Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@paulinoalcantara Pewnie pędził jak głupi
1
@Gall Wszyscy którzy nie chcą przejść do Barcelony, lub nie chcą przedłużyć z nią kontraktu, są łasi na kasę. Przynajmniej według tutejszych ekspertów
23
"Messi nie powinien nawet świętować zdobycia tytułu. Zawdzięcza to wszystko kolegom z drużyny, bo sam nic nie zrobił" Nie wiem czy da się to nawet jakoś skomentować.. No debil, po prostu debil..
0
@IbrahimAfellay FC Barcelona, Messi.. Nawet mi was nie żal
0
@Vebrol A oni nie odpadli tam kiedy z mistrzem Mołdawii ?
4
@AmigoBlancos Pewnie za dużo klimy
0
@paweldunajecfcb Zależy ile już biegasz, jeśli to początki to jest normalne że czasy są słabe, chyba że biegasz już parę lat no to mówiąc wprost jest lipa i za bardzo się do tego nie przykładasz.
0
@BorzyKrzys Przed finałem było że Szpaku nie zasłużył na komentowanie finału, jak go odsunęli to wielkie oburzenie.. Nam Polakom to można cztery litery złotem wysmarować i wciąż będzie źle..
0
@AlicjaFCB Życzę wszystkim profesjonalistą takiej mentalności, w szczególności piłkarzom pokroju Dembele :)
0
@Encore Ale co jak wygra 50 szlemów to będzie gorszy sportowo, bo poza kortem jest bucem ? Co mają osiągnięcia sportowe, do tego co prezentuje poza kortem ?
1
@michaleu Możesz robić masę rzeczy charytatywnych, pomagać niezliczonej ilości dzieciaków.. Ale jeden karny przesłania to wszystko i Cię piętnuje.. W pięknym świecie żyjemy.
19
Na co komu te komary
0
@Dertinho Bo nie jest on już zawodnikiem Barcelony.
1
@AntekGriezmann Ten Maguire i 87 baniek...
1
@Janiama 3:1 Hiszpania
1
@BorzyKrzys Akurat co do Krychowiaka, to wszystko się zgadza..
0
@socha Ekhm.. Ibra ?
3
@ptrx Ale nam hat tricka w lm to już potrafił władować ;)
16
@nuevojugador Gdyby tak było, to już dziś byłby zawodnikiem City czy innego PSG.
7
@FC1899Barca Czasami trzeba pogadać z kimś, kto Cię rozumie.
3
@cules100pro Wystrzeli zaraz po Dembele..
2
@MaTt_BarcaFan Nie zapominaj o potężnym pucharze Włoch.
2
Mnie tam on średnio przekonuje.. Jest dobry, to na pewno. Ale mnie tam jego gra nie zachwyca, przynajmniej na razie.
1
@Janiama 3:1 Belgia
1
@Kacper1432 Malen miał szansę wyjaśnić ten mecz.. Trafiłby nie byłoby tematu czerwonej kartki, dwa gole Czechów raczej też nie miały by miejsca..
0
Co media w Holandii zrobią z tym Malenem...
0
@Danger204 Dużym* bo bogatymi się nazwać nie możemy..
0
@sendesara Myślę że nikt nie wykorzysta tak potencjału Memphisa, jak sam Koeman.
0
@Nazio87 A może to jest ich 100% ?
0
@tobiasson92 Ja rozumiem że zawalili, ale wszystkie twoje komentarze to wylewanie pomyj na repre..