Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nawet tu nie ma Alexisa ... bez przesady że do rezerwy się nie łapie...
0
Jak Ronaldo cieszy się jak szalony po 4 golu to jest ok ,sznuje Go jak niewielu z realu ale to co powiedział to hipokryzja, sam sie jeszcze przyznaje że tak robił... dopalaczy popalił czy co ?? bo mówi głupoty , emocje , ważny mecz , gol na 3-2 i radość adekwatna.
0
jakieś jaja to jest najładniejsze trafienie w europie ?!?!?!?!?!?!?!!? bez jaj jestem wielkim fanem Messiego ale jest masa ładniejszych goli nawet jego >!!
0
Jako drugi bramkarz , tylko na puchar jak najbardziej !!! Napewno o wiele tańsza opcja niż Diego a nie wiele gorszy.
2
rezerwowego i to jeszcze za 16.5 mln posiedzi na ławie 2 sezony odejdzie za 8 mln
0
jesteś żałosny idz kibicuj realowi
0
po za tym jako kibic Barcy nawet nie powinieneś wspominać o czymś takim
0
Prosze Cię ...
0
rozumie oczekujesz ze odpuszczą i spłacą dług jakiś co sobie wymyśliłeś
0
Własnie prosił zawodnik Depor a Barca ma sama wygrywac a nie kogoś o coś prosic czy oczekiwać odpuszczenia
0
co Ty pieprzysz jaki dług Messi im pieniądze pożyczał?
0
dokładnie jeszcze bedąc kibicem Barcy
0
ja też jestem kibicem i chce żeby to Barca wygrywała a nie inni za nich coś robili i żeby polegać na tym czy ktoś wygra czy nie
8
nie patrz na innych trzeba patrzyć na siebie
2
Nie ma usprawiedliwienia na tą porażke , kolejny mecz gdzie grali totalna LIPE . Suarez niech skonczy kłótnie z każdym do okoła i niech zacznie grać , Neymar z czarodzieja stał się gargamelem a Messi ... ach szkoda gadać . I też mam wrażenie że czas postawic na jednego bramkarza który czułby się pwenie i był bramkarzem na lata numer jeden
0
W tej drużynie trzeba jakiegoś konkretnego pomocnika silnego walczaka , dobgrego technicznie typu Pogba . Terminarz nie jest wytlumaczeniem Atletico tez ma napiety terminarz , a lipe to graja juz jakis czas od meczu z realem . wygrana 2-1 z Atletico niby była ale ... trzeba podziekować Torresowi . Na rezerwie tez powinien być jakiś wysoki napastnik który mógłby wejść powalczyć w powietrzu a nie jak wczoraj... górna piłka = strata
0
Lipa nasrane na niej... jeszcze zdjecie Dody mogli wcisnąć ...
0
Przecież to jest żałosne chce donosić na Niego i jego ojca a zarazem go sprowadzić, przecież gdyby sie zgodził grać dla realu to byłby głupi po takim czymś .
0
dryblingu może nie ma ale Mascherano zakręcil i kiedyś Pepe
3
smieszna ta nagroda, trudno ja nazwać ''dla najlepszego''
0
czyli nie Pogba
0
Jeżeli spotkanie było sekretne to skąd o nim wiadomo????????
1
i powiesz mi że Iniesta zarabia kilka baniek mniej niż 8 czyli ile 5mln??
0
jak maja znaleść jak jest zakaz transferowy hallo ...
0
to kto tu decyduje zarząd który zapewne odejdzie po sezonie czy trener ??!!
1
rudy zawsze coś kombinuje
0
co to kur... za lipa, wszystko mają w dupie tradycje kibiców itd...
5
Jednak jest ultimatum wyszedł pierwszym składem , albo jest idiotą i na ważny mecz ligowy idzie rezerwami a tu na fulla.
0
Nie pamieta negatywnych rzeczy z Romy to jak ma się uczyć na błedach
0
"stawiałoby Barçę na pole position w negocjacjach" niby dlaczego kupują kogos , ten ktoś musi czekać 6 misiecy jakie to dla niego korzyści ja nie widze żadnych