Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego nic nie piszecie o Neymarze w Barcelonie jak dzis caly dzien trwaja negocjacje z jego ojcem i agentem
0
Bezsensu ??!!!! to jest puchar Katalonii !!!!!!!!!!!!!!! Barca jest jej dumą tak sama o sobie mówi . Przecież nie wszyscy musieli grac z pierwszego albo wejść w drugiej połowie mogli potraktować mecz jak sparing . Nie lubie tego rosella a ta decyzja oddala Barce od Katalonii
0
a wracajac jeszcze do stadionu to przeciez nie mozna grac na stadionie ktory za niedlugo będzie po prostu przestarzały trzeba tez patrzec od strony technicznej nie tylko emocjonalnie
0
Chakuo96 co do tej atmosfery to raczej jest denna cicho jak w teatrze na beznadziejnej sztuce niestety ale taka jest prawda u nas na 2 lidze jest glosniej ale z reszta w zupelnosci sie zgadzam
0
Widzę ze oceniający nauczyli się nowego słowa " altruistyczne "
0
Californication jak wyliczyłeś te 115 mln masz jakies wtyki w tych klubach ze wiesz za ile by poszli
0
David de Gea co za pierdoły piszecie on może być pierwszy w mu a nie u nas grzać ławe a pozatym nie wiem czy zarząd Laporty miał zły kontakt z arsenalem w końcu przyszedł od nich do nas Henry i Hleb wydaje mi się że powoli zaczyna się robić nagonka na stary zarząd i wielce zaczyna się chwalić rossela a on sie zachowuje jak kaczynski narzeka i wszystkich krytykuje włącznie z poprzednikami
0
Jak możecie mówić żeby został do stycznia kto go wtedy kupi jak będzie u nas zgłoszony do pucharów
0
Jak nie klac na Ibre kiedy on nic nie gra a ile kosztowal Eto'o + 50 baniek pisze ktos ze Eto'o gral egoistycznie ale bardziej efektywnie ibra niestety jest nietrafionym transferem mysle ze jest na swiecie ze trzydziestu napastnikow ktorze w barcelonie mieliby podobne sttystyki bramek co Ibra trzeba powiedziec prawde Ibra jest o klase gorszy od Eto'o a o dwie klasy gorszy od Villi ktorego moglismy miec gdyby dolozyli z 5 baniek do tego co proponowali i jeszcze jedno popatrzmy na to ze 90 % bramek ibry to bramki z 5 metrow na pusta bramke
0
Ja jednak nie jestem przekonany co do tego zawodnika mysle ze Eto jest lepszym napastnikiem patrzac na statystyki widac ze dopiero w ostatnim sezonie strzelil powyrzej 20 bramek wczesniej to wcale nic spejalnego nie pokazal mysle ze 50 baniek i Eto bylo cena przeplaona np. Villa ktory byl do wziecia za 50 my (my dawlismy 45) jest o wiele lepszym napastnikiem polka wyzej i jak sam mowi ze jeszcze ma zamiar zmieniac klub to nie widomo kiedy nas zostawi na lodzie