0

hahahaha i Douglas na prawej hahahahahaa podziekujmy Luisowi za Montoyie , wychowanek który miał być obrońcą na lata ostał zmuszony do opuszczenia klubu

2

to super jak chcieliscie być za realem

1

Tego Luisa nie rozkminie , teraz nagle zaczał na Montoyie stawiać jak ten powiedzał że odchodzi ... czy On jest poważny...

0

Nie pasuje mu bo ostatnimi czasy to on rządził w Barcelonie teraz ktoś próbuje go ustawic i mu to nie odpowiada niestety , a to nie on jest trenerem on jest graczem i ma wykonywac polecenia.

0

Nie wiem co ten Luis robi ... Pique jakas dziwna sytuacja , teraz Montoya , zajebistego rozgrywającego Fabregasa wymieniamy na Rakiticia a wreszcie mógł zagrać na swojej pozycji , jeżeli chodzi o grę nic specjalnego żadnych nowinek przegrane z mocnymi Real PSG i nie tylko... nie wiem czy to zmieża w dobrym kierunku niestety ...

1

: „Wiele się mówiło o tej zmianie, ale nie było niczego. Trener ściąga mnie z boiska, kiedy musi to zrobić”. zapomniał dodać "ale ja nie zawsze schodze "

0

Dlaczeo nie ma żadnego artykuł o tym że Messi olał trenera, jakiś dokładniejszych informacji bo od wczoraj wszyscy o tym pisza. A dla kibiców Barcy jest to istotna sprawa według mnie bo to co zrobił Messi był hamskie w stosunku do Luisa

0

Co on pierd... !!!! To jest BARCA tu remis z Malag to nie jest dobry wynik !

0

Ten przynajmniej gra w swoim kraju w którym się urodił , a taki thiago urodził sie we włoszech niby brzylijczyk a gra dla hiszpani a ich rodzice są brazyliczykami , gdzie tu logika i jaki sens maja reprezentacje . Np. taki Adan Januzja mógł wybierac miedzy czterema reprezentacjami to już jest troche chore.

0

hipokryta idiota itd... własnie statystyki nie kłamią udało mu się w ostatnim sezonie wreszcie przebić Messiego i już nie wiadomo co ... wiecznie poszkodowany zachowuje się jak paniusia szkoda słów ...

0

Widać że Barca też musiała złamać jakiś regulamin , a jak mowisz przepis jest przepisem

6

hahaha Suarez za Rodriguezem to są jakieś jaja?? przecież on w tym Monaco nie grał jakoś cudownie ta uefa to jakiś jeden wielki skorumpowany cyrk.

1

Dług się zmniejsz , i ilość trofeum zdobywanych także.

0

Na pewno lepszy od rudego

1

Czteroletni kontrakt !!!!!!!!!!!!!!!!!!

13

Paranoja chca dać 20 mln za Mathieu a Indi poszedł do Porto za 7,7mln

0

A co do rodrigeza to za szybko odpadł

1

jak nie zasłużył co wy piszecie , przecież ile meczy wygrał sam (iran , bośnia , nigeria ) kluczowa asysta ze Szwajcarią , najwięcej udanych dryblingów na MŚ nie trzeb Byś cały czas przy piłce żeby być najlepszym a on jak już był to coś robi , a taki Muller ile miał udanych dryblingów na MŚ jeden ?

2

Wolał bym Reusa za połowe ceny Suareza i jakiegoś obrońce ze światowej czołówki a nie podrzędnego grajka z Valenci

0

3

Kuuurrwwwa jeeebbbannna maaaćććc żżałłosssny sezon

0

a co do kurrrrwy neędzy zrobilismy

0

jaką owacje??

0

Po każdej wpadce tak mówią i obiecują że dadzą z siebie wszystko , że kolejny mecz będzie jak finał i co ... i znowu lipa i to samo gadanie .Dotrzymajcie wreszcie słowa panowie!

0

Czyli pewnie odejdzie .

4

"Przyszły trener Luis Enrique zapoznał się z listą życzeń katalońskiego klubu" myślałem że to głownie trener tworzy taką listę ale chyba nie w Barcelonie

0

Wystarczyło wygrać z getafe

0

czyli transfery po mistrzostwach

0

Zgadzam się Xavi okropnie zamula w tym sezonie

0

Nie bądź żałosny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?