Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bardzo szybko zapominamy o La Masii i idziemy w drogie transfery
6
Jak dla mnie to już są jaja, bez przesady żenada że strony klubu jeżeli to prawda
4
Też to takie trochę dziwne że nawet jakiegoś miliona euro nie da się uzyskać za takiego piłkarza
0
Niesamowite! pewnie w wiadomościach o tym powiedzą
0
Przynajmniej zostało coś żeby za rok sprzedać bo sytuacja finansowa jakoś drastycznie zapewne się nie poprawi
1
Aaa czyli te transfery to dzięki niemu..
0
@Elro1987 oczywiście możesz kogoś poprosić a nie wymuszać na kimś...
0
@smieszek a skąd masz takie info?
0
@ME551 ?? Z Katalonii przecież nie z Madrytu, nie do końca wiem o co Ci chodzi w tym wpisie...
0
Ma dobre oferty? wypychamy Frankiego a Pjanicia nikt nie rusza... jeszcze chwilę temu nie było ponoć żadnych ofert...
0
@Boniek10 jak mieliśmy problemy finansowe? Przecież one nie zniknęły sprzedaliśmy duża część praw na 25 lat oraz zysków z nich za to pokupilismy zawodników a nic nie spłaciliśmy... przecież za rok nie będzie co sprzedawać, ludzie myślcie!
1
Chore... klub tonie w długach poszły dźwignie przez co straciliśmy cześć zysków z najbliższych 25 lat wszystko wydali na transfery dług nadal jest... już o to pytałem ale co sprzedamy za rok? Przecież ten dług nie zniknie a za rok też jest okienko. Kocham Barce ale jeszcze rządy siwego bajareanta z Katalonii się ludziom czkawką odbija bo większość ludzi patrzy tu i teraz podniecając się Lewandowskim nie myśląc o przyszłości...
4
Nie dziwię się przecież taki kontrakt dostał, teraz widzi Barca wydaje kolejne pieniądze na transfery zaraz będzie powyżej 150 mln zawodnicy którzy przychodzą dostają dobre pensje a on ma obniżać trochę to słabe I pokazuje lekki brak szacunku do obecnych graczy
0
@Robertos123 czytałem każda dźwignia wiąże się z oddaniem czegoś np. Praw do transmisji wreszcie nie będzie czego sprzedawać. Sprzedaż praw także będzie generować mniejsze zyski w przyszłości, przecież za rok dalej będzie ten sam problem znając życie. Ty patrzysz tu i teraz jarasz się bo przyszedł Lewy itd ale patrz przyszłościowo. Sam sie zapoznaj z tematem i później wypowiadaj
7
To jest chore kupują a nie mają pieniędzy ciekawe co zrobią za rok co sprzedadzą majtki Laporty?
2
Nie dziwię się Frankiemu... dla Roberto było i to nie mało, na pensje dla nowych jest. Nasz Niemiec faktycznie ostatnio nie ten poziom co kiedyś ale kto są niego bo jednak on poziom ma a nie kupować zastępcy to samobójstwo
0
To jest chore i będzie bronił Neto ? Jak nie ma pieniędzy to po co ciągną kolejnych zawodników? Niech szanują tych co mają
1
Żałosne... nic nie musi taki kontrakt dostał o barcelony i go podpisał! Trochę szacunku zaraz będzie na transfery wydane ponad 150 mln każdy z kto przychodzi na wysoki kontrakt a on ma obniżać pensje bo siwy bajerant z Katalonii chce szaleć na rynku transferowym. Ten klub nie ma już szacunku do zawodników!
2
To jest chore naciskają na niego o obniżkę i to jeszcze w takiej wysokości a tutaj zaraz będzie wydane ponad 150 mln na transfery i bardzo dużo na pensje to już jest totalny brak szacunku do tego zawodnika i zmuszanie go do odejścia...ma prawo zostać i nic nie obniżać
1
Ma trochę racji ponieważ ktoś kiedyś dał jemu ten kontrakt a teraz jest naciskany że nie chcą jego w drużynie jak nie obniży pensji itd. A z drugiej strony wydają lekko ponad 100mln na tarnsfery i nie małe pensje a tutaj mówią że nie ma pieniędzy...
0
Po co ........ omg
0
Jeżeli on to nie Dembele... jest jeszcze Fati, Torres, Abumeyang, Depay i jeszcze ma być Lewandowski!
5
Czyli jest na sprzedaż... siwy bajerant z Katalonii i jego politycznie poprawne wypowiedzi
0
Albo Raphinia albo Dembele według mnie... wolę Brazylijczyka
0
A nie Kunde???...
0
Ale to jest słabe... nie wyszedl plan A nie wyszedł B to zostaje... Łaskę robi... masakra typ...
0
Siwy bajerant z Katalonii jak wytrawny polityk się wypowiedział jak nie chcecie jego sprzedawać to nie sprzedawajcie nie trzeba było kontraktować Kessiego
0
Wolę zdecydowanie Raphinie
0
Jak miesiąc temu napisałem że nic z tego nie będzie bo Barcy nie stać i Laporta po raz kolejny opowiada bajki tak jak np. Wcześniej z Haalandem to ludzie pisali że się nie znam... Wierzcie dalej siewemu bajerantowi z Katalonii... Lewy i jego agent już dawno zauważyli że nic z tego nie będzie i się nawet w mediach nie wypowiadają
1
@PatrychoO my to możemy sobie celte za mordę trzymać