0

@DamianBarcaCule Barcelona to nie Celta że mam się podniecać trochę szybsza grą czy oddaniem dwóch strzałów więcej...

0

@Romario87 a co ma do tego sztab medyczny ? Jeżeli trenujesz 45 minut dziennie zero siłowni i są tego efekty

0

@Majkosz myśl że tutaj jeszcze dochodzi trening zero siłowni, trening 45 minut dziennie

6

Jeżeli trenuje się po 45 minut dziennie do tego zero siłowni to czego się spodziewać... pod tym względem jesteśmy 20 lat za murzynami jak się to mówi...

5

A jeżeli Coutinho nie chce wejść i spróbować czegoś pokazać to jest zwykłym śmieciem

9

Kolejna osoba sugeruje ze sztab medyczny i przygotowanie fizyczne to dno szkoda ze na górze nikt tego nie widzi...

1

Wstyd i bark charakteru...

2

Cyrk i kabaret ... ale w tym klubie ostatnio to normalka

0

@fotohobby może nie aż tak ale też nie bagatelizować tego że odchodzi najlepszy piłkarz w historii i legenda tak to on mógł powiedzieć o odejściu Trincao... Teraz są efekty tego odejścia których jak widać Pique nie przewidział tak że słabo

0

@PatrychoO zapewne tak ale ten kto podpisał ten kontrakt powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności i niech płaci bo to jest sabotaż

0

Bez przesady bić wielkiego nie zrobił w lidze klapa... myślę że Keoman osoagnałby te same wyniki... za jedno wymęczone zwycięstwo w Kijowie nie róbmy z niego bohatera

0

Hahahahahahahahahaha

0

Jeżeli tak powiedział to pokazał że nie nadaje się na prezydenta tego klubu

0

@PatrychoO ale kontakt miał do końca sezonu zostało 8 miesiacy do czerwca a on ma dostać 12 mln? Był jednym z winnych za to gdzie ten klub się znajduje i nie chce odpuścić ani grosza... słabe

0

Gość stracił szacunek wielu ludzi sprowadził klub na dno jeszcze pieniądze za to weźmie

0

Jaki debil wpisal tak wysoką karę za zerwanie kontraktu jeszcze byłbym w stanie zrozumieć gdyby miał go podpisanego na 10 lat

0

Bardziej Obraniak jest Polakiem niż oni mają DNA Barcy

1

Legenda... Gość nie ma poczucia honoru w ogóle...

0

I kolejny piłkarz opowiada slogany

0

Dziwne młody 2 mecze i już out... to Luuke powinien wypaść na trybuny

0

Jak jego sprzedamy kto zostanie? Czy to jego wina że gra źle czy trener nie daje rady? Jeżeli jego to znaczy że wszystkich trzeba sprzedać bo każdy gra gówno...

0

Czy naprawdę nikt na górze nie dostrzega żenującego poziomu sztabu medycznego ?

0

I kolejny zawdonik to samo, oni chyba już mają przygotowana regułkę po każdym meczu

0

Tutaj akurat ma rację sztab medyczny Barcy to dno, szkoda że w zarządzie tego nie widzą

0

Jak co tydzień... musimy się podnieść, już się tego słuchać nie chce

0

Jak narazie żart miesiąca

7

Zawodnik w tym wieku został ewidetnie przeciążony a wszyscy tak się zachwycali statystykami ile meczy zagrał w tamtym sezonie teraz widać tego efekty. Już pod koniec tamtego sezonu nie dawal rady...

8

Pierwszym transferem powinna być zmiana sztabu medycznego

1

Gówno nas obchodzi co pokazujecie, możecie grać beznadziejnie ale wygrywać, za tydzień nikt nie będzie pamiętał że Dest zmarnował sytuację tylko że Real wygrał

0

To już, bo chyba ten czas się zbliża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?