszczędzać..
3
@FranekCastle Tak, w kolejności ładnie wymieniłeś Messi 2 Ronaldo 3 Mbappe 4
2
@amanter Zasłużył. Dwóch kosmitów powoli zaczyna ciągnąć marketing, nie gra..
6
Niektórzy chyba naprawdę myślą, że Schreuder wczoraj ustalił taktykę i przygotował piłkarzy na mecz :DD Kapitalne jednostki
0
Tak krzyczał, tak się złościł i został z niczym...
0
Ten Depay jakoś lata w tej fifie ? To tempo, to jakiś niesmaczny żart..
0
Czy ktoś oprócz mnie, chce by Koeman trenował Barce w tym sezonie, czy tylko ja jestem takim odklejenicem ?
17
@zodiak_10 Najlepszym trollem jest twój komentarz
2
Jutro 2:0 dla Barcy. Proszę o pisanie prześmiewczych odpowiedzi pod tym postem. Jutro po meczu do niego wrócę i będę wyjaśniał niedowiarków po kolei.
0
@Bobo25 Skąd to info, że Memphis chciał grać dla białych ?
5
@Dajnatace Myślę że Bayern jedną strzeli
3
@KrwawiaceoczyVEB 3 gwiazdki w fifie więc.. A tak na poważnie, to służy mu do czegoś więcej niż tylko podpierania ;)
0
@BartqRKO Dostał wtedy chyba 10 sekund.. W porównaniu z 4 pozycjami w dół na starcie to pikuś.
0
@Rewolucja123 Tu ludziom nie przemówisz, dla nich to wałek i koniec tematu.
2
@sonek Za Silverstone też powinna być kara, nawet surowsza bo Lewis wtedy wykluczył Maxa, a sam dalej kontynuował wyścig, co pozwoliło mu wyprzedzić Maxa, na tamten moment w generalce.