Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@nitey Skąd to wywnioskowałeś ?
2
@Feliciana Jest też mnóstwo kobiet które nie popiera protestu.
0
@Fartlow Kogoś z doświadczeniem czy szybkiego.. Wybierz jedno.
1
@kamiVeB Tak, jest przedłużona.
5
@jedrek7000 Mamy zaległy mecz, do niektórych drużyn nawet dwa zaległe. Wygramy jeden mecz jesteśmy w pierwszej piątce..
1
@KAROLC-10 Gra zespołu wygląda dużo lepiej, a że naszym obrońcą odłącza prąd to już inna sprawa.
3
@Chakalaka Nie sądzi Pan, że to brak kultury ze strony protestujących ?
3
@Bykunn Człowiek nie jest w stanie żyć bez mózgu, co jest udowodnione naukowo. Wiem że nauka jest dla Ciebie ważna, dlatego to zaznaczyłem. Pozdrawiam
0
@lukas10 Sam Różal to zostanie poskładany, ale jego walka z Barnettem na pewno da dużo emocji.
1
@gontex Wystarczyło żeby policja użyła gazu i "protestujący" uciekali w popłochu krzycząc pomocy, mimo że pierwsi zaczęli rzucać kamieniami w policjantów/tki...
0
@Barca1992 Uff.. Jak to dobrze że nie są zwolnieni z umyślnego błędu...
1
@Yoshi94 Po prostu jest zdania że nie zasłużyli na zwycięstwo.
8
@inoks A skąd pewność że to fakty ?
0
@clyde Biedni urażeni Talibowie :(
1
@neeed Tu chyba ma chodzić o to kogo chce trener, a nie Panowie w garniturach którzy mają tylko dolary w oczach.
9
Są liderami ? No są, a tutaj niektórych to boli bardziej niż wygrana trzech LM z rzędu przez Real
4
@Hubso Z Messiego wychodzi frustracja, nieudanym transferem i całym tym bagnem które wychodzi w Barcelonie.
0
@Encore Dzięki za opinie.
@Majsteer Grałem ale jakoś nie czuje tej jego zwinności, zmieniłem go na Viniciusa i w moim odczuciu jest dużo lepszy.. Wersja 86 za zawodnika miesiąca pewnie wymiata, ale zamrozić tyle monet na początku gry..
@kibicsportu Dzięki za opinie. Te fut champions pogram Hazardem, jak będzie lipa to sprawdzę francuza.
0
Grał ktoś może w fifce Saint Maxim i Hazardem ? Ciekawi mnie jak duża jest różnica między nimi i czy faktycznie opłaca się dopłacać do Maxima te 150 baniek.. Dodam że sztuczek jakoś dużo nie używam, bardziej skupiam się na mikro ruchach.
0
@tobiasson92 Portugalia taką grą wygrała Euro, także jest nadzieja.
1
@fcbarcafan19 To już by było, ale niestety...
0
@Pawlak1992 Niż Kubica ? Najwybitniejszy Polski kierowca, jedyny Polak w F1.. Ale co to jest za osiągnięcie...
1
@Kubsoleon A ty mu odpowiadasz pytaniem na jego pytanie, która była odpowiedzią na twoje pytanie.
0
@Transu96 O kurła, ja się spodziewałem że kartę mamuśce ukradłeś i jakieś Mbappe, Neymary a tu proszę.. Gratuluje w takim razie bilansu.
1
@Transu96 Pokaż składzik
2
@kaamil1910 Brejtwajt też nie
0
@maatiixx Preorder musisz zamówić przez neta i dopiero wtedy będziesz mógł odebrać grę w sklepie, w normalnej sprzedaży będzie od 9.
2
I cyk banujemy wszystkich co wstawiali fake newsy tych pseudo dziennikarzyn.
0
@Rewolucja123 Toć napisałem jeśli City odrzuci wszystkie propozycje za Erica..
2
@draxidox Salami