Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masz rację nie ma się co spinać i nie ma co oczekiwać nie wiadomo czego w meczu o pietruszkę , jak w najważniejszych meczach też nic nie pokazali.
0
Aha to widzę że zubizzareta który złożył dymisję teraz będzie przeprowadzał "reorganizacje" czyli ten kto będzie trenerem będzie tylko dodatkiem kolejny bez charyzmy i przebicia trener pewnie. Niestety ten zarząd czuje że doprowadzi na na dno
0
Po ostatnim sam nie wiem , jeżeli to prawda że nie chce mu się grać w najważniejszym momencie , bo ważniejszy jest mundial to nara jak ma w dupie drużynę to niech spada
0
Znowu jakiś średniak
0
Niestety chyba nie w Barcelonie jak widać .Padło na Valverde też dlatego że jest przyjacielem Zubiego.
0
Jak przez parę lat nie potrafi się kupić obrońcy takie są później tego efekty , lepiej było wydać 20 mln na Songa .
0
hahahhahahahahahahahahahhahahahahaha ten sezon to jakiś kabaret . Martino miej honor nara
0
gdyby nie te karne to ostatnio z golami Messiego nie było by tak kolorowo
0
chyba nie Atletico spokojnie w pierwszych 10 minutach mogło prowadzic już 2;0
0
Hahahahahahahahahahahhaha co to za piłkarze Aguero i Gundogan ok ale tamci ?????ten Martino dobrze sie czuje
0
"Jeśli byłby Amerykaninem, jego numer zostałby zarezerwowany, a koszulka zawisłaby na Camp Nou" ????????????????????
0
„nie ma stoperów, którzy posiadaliby jakość, jakiej wymaga Barça. Zobaczymy" co on mówi , haha Bartra jest najlepszy na świecie
0
Uwielbiam Puyola ale z całym szacunkiem piłkarsko i fizycznie już się nie nadaje do Barcelony niestety
0
Liczyłem w duchu że nie będzie Xaviego , niestety ostatnio gra kiepsko , zresztą ostatni mecz pokazał że bez niego Barca gra o wiele szybciej i nikt ie zwalnia tempa .
0
Perfekcyjny?????? Może dobry ale nie perfekcyjny, chyba inne mecze oglądaliśmy
0
zaczyna się , kolejny raz nie kupili obrońcy Puyol nadal kontuzjowany i nawet jak wróci nie wiadomo w jakiej będzie formie , Widać tam nikt nie uczy się na błędach.
0
Będzie to co w tamtym sezonie Bartra na obronie , jak można liczyć na Puyola niech sprawdzi ile zgrał meczy w tamtym sezonie wiecznie kontuzjowany . A mówienie że Luiz nie potrafi atakować to chyba jakaś kpina , on w ogóle zna zawodników grających w europie , cz tylko z FM13 .
0
o co chodzi z tym Bojanem ?? Barca za niego płaciła ?? Przecież on był wypożyczony , niby po co Barca miałaby go kupować ??
0
zaczyna się !!!!!!
0
to chyba jakiś żart !!!!
0
Ten za drogi , ten za niski tamten za wolny , czyli Adriano na środek i hejaaa !!!
0
Nie wiem dlaczego Tello dostaje tak mało szans od Tito , Villa który odchodzi gra w kolejnym meczu a Tello nic
0
23mln (nie mówiąc już o 17 mln) ?? hahaha przecież to śmieszna suma za takiego piłkarza , niech się tak dalej targują a Santos się zdenerwuje i bez żadnych targów oddadzą go do realu za tyle ile będą chcieli , bo real jest zdeterminowany i zapłaci ile trzeba .
0
olej i woda hahaha
0
Gdy w tych dwóch meczach z bayernem patrzyłem na Tito to ręce mi opadały , przecież on nie wiedział co ma zrobić , nie miał pomysłu , stał z taką miną że na miejscu zawodnika od razu odechciało by mi się grać . mam spore wątpliwości czy da rade doprowadzić Barce na taki poziom jak prezentował przez ostatnie lata .
0
Zgadzam się z tekstem nie można na nim polegać przez ciągłe kontuzje , nie wiadomo kiedy wypadnie ze składu . Mimo wszystko powinien zostać i być pierwszym rezerwowym jeśli chodzi o obronę a na jego miejsce powinien ktoś przyjść . Chyba każdy się zgodzi że już nie ma tej szybkości co kiedyś i że jeśli chodzi o formę to najlepszą też ma już za sobą .
0
redakcjo mecz odbył się w Genui a nie Genewie
0
Przecież na ten temat już było napisane , że to wymyśliła francuska gazeta i że to jeden wielki farmazon !!!
0
Wstyd , kompromitacja . żenada z takim milanem i po LM bo trudno będzie odrobić straty
0
jak zagra alexis to trudno będzie o wygraną mam nadzieje że ten zawodnik szybciej niż później opuści Barcelone