Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Mbappe nie przeskoczy, to talent na miarę C.Ronaldo.
0
@HERORICH2 A co to ma do jego pytania ?
0
@SonBarcaGoku Ta.. Na ławie.
0
@damian.09 Myśleć tak, jakby było przed faktem
0
@xBoMBoWiECx Może United ?
2
@normasubiektywna Najbardziej korzystna jest niestety najdłuższa, ale ważne żeby w przyszłości nie miał problemów.
1
@konrad1661 Przed marszem, czyli jutro wyje.. z 30 k
0
@lucas/catalan Przynajmniej udają że przejmują się stanem epidemiologicznym, w przeciwieństwie do pewnej grupy protestujących..
0
@KyloFCB Jeśli przejdzie operację to rehabilitacja potrwa około 4 miesięcy, na pewno nie krócej.
1
@macio_944 Tyle ile im się stuknie na klawiaturze, tyle będzie..
1
@Fabik87 Podobno na końcu okienka Lyon chciał za Depaya 8mln, więc myślę że wyżej niż 10 nie będą go cenić. W końcu lepszy ryc niż nic.
0
@Pietiakopi W myśl tego przepisu moglibyśmy sprowadzić gracza tylko z ligi Hiszpańskiej.
2
@Janiama Ty chyba jakiś swój biznes masz nie ? Coś mi świta że kiedyś o tym pisałeś, jeśli tak to współczuje i życzę jak najlepiej.
0
@MNSbEstEver Nie. Aby nie było publiczności i będzie git.
4
@MNSbEstEver Nawet trzeba
0
@Rewolucja123 Gdyby nie ta bramka to napisałbym że fatalnie.. Jaka ta bramka i asysta by nie była to jednak wkład w zwycięstwo miał, także taki mecz na 3.. Z minusem za karnego..
0
Na pewno pod nieobecność Messiego Griez jest dużo bardziej aktywny, niestety nie skuteczniejszy..
1
@fortunate_son U nich zbawienny wpływ mógłby mieć taki Ramos, bo ich gra w defie to padaka jakiej nawet w Barcelonie nie uświadczysz.
0
@gryfiT. Liga Europy też fajna.. Szanse większe, może jakaś Polska drużyna w grupie.. Positive attitude
0
@ObiektywnyKibic121 Jak tak samo wytrawne jak jego gra to ta margharita faktycznie była przesadą z mojej strony.. Frytki myślę że będą idealne.
0
@ObiektywnyKibic121 On przy jednym stole margherite z Messim i Ronaldo wcina, a ty coś o grajkach Betisu piszesz.
6
Ajajaj dziś nikt nie będzie blokował wielkiego Griezmanna, ależ to będzie show.
41
@DonMatteo901 Jak to ? Przecież to pokojowa lewica, ona tylko walczy o swoją wolność.
0
@AduŚ07 Widziałem te sytuację, ale czemu nie podbiegł ? To że cała Barca była na własnej połowie nie zmienia faktu że powinien doskoczyć do gracza wyprowadzającego piłkę..
0
@baczmus Nawet nie musiał sprintować, wystarczył trochę szybszy trucht i gość już by musiał oddać piłę do przodu, co wiązałoby się najprawdopodobniej przejęciem piłki przez jednego z naszych.
7
@tobiasson92 Łudzić się możesz.
22
@Kettger A ja jestem wręcz pewny, że są bardziej życzliwymi ludźmi od Ciebie.
0
Atalanta dość boleśnie wylądowała..
1
Diego Jota kapitalny grajek. Pod skrzydłami Kloppa rozwinął się jeszcze bardziej.
0
@fcbarcafan19 Ja bym zostawił Oblaka.