0

@paulinoalcantara Pewnie pędził jak głupi

1

@Gall Wszyscy którzy nie chcą przejść do Barcelony, lub nie chcą przedłużyć z nią kontraktu, są łasi na kasę. Przynajmniej według tutejszych ekspertów

23

"Messi nie powinien nawet świętować zdobycia tytułu. Zawdzięcza to wszystko kolegom z drużyny, bo sam nic nie zrobił" Nie wiem czy da się to nawet jakoś skomentować.. No debil, po prostu debil..

0

@IbrahimAfellay FC Barcelona, Messi.. Nawet mi was nie żal

0

@Vebrol A oni nie odpadli tam kiedy z mistrzem Mołdawii ?

4

@AmigoBlancos Pewnie za dużo klimy

0

@paweldunajecfcb Zależy ile już biegasz, jeśli to początki to jest normalne że czasy są słabe, chyba że biegasz już parę lat no to mówiąc wprost jest lipa i za bardzo się do tego nie przykładasz.

0

@BorzyKrzys Przed finałem było że Szpaku nie zasłużył na komentowanie finału, jak go odsunęli to wielkie oburzenie.. Nam Polakom to można cztery litery złotem wysmarować i wciąż będzie źle..

0

@AlicjaFCB Życzę wszystkim profesjonalistą takiej mentalności, w szczególności piłkarzom pokroju Dembele :)

0

@Encore Ale co jak wygra 50 szlemów to będzie gorszy sportowo, bo poza kortem jest bucem ? Co mają osiągnięcia sportowe, do tego co prezentuje poza kortem ?

1

@michaleu Możesz robić masę rzeczy charytatywnych, pomagać niezliczonej ilości dzieciaków.. Ale jeden karny przesłania to wszystko i Cię piętnuje.. W pięknym świecie żyjemy.

19

Na co komu te komary

0

@Dertinho Bo nie jest on już zawodnikiem Barcelony.

1

@AntekGriezmann Ten Maguire i 87 baniek...

1

@Janiama 3:1 Hiszpania

1

@BorzyKrzys Akurat co do Krychowiaka, to wszystko się zgadza..

0

@socha Ekhm.. Ibra ?

3

@ptrx Ale nam hat tricka w lm to już potrafił władować ;)

16

@nuevojugador Gdyby tak było, to już dziś byłby zawodnikiem City czy innego PSG.

7

@FC1899Barca Czasami trzeba pogadać z kimś, kto Cię rozumie.

3

@cules100pro Wystrzeli zaraz po Dembele..

2

@MaTt_BarcaFan Nie zapominaj o potężnym pucharze Włoch.

2

Mnie tam on średnio przekonuje.. Jest dobry, to na pewno. Ale mnie tam jego gra nie zachwyca, przynajmniej na razie.

1

@Janiama 3:1 Belgia

1

@Kacper1432 Malen miał szansę wyjaśnić ten mecz.. Trafiłby nie byłoby tematu czerwonej kartki, dwa gole Czechów raczej też nie miały by miejsca..

0

Co media w Holandii zrobią z tym Malenem...

0

@Danger204 Dużym* bo bogatymi się nazwać nie możemy..

0

@sendesara Myślę że nikt nie wykorzysta tak potencjału Memphisa, jak sam Koeman.

0

@Nazio87 A może to jest ich 100% ?

0

@tobiasson92 Ja rozumiem że zawalili, ale wszystkie twoje komentarze to wylewanie pomyj na repre..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?