Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules_ Jak to bezradny ? Jak trener może być bezradny ?
2
@MesQueUnClub96 Co Salah ?
0
@patataj Akurat on miał o czym pisać
6
@tbas To gracz za 25 góra 30 mln nie 120 Nawet jeśli by nie wypalił, to jakieś wielkiej tragedii by nie było bo 20 melonów spokojnie za niego byśmy odzyskali, w przeciwieństwie do naszych zakupów 100mln+...
1
Szkoda że ucichło o Depayu, miałem wielkie nadzieje na ten transfer. Mam wrażenie że po przejściu do dużej marki, tym razem mógłby dostać pozytywnego kopa i wejść na wyższy poziom, ale niestety chyba nie będzie mu to dane..
0
@BarcaInfo Jeśli faktycznie chcą ściągnąć Mbappe, to nie wiem czy mogą sobie pozwolić na takie ruchy w tym okienku..
0
@VenoM Co ?? Poważnie Roberto zarabia 10 baniek ?? :DDD
0
@Ghotti Tego akurat nie mogą dla Ciebie zrobić, ale mogą dla Ciebie zrobić coś innego ;)
2
@masq Przyjście Depaya zmusiło by Suareza do odejścia, niestety nasz kochany zarząd uwziął się że najpierw musi sprzedać.. Znaczy sprzedać.. Puścić za darmo :)
2
Żaden Depay ani Wijnaldum, czy inny Thiago nie przyjdzie, a Suarez z Vidalem zostanie i imprezka będzie trwać dalej..
0
Gdybyśmy go kupili to Suarez już by się nie wahał z przejściem do Juve, a tak to gra na czas i pewnie zostanie na kolejny sezon..
6
Pamiętajcie, jeśli dotyka palcami...
0
@draxidox Jakby mu załatwili rozmowę z Wu Leiem...
0
@LeoMessi1994 A Griezmann i jego stół ?
0
@Sheepfan Nie miał szans zatrzymać Ferrariego, działo się to za szybko.
1
@Janas11224 Mógł go też przy okazji zabić..
1
@Encore Nie było. Kopnął Polaka gdy ten był już ciężko znokautowany.
1
@DonMatteo901 Po tym co opisywał w swojej biografii, to raczej nigdy się już nie zwiążę z klubem z wysp.
2
@xVENUMx Ale czemu drewno, przecież technikę ma bajeczną, więc o co chodzi? Uzasadnij ?
3
@masakrator05 Masz 20 lat i przejmujesz się cyframi w nicku ?
0
@rademenes Od razu po Verrattim i Neymarze.. Hue hue hue
0
@maroon Myślę że to nie odnosi się do rasy, tylko do ludzi którzy wychodzą na ulicę, po to by rabować i niszczyć.
0
@FCMichalo Nie mają nic do gadania, jak zawodnikowi zostaje pół roku kontraktu to może negocjować z kim mu się żywnie podoba. Zresztą i tak mu już utrudnili życie..
48
@nammah Myślę że przycisk wyloguj w twoim przypadku to idealne rozwiązanie.
1
@Agent005 Wierzę
9
Ciekawe co z tym Depayem, chłop sam powiedział że nie jest pewny czy zostanie w Lyonie, a cena za niego zbyt wygórowana nie będzie (40-50mln) zważywszy na kończący się kontrakt. Z naszą sytuacją finansową byłby to idealny ruch, a Memphis jest gwarancją tych 15 goli w sezonie.
0
@DonMatteo901 Mądrego to aż miło posłuchać.
4
Messi w tym momencie
0
@adamm13 Ty widziałeś Depaya ostatnio w akcji ? Czy jak większość "znawców"opierasz się na słabszym momencie w ManU ?
1
Nienawidzi przegrywać, dużo bardziej niż inni. Może i nie umie przegrywać, choć zawsze zastanawiałem się czy to wada, też mam z tym problem, ale zawsze to pcha mnie do tego by pracować nad sobą jeszcze mocniej.. Czy można mieć do Leo jakiekolwiek pretensje ? Oddał wszystko temu klubowi, nie raz dostając po pysku. Wiedząc że młodszy nie będzie chce iść tam gdzie ma jeszcze szansę na odnoszenie sukcesów, bo tu projekt sportowy się skończył i o sukces w najbliższych latach będzie ciężko z Leo czy bez niego.