0

nawet tu nie ma Alexisa ... bez przesady że do rezerwy się nie łapie...

0

Jak Ronaldo cieszy się jak szalony po 4 golu to jest ok ,sznuje Go jak niewielu z realu ale to co powiedział to hipokryzja, sam sie jeszcze przyznaje że tak robił... dopalaczy popalił czy co ?? bo mówi głupoty , emocje , ważny mecz , gol na 3-2 i radość adekwatna.

0

jakieś jaja to jest najładniejsze trafienie w europie ?!?!?!?!?!?!?!!? bez jaj jestem wielkim fanem Messiego ale jest masa ładniejszych goli nawet jego >!!

0

Jako drugi bramkarz , tylko na puchar jak najbardziej !!! Napewno o wiele tańsza opcja niż Diego a nie wiele gorszy.

2

rezerwowego i to jeszcze za 16.5 mln posiedzi na ławie 2 sezony odejdzie za 8 mln

0

jesteś żałosny idz kibicuj realowi

0

po za tym jako kibic Barcy nawet nie powinieneś wspominać o czymś takim

0

Prosze Cię ...

0

rozumie oczekujesz ze odpuszczą i spłacą dług jakiś co sobie wymyśliłeś

0

Własnie prosił zawodnik Depor a Barca ma sama wygrywac a nie kogoś o coś prosic czy oczekiwać odpuszczenia

0

co Ty pieprzysz jaki dług Messi im pieniądze pożyczał?

0

dokładnie jeszcze bedąc kibicem Barcy

0

ja też jestem kibicem i chce żeby to Barca wygrywała a nie inni za nich coś robili i żeby polegać na tym czy ktoś wygra czy nie

8

nie patrz na innych trzeba patrzyć na siebie

2

Nie ma usprawiedliwienia na tą porażke , kolejny mecz gdzie grali totalna LIPE . Suarez niech skonczy kłótnie z każdym do okoła i niech zacznie grać , Neymar z czarodzieja stał się gargamelem a Messi ... ach szkoda gadać . I też mam wrażenie że czas postawic na jednego bramkarza który czułby się pwenie i był bramkarzem na lata numer jeden

0

W tej drużynie trzeba jakiegoś konkretnego pomocnika silnego walczaka , dobgrego technicznie typu Pogba . Terminarz nie jest wytlumaczeniem Atletico tez ma napiety terminarz , a lipe to graja juz jakis czas od meczu z realem . wygrana 2-1 z Atletico niby była ale ... trzeba podziekować Torresowi . Na rezerwie tez powinien być jakiś wysoki napastnik który mógłby wejść powalczyć w powietrzu a nie jak wczoraj... górna piłka = strata

0

Lipa nasrane na niej... jeszcze zdjecie Dody mogli wcisnąć ...

0

Przecież to jest żałosne chce donosić na Niego i jego ojca a zarazem go sprowadzić, przecież gdyby sie zgodził grać dla realu to byłby głupi po takim czymś .

0

dryblingu może nie ma ale Mascherano zakręcil i kiedyś Pepe

3

smieszna ta nagroda, trudno ja nazwać ''dla najlepszego''

0

czyli nie Pogba

0

Jeżeli spotkanie było sekretne to skąd o nim wiadomo????????

1

i powiesz mi że Iniesta zarabia kilka baniek mniej niż 8 czyli ile 5mln??

0

jak maja znaleść jak jest zakaz transferowy hallo ...

0

to kto tu decyduje zarząd który zapewne odejdzie po sezonie czy trener ??!!

1

rudy zawsze coś kombinuje

0

co to kur... za lipa, wszystko mają w dupie tradycje kibiców itd...

5

Jednak jest ultimatum wyszedł pierwszym składem , albo jest idiotą i na ważny mecz ligowy idzie rezerwami a tu na fulla.

0

Nie pamieta negatywnych rzeczy z Romy to jak ma się uczyć na błedach

0

"stawiałoby Barçę na pole position w negocjacjach" niby dlaczego kupują kogos , ten ktoś musi czekać 6 misiecy jakie to dla niego korzyści ja nie widze żadnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?