Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Mogli dać gwizdek od razu Perezowi.. Efekt byłby podobny.
1
@JanuszKorwinMikke To nie chce nawet myśleć, jak wygląda numer 2...
2
@Culer9002 Panie Laporta.. Pan daje numer konta, już robię przelew.. Świetne są.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Kiedyś to znaczy kiedy?
0
@MessiForeverTheBest Gavi poza walecznością zbyt dużo nie wnosi.. Czysto piłkarsko jest po prostu średni.
2
Błędna decyzja xd Zdejmijcie go z tej anteny
5
Niech będzie xDDDDDD
0
Tam po ręce był spalony Podence'a dlatego odgwizdał karnego.
0
Anfield aż mi się przypomniało.. Podobny poziom koncentracji..
1
Matrix potrafi zaskakiwać
0
Jestem ciekaw, jak pod względem sportowym będzie prezentował się Inter Miami po odejściu Messiego.
1
Maksiu w swojej lidze
9
Dobrze, że Hansi się po nosie nie podrapał, bo by do końca sezonu na ławkę nie wrócił..
0
Aż mi się sezon za Koemana przypomina jak widzę tego Araujo na napadzie
3
To ustawienie obrony jest jak rosyjska ruletka..
5
Niech nikt inny nie podchodzi do tych wolnych, bo przy Marcusie w tym aspekcie reszta wygląda jak amatorzy..
2
Zamiast zaje*ać to pieści się z tą piłką
3
Bramki życia zawodników przeciwko Barcelonie to już standard..
0
@Pedri16Future No tak.. Grubcio który w sklepie widzi słodycze nie tknie ich ze względu na to, że nie widział ich reklamy..
6
@bolplast Naprawdę? Wzrost podajemy jako wadę? Kojarzę pewnego zawodnika, który mimo zbliżonego wzrostu osiągnął dość dużo w futbolu ;)
1
@Gaz Messi na początku kariery miał mocne autorytety w szatni, tu takich brakuje.
0
A kogo Panowie z trybun nie je*ią, że tak się grzecznie zapytam?
0
Fati aktualnie królem strzelców Ligue 1.. Matrix to jednak potrafi zaskoczyć..
4
Dziś ja bym grał za Lewego i wynik byłby taki sam.. Choć nie.. Nie daliby mi wykonywać karnego, to może byłby nawet lepszy..
12
@KrychaFCB To przewijaj w górę.
Jak pomogłem zostaw herba.
0
@Dankho94isback Kilku po ostatnich wypadkach na hulajnogach będzie dojrzewać na tamtym świecie, albo na wózku z powodu własnej głupoty.
0
Martin jest za wolny.. Nie za słaby.. Po prostu za wolny.
16
@ShawnC Kounde jest wolny?
4
4 metrowego spalonego chłop puszcza
0
Wchodzi Yamal to i Lewy zaczął grać lepiej