0

@cules_ Jak to bezradny ? Jak trener może być bezradny ?

2

@MesQueUnClub96 Co Salah ?

0

@patataj Akurat on miał o czym pisać

6

@tbas To gracz za 25 góra 30 mln nie 120 Nawet jeśli by nie wypalił, to jakieś wielkiej tragedii by nie było bo 20 melonów spokojnie za niego byśmy odzyskali, w przeciwieństwie do naszych zakupów 100mln+...

1

Szkoda że ucichło o Depayu, miałem wielkie nadzieje na ten transfer. Mam wrażenie że po przejściu do dużej marki, tym razem mógłby dostać pozytywnego kopa i wejść na wyższy poziom, ale niestety chyba nie będzie mu to dane..

0

@BarcaInfo Jeśli faktycznie chcą ściągnąć Mbappe, to nie wiem czy mogą sobie pozwolić na takie ruchy w tym okienku..

0

@VenoM Co ?? Poważnie Roberto zarabia 10 baniek ?? :DDD

0

@Ghotti Tego akurat nie mogą dla Ciebie zrobić, ale mogą dla Ciebie zrobić coś innego ;)

2

@masq Przyjście Depaya zmusiło by Suareza do odejścia, niestety nasz kochany zarząd uwziął się że najpierw musi sprzedać.. Znaczy sprzedać.. Puścić za darmo :)

2

Żaden Depay ani Wijnaldum, czy inny Thiago nie przyjdzie, a Suarez z Vidalem zostanie i imprezka będzie trwać dalej..

0

Gdybyśmy go kupili to Suarez już by się nie wahał z przejściem do Juve, a tak to gra na czas i pewnie zostanie na kolejny sezon..

6

Pamiętajcie, jeśli dotyka palcami...



0

@draxidox Jakby mu załatwili rozmowę z Wu Leiem...

0

@LeoMessi1994 A Griezmann i jego stół ?

0

@Sheepfan Nie miał szans zatrzymać Ferrariego, działo się to za szybko.

1

@Janas11224 Mógł go też przy okazji zabić..

1

@Encore Nie było. Kopnął Polaka gdy ten był już ciężko znokautowany.

1

@DonMatteo901 Po tym co opisywał w swojej biografii, to raczej nigdy się już nie zwiążę z klubem z wysp.

2

@xVENUMx Ale czemu drewno, przecież technikę ma bajeczną, więc o co chodzi? Uzasadnij ?

3

@masakrator05 Masz 20 lat i przejmujesz się cyframi w nicku ?

0

@rademenes Od razu po Verrattim i Neymarze.. Hue hue hue

0

@maroon Myślę że to nie odnosi się do rasy, tylko do ludzi którzy wychodzą na ulicę, po to by rabować i niszczyć.

0

@FCMichalo Nie mają nic do gadania, jak zawodnikowi zostaje pół roku kontraktu to może negocjować z kim mu się żywnie podoba. Zresztą i tak mu już utrudnili życie..

48

@nammah Myślę że przycisk wyloguj w twoim przypadku to idealne rozwiązanie.

1

@Agent005 Wierzę

9

Ciekawe co z tym Depayem, chłop sam powiedział że nie jest pewny czy zostanie w Lyonie, a cena za niego zbyt wygórowana nie będzie (40-50mln) zważywszy na kończący się kontrakt. Z naszą sytuacją finansową byłby to idealny ruch, a Memphis jest gwarancją tych 15 goli w sezonie.

0

@DonMatteo901 Mądrego to aż miło posłuchać.

4

Messi w tym momencie


0

@adamm13 Ty widziałeś Depaya ostatnio w akcji ? Czy jak większość "znawców"opierasz się na słabszym momencie w ManU ?

1

Nienawidzi przegrywać, dużo bardziej niż inni. Może i nie umie przegrywać, choć zawsze zastanawiałem się czy to wada, też mam z tym problem, ale zawsze to pcha mnie do tego by pracować nad sobą jeszcze mocniej.. Czy można mieć do Leo jakiekolwiek pretensje ? Oddał wszystko temu klubowi, nie raz dostając po pysku. Wiedząc że młodszy nie będzie chce iść tam gdzie ma jeszcze szansę na odnoszenie sukcesów, bo tu projekt sportowy się skończył i o sukces w najbliższych latach będzie ciężko z Leo czy bez niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?