2

@nitey Skąd to wywnioskowałeś ?

2

@Feliciana Jest też mnóstwo kobiet które nie popiera protestu.

0

@Fartlow Kogoś z doświadczeniem czy szybkiego.. Wybierz jedno.

1

@kamiVeB Tak, jest przedłużona.

5

@jedrek7000 Mamy zaległy mecz, do niektórych drużyn nawet dwa zaległe. Wygramy jeden mecz jesteśmy w pierwszej piątce..

1

@KAROLC-10 Gra zespołu wygląda dużo lepiej, a że naszym obrońcą odłącza prąd to już inna sprawa.

3

@Chakalaka Nie sądzi Pan, że to brak kultury ze strony protestujących ?

3

@Bykunn Człowiek nie jest w stanie żyć bez mózgu, co jest udowodnione naukowo. Wiem że nauka jest dla Ciebie ważna, dlatego to zaznaczyłem. Pozdrawiam

0

@lukas10 Sam Różal to zostanie poskładany, ale jego walka z Barnettem na pewno da dużo emocji.

1

@gontex Wystarczyło żeby policja użyła gazu i "protestujący" uciekali w popłochu krzycząc pomocy, mimo że pierwsi zaczęli rzucać kamieniami w policjantów/tki...

0

@Barca1992 Uff.. Jak to dobrze że nie są zwolnieni z umyślnego błędu...

1

@Yoshi94 Po prostu jest zdania że nie zasłużyli na zwycięstwo.

8

@inoks A skąd pewność że to fakty ?

0

@clyde Biedni urażeni Talibowie :(

1

@neeed Tu chyba ma chodzić o to kogo chce trener, a nie Panowie w garniturach którzy mają tylko dolary w oczach.

9

Są liderami ? No są, a tutaj niektórych to boli bardziej niż wygrana trzech LM z rzędu przez Real

4

@Hubso Z Messiego wychodzi frustracja, nieudanym transferem i całym tym bagnem które wychodzi w Barcelonie.

0

@Encore Dzięki za opinie.
@Majsteer Grałem ale jakoś nie czuje tej jego zwinności, zmieniłem go na Viniciusa i w moim odczuciu jest dużo lepszy.. Wersja 86 za zawodnika miesiąca pewnie wymiata, ale zamrozić tyle monet na początku gry..
@kibicsportu Dzięki za opinie. Te fut champions pogram Hazardem, jak będzie lipa to sprawdzę francuza.

0

Grał ktoś może w fifce Saint Maxim i Hazardem ? Ciekawi mnie jak duża jest różnica między nimi i czy faktycznie opłaca się dopłacać do Maxima te 150 baniek.. Dodam że sztuczek jakoś dużo nie używam, bardziej skupiam się na mikro ruchach.

0

@tobiasson92 Portugalia taką grą wygrała Euro, także jest nadzieja.

1

@fcbarcafan19 To już by było, ale niestety...

0

@Pawlak1992 Niż Kubica ? Najwybitniejszy Polski kierowca, jedyny Polak w F1.. Ale co to jest za osiągnięcie...

1

@Kubsoleon A ty mu odpowiadasz pytaniem na jego pytanie, która była odpowiedzią na twoje pytanie.

0

@Transu96 O kurła, ja się spodziewałem że kartę mamuśce ukradłeś i jakieś Mbappe, Neymary a tu proszę.. Gratuluje w takim razie bilansu.

1

@Transu96 Pokaż składzik

2

@kaamil1910 Brejtwajt też nie

0

@maatiixx Preorder musisz zamówić przez neta i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać grę w sklepie, w normalnej sprzedaży będzie od 9.

2

I cyk banujemy wszystkich co wstawiali fake newsy tych pseudo dziennikarzyn.

0

@Rewolucja123 Toć napisałem jeśli City odrzuci wszystkie propozycje za Erica..

2

@draxidox Salami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?