Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DamianBarcaCule Barcelona to nie Celta że mam się podniecać trochę szybsza grą czy oddaniem dwóch strzałów więcej...
0
@Romario87 a co ma do tego sztab medyczny ? Jeżeli trenujesz 45 minut dziennie zero siłowni i są tego efekty
0
@Majkosz myśl że tutaj jeszcze dochodzi trening zero siłowni, trening 45 minut dziennie
6
Jeżeli trenuje się po 45 minut dziennie do tego zero siłowni to czego się spodziewać... pod tym względem jesteśmy 20 lat za murzynami jak się to mówi...
5
A jeżeli Coutinho nie chce wejść i spróbować czegoś pokazać to jest zwykłym śmieciem
9
Kolejna osoba sugeruje ze sztab medyczny i przygotowanie fizyczne to dno szkoda ze na górze nikt tego nie widzi...
1
Wstyd i bark charakteru...
2
Cyrk i kabaret ... ale w tym klubie ostatnio to normalka
0
@fotohobby może nie aż tak ale też nie bagatelizować tego że odchodzi najlepszy piłkarz w historii i legenda tak to on mógł powiedzieć o odejściu Trincao... Teraz są efekty tego odejścia których jak widać Pique nie przewidział tak że słabo
0
@PatrychoO zapewne tak ale ten kto podpisał ten kontrakt powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności i niech płaci bo to jest sabotaż
0
Bez przesady bić wielkiego nie zrobił w lidze klapa... myślę że Keoman osoagnałby te same wyniki... za jedno wymęczone zwycięstwo w Kijowie nie róbmy z niego bohatera
0
Hahahahahahahahahaha
0
Jeżeli tak powiedział to pokazał że nie nadaje się na prezydenta tego klubu
0
@PatrychoO ale kontakt miał do końca sezonu zostało 8 miesiacy do czerwca a on ma dostać 12 mln? Był jednym z winnych za to gdzie ten klub się znajduje i nie chce odpuścić ani grosza... słabe
0
Gość stracił szacunek wielu ludzi sprowadził klub na dno jeszcze pieniądze za to weźmie
0
Jaki debil wpisal tak wysoką karę za zerwanie kontraktu jeszcze byłbym w stanie zrozumieć gdyby miał go podpisanego na 10 lat
0
Bardziej Obraniak jest Polakiem niż oni mają DNA Barcy
1
Legenda... Gość nie ma poczucia honoru w ogóle...
0
I kolejny piłkarz opowiada slogany
0
Dziwne młody 2 mecze i już out... to Luuke powinien wypaść na trybuny
0
Jak jego sprzedamy kto zostanie? Czy to jego wina że gra źle czy trener nie daje rady? Jeżeli jego to znaczy że wszystkich trzeba sprzedać bo każdy gra gówno...
0
Czy naprawdę nikt na górze nie dostrzega żenującego poziomu sztabu medycznego ?
0
I kolejny zawdonik to samo, oni chyba już mają przygotowana regułkę po każdym meczu
0
Tutaj akurat ma rację sztab medyczny Barcy to dno, szkoda że w zarządzie tego nie widzą
0
Jak co tydzień... musimy się podnieść, już się tego słuchać nie chce
0
Jak narazie żart miesiąca
7
Zawodnik w tym wieku został ewidetnie przeciążony a wszyscy tak się zachwycali statystykami ile meczy zagrał w tamtym sezonie teraz widać tego efekty. Już pod koniec tamtego sezonu nie dawal rady...
8
Pierwszym transferem powinna być zmiana sztabu medycznego
1
Gówno nas obchodzi co pokazujecie, możecie grać beznadziejnie ale wygrywać, za tydzień nikt nie będzie pamiętał że Dest zmarnował sytuację tylko że Real wygrał
0
To już, bo chyba ten czas się zbliża