1

@FCMichalo Jak ty żeś to wydedukował przy wyniku 1:4 w plecy ?

0

Potężna Zvezda !!!

8

@lukaszmatusiewicz "Ledwo wygrywa" No.. Tylko że my nawet ledwo nie wygrywamy kolego..

0

@KacperVEB No każda drużyna która aktualnie gra w LM.. Porto też..

0

@xBoMBoWiECx No ale my nie manifestowaliśmy siły...

1

@TheNekro94 A co takiego teraz prezentuje Dembele?? Z PSG go nie było, wczoraj mieszał mieszał i nic z tego nie wychodziło..

0

@Szpenser Chyba muszę wyciągnąć kija z dupy, bo jakoś nie śmieszy..

0

Coś wiadomo o tych wyborach, jakieś terminy, cokolwiek ?

0

@Rothan1 Nie wiem czy to nie wynika z rygoru covidowego.

2

@Arkon Jak to "Nawet" Przecież Kovac to świetny trener. Patrzeć na niego przez pryzmat średnio udanego okresu w Bayernie to nieporozumienie..

18

Daj że już spokój z tym Lengletem, chłopa objeżdża dosłownie każdy..

0

@Rust_Cohle Nie ma argumentów, to chce na Ciebie usiąść, że niby nie kumasz czaczy..

0

@BarcaInfo Nie no Ci agenci są porypani, ale 100 baniek na pewno nie krzyknie..

1

@busquets5 Udajesz.. Powiedz że udajesz..

0

@Matheo1899 Check że tak powiem, po latach użytkowania w niektórych samochodach jest w "standardzie" więc czasami faktycznie, nie ma się czym przejmować.

1

@LuisSalvano Jak ty mówisz że ktoś przyjdzie to wychodzi klapa.. Teraz dajesz do zrozumienia że Messi zostanie, więc...

1

@Danchos Gdyby takie słowa rzucił do gracza np. Atletico to momentalnie cała drużyna by doskoczyła, a tu sobie pogadali, ten powiedział że ich zaje.. i wszystko git..

1

@busquets5 Upamecano, Varane.. Proszę.. Rozumiem że Mbappe może być szybszy od środkowego obrońcy, ale ta różnica wczoraj była aż śmieszna.. On w każdej akcji puszczał sobie piłkę i po prostu przebiegał jak obok pachołków..

0

@wojtekjoe Ty z tą F1 sobie chyba żartujesz ?? Przecież tam Merc rozdaje karty od kilku dobrych lat i wszyscy tańczą jak Mercedesik zagra..

1

Przede wszystkim potrzebni są obrońcy, którzy potrafią biegać.. Mbappe przy nich był jak Bolt przy dzieciakach, co wstały od komputera i postanowiły trochę potruchtać..

2

Lengletem zakręcił chłop z Segunda Division.. To jakie było prawdopodobieństwo, że przy takim Mbappe to się nie stanie?

0

Mbappe taki dobry bo w ogórkowej lidze gra...

5

Wzruszające że tylu ludzi rezygnuję z własnej wygody i zamiast rozsiąść się przez tv, będą szukać pirackich streamów w poszukiwaniu meczu swojej ulubionej drużyny.. Prawdziwi patrioci, obrońcy uciśnionych.. Brawa!! Wiwat na ich cześć..

0

@lucca87 Lepiej oddać 14 i przegrać ?

1

Wyrównali rekord Leicester

0

@sintesox Nowy na stronie ?

1

@Kubox Skoro koszt tarcz do twojego batmobilu jest tak wysoki, to znaczy że to raczej trochę mocniejsza fura.. Przebolałbym raz i na dłuższy czas masz spokój i bezpieczeństwo.

0

@DonMatteo901 Czemu w ogóle Norwegowie zdjęli bramkarza na rzecz zawodnika z pola ? Skoro to był ćwierćfinał to chyba jakaś dogrywka by była, czy w piłce ręcznej jest jakiś inny dziwny system rozgrywek ?

0

Skład Marki podoba mi się najbardziej. Odpoczywa Dembele, De Jong i Araujo który jest eksploatowany do granic możliwości.

1

@karci0 Jeszcze numerki od Pana poproszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?