Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem.. Trener niby podkreśla że bardziej zależy mu na sprowadzeniu Depaya, a Ci podchodzą od du*y strony..
0
@neeed Ale nie rozumiem po co go obrażasz, ktoś wcisnął go Barcelonie siłą ?? Nie, sami go wzięliśmy...
1
@Transu96 Hehe Gratuluje....
3
De Jong wreszcie daje to czego od niego oczekiwano :)
2
@Janas11224 Albo niech wykonają go jak Messi z Suarezem za starych dobrych czasów..
3
@DonMatteo901 Czarnopiaszczysta jak już
4
KSIĄŻĘ DANII...
3
@BarcaInfo Przygotowanie zawodnicy wynoszą z klubów, nie z 10 dniowego zgrupowanie repry...
3
@Cule2013 Dobrze że mamy 2021 ;)
0
@FCBeSeM Nie chcę Cię zniechęcać, ale ostatnio szukałeś ludzi do mm i pisałeś że ranga g4... 4 lvl to aktualnie raczej maks i to w dodatku z dobrą ekipa :/ Ale próbuj :)
0
@Ojciec5tkidzieci Jakby ktoś Cię poprosił żebyś go zaje.. to na prośbę byś to zrobił ??
2
@GadulkiGembulki Jak oglądałem ostatni mecz Wolves to dalej oddawali hołd...
0
Dużo transferów na notatnik w tym sezonie
0
@matirix20 Taa.. Za to Barca działa jak szwajcarski zegarek..
4
@LuisSalvano Skoro wie co dostanie, to nie ma żadnej niepewności..
0
@Sectumsempra Jakby kartą Zidana można było z główki wjeżdżać... Bezcenna karta..
1
@lukaszbarca15 To masz pecha, bo od chu** takich zwyrodnialców utrzymujesz, niektórych dużo gorszych od tego gówniarza.
0
@KapiFCB Czeka na szczycie
3
@s0nar Gdy ateizm siądzie zbyt mocno..
0
@Kidd Przy okazji mądrzejszy..
0
@MESSIah16 Tam gdzie wyższy poziom, tam też więcej publiczności...
1
@itmustbejoke A oglądasz regularnie mecze z udziałem Mbappe ?
1
@Azi Jak wygramy to jest spora szansa na El Clasico, a tego nigdy za wiele
0
Komentarz usunięty
0
@JarekS Nie był wypożyczony, bo nie chciał na nie iść.
1
@BarcaInfo Kiedy Messi to sobie uświadomi ?
0
@tbas Nie poważny czy jaki ?
1
@FutbolToMagia Powiesz mi co on ma zrobić jak grajki nie umieją z paru metrów trafić w bramkę..
0
@Yosemite Żeby nas wyścignąć w walce o to zaszczytne trofeum, to trzeba w finale LM prowadzić 3:0 i roztrwonić to w ostatnich 10 minutach..
0
@goldensun Pięknie to brzmi, niestety jest fikcją..