Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahaha i Douglas na prawej hahahahahaa podziekujmy Luisowi za Montoyie , wychowanek który miał być obrońcą na lata ostał zmuszony do opuszczenia klubu
2
to super jak chcieliscie być za realem
1
Tego Luisa nie rozkminie , teraz nagle zaczał na Montoyie stawiać jak ten powiedzał że odchodzi ... czy On jest poważny...
0
Nie pasuje mu bo ostatnimi czasy to on rządził w Barcelonie teraz ktoś próbuje go ustawic i mu to nie odpowiada niestety , a to nie on jest trenerem on jest graczem i ma wykonywac polecenia.
0
Nie wiem co ten Luis robi ... Pique jakas dziwna sytuacja , teraz Montoya , zajebistego rozgrywającego Fabregasa wymieniamy na Rakiticia a wreszcie mógł zagrać na swojej pozycji , jeżeli chodzi o grę nic specjalnego żadnych nowinek przegrane z mocnymi Real PSG i nie tylko... nie wiem czy to zmieża w dobrym kierunku niestety ...
1
: „Wiele się mówiło o tej zmianie, ale nie było niczego. Trener ściąga mnie z boiska, kiedy musi to zrobić”. zapomniał dodać "ale ja nie zawsze schodze "
0
Dlaczeo nie ma żadnego artykuł o tym że Messi olał trenera, jakiś dokładniejszych informacji bo od wczoraj wszyscy o tym pisza. A dla kibiców Barcy jest to istotna sprawa według mnie bo to co zrobił Messi był hamskie w stosunku do Luisa
0
Co on pierd... !!!! To jest BARCA tu remis z Malag to nie jest dobry wynik !
0
Ten przynajmniej gra w swoim kraju w którym się urodił , a taki thiago urodził sie we włoszech niby brzylijczyk a gra dla hiszpani a ich rodzice są brazyliczykami , gdzie tu logika i jaki sens maja reprezentacje . Np. taki Adan Januzja mógł wybierac miedzy czterema reprezentacjami to już jest troche chore.
0
hipokryta idiota itd... własnie statystyki nie kłamią udało mu się w ostatnim sezonie wreszcie przebić Messiego i już nie wiadomo co ... wiecznie poszkodowany zachowuje się jak paniusia szkoda słów ...
0
Widać że Barca też musiała złamać jakiś regulamin , a jak mowisz przepis jest przepisem
6
hahaha Suarez za Rodriguezem to są jakieś jaja?? przecież on w tym Monaco nie grał jakoś cudownie ta uefa to jakiś jeden wielki skorumpowany cyrk.
1
Dług się zmniejsz , i ilość trofeum zdobywanych także.
0
Na pewno lepszy od rudego
1
Czteroletni kontrakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!
13
Paranoja chca dać 20 mln za Mathieu a Indi poszedł do Porto za 7,7mln
0
A co do rodrigeza to za szybko odpadł
1
jak nie zasłużył co wy piszecie , przecież ile meczy wygrał sam (iran , bośnia , nigeria ) kluczowa asysta ze Szwajcarią , najwięcej udanych dryblingów na MŚ nie trzeb Byś cały czas przy piłce żeby być najlepszym a on jak już był to coś robi , a taki Muller ile miał udanych dryblingów na MŚ jeden ?
2
Wolał bym Reusa za połowe ceny Suareza i jakiegoś obrońce ze światowej czołówki a nie podrzędnego grajka z Valenci
0
3
Kuuurrwwwa jeeebbbannna maaaćććc żżałłosssny sezon
0
a co do kurrrrwy neędzy zrobilismy
0
jaką owacje??
0
Po każdej wpadce tak mówią i obiecują że dadzą z siebie wszystko , że kolejny mecz będzie jak finał i co ... i znowu lipa i to samo gadanie .Dotrzymajcie wreszcie słowa panowie!
0
Czyli pewnie odejdzie .
4
"Przyszły trener Luis Enrique zapoznał się z listą życzeń katalońskiego klubu" myślałem że to głownie trener tworzy taką listę ale chyba nie w Barcelonie
0
Wystarczyło wygrać z getafe
0
czyli transfery po mistrzostwach
0
Zgadzam się Xavi okropnie zamula w tym sezonie
0
Nie bądź żałosny