Zieliniak
Dołączył/a: marzec 2015
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I fajnie. Niech się chłopak rozwija i cieszy grą.
0
Fakty są takie, że obrona gra na poziomie Segunda Division.
1
Mustang jako safety car robi większe wrażenie na torze niż wszystkie te bolidy razem wzięte
0
@Bykunn Moim zdaniem jeżeli coś jest legalne już w trakcie testów, to nie powinno być czegoś na zasadzie "o kurczę, kreatywni są. Znaleźli coś, co może dać im przewagę.. Banujemy.." Jeżeli ktoś znalazł coś, co nie kłóci się z aktualnymi przepisami, to czemu nagle z czapy ma zostać zablokowane?
1
Dla dobra twojej psychiki lepiej abyś nigdy nie stanął na przeciw Leo..
7
Transfer do Barcy był dla niego pocałunkiem śmierci.
3
@piJohn Mógł go obrazić na tysiąc innych różnych sposobów, nie związanych z kolorem skóry, ale gdyby się przyznał też zostałby zawieszony.. A po co mu zawieszenie skoro nikt mu niczego nie udowodni..
13
W zeszłym sezonie przecież też obchodził i grał na wysokim poziomie.. Takie pisanie aby coś napisać.
0
@draxidox Psychoterapeuta na pewno nie.. Niestety, ale w ludzkiej naturze jest ocenianie i nie ważne jakbyśmy bardzo chcieli być neutralni w jakieś kwestii to i tak delikatnie skierujemy się w jakąś stronę, co niestety zaburza cały proces psychoterapii. Nie mówię, że w tym momencie psychoterapia nie ma sensu, ale z pewnością AI w przyszłości rozwinięta w tym konkretnym kierunku może być znaczenie bardziej produktywna.
1
@draxidox Rób dziecko ze strachu przed podatkiem.. Piękny świat, piękni ludzie xD
2
@reloaded Mało który trener stanie w opozycji do swoich kibiców, bo to istne harakiri..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trener wyznacza wykonawcę jedenastek i pod żadnym pozorem nie powinien móc nikomu jej oddawać. Kropka.
0
Ja wiem, że on zaraz strzeli bramkę stadiony świata, ale na te chwilę Yamal gra katastrofalnie.
0
Powinni prowadzić statystykę, jaki dystans pokonują gracze z powodu nie odgwizdywania tak oczywistych spalonych.. Myślę, że wyniki byłyby dość interesujące..
2
@Kozinho. Ten fragment tekstu, który został odsłonięty wcale nie jest głupi i interpretacja nie jest taka prosta na jaką się wydaje.
1
Oskarek w wyjściowym na Nacional!! @FcPortoFan1999 Kołchoz, czy będzie oglądane?
7
@szymonekk I następny łomot dopiero w LM.. To by się zgadzało
1
@BonusKiller Chłop przed spotkaniem z nami nie zdobył bramki od 11 spotkań w których brał udział.. Ja podziękuje za takich "nowoczesnych napastników"..
2
ROZKŁAD JAZDY ZNANY!!!!!
0
ja pierdole.....
0
Takie coś w takim momencie musi wpaść.. MUSIIIIII
47
To już lepiej niech Lewy gra do 42 roku życia, jak takie ananasy mają tu przychodzić..
3
@Uven Tu nie chodzi o to, czy chciał tu grać.. Chodzi o ludzi, którzy źle piszą o gościu, tylko dlatego, że od nas odszedł. Na tym portalu jest przekonanie, że z Barcy się nie odchodzi.. Z innych klubów do Barcy można, ale z Barcy to nie xD Każdy ma jakiś plan na karierę i chce się rozwijać, jeśli uważa, że tu nie będzie miał do tego warunków to ma pełne prawo odejść i oczywiście.. My kibice możemy czuć się rozczarowani takim obrotem spraw, ale wróżyć chłopakowi koniec kariery tylko dlatego, że od nas odszedł, to już wyższy poziom upadku ludzkiego.
5
Komentarze tylko pokazują, jak niektórych boli jego odejście i teraz starają się go zdeprecjonować, aby poczuć się z tym lepiej.
0
Laporta już się modli xdd
2
Kounde.. No tak..
1
@europejczyk Pierwszoligowca trenować?
1
@Toretto Nie los.. Decydują rzuty karne, tu nikt monetą nie rzuca..
0
@directedbyfcb Żeby przez 90 minut bronić się skutecznie autobusem to też trzeba mieć trochę pojęcia o grze. Każdy orze jak może..