0

Trzeba zacząć nowy projekt ten z Valverde nie wypalił... Ale tak to jest jak umowe przedłuża się za wcześnie

1

Valverde powinien zostać zamieniony bo to jest upokorzenie szczerze mówiąc

0

Narazie wspólne z nimi to masz pochodzenie...

5

Śmieszny ranking trudno porównać trenerów z lat 50 czy 60 z dziejszymi, jeszcze jak się nie żyło w ich czasach

0

Co ten Valverde ma do tego Malcolma nawet nie da jemu prawdziwej szansy

5

Hallo co to było???? Co za mecz co za taktyka, co za reakcja trenera na wydarzenia na boisku

8

co zmienić ? odpowiedź jest prosta TRENERA na takie z pomysłem na grę

6

Trafnie... mdłe bez pomysłu, szrpane i zachowawcze to nie jest athletic

0

Jak wygramy wszystko? Walkowerem w LM?

0

Albo upadajcego Suareza z Psg

7

Po tym meczu zastanawiam się dlaczego kontrakt z Valverde został przedłużony tylko na następny sezon a nie na 5 kolejnych przecież nasza gra porywa jak za czasów Guardioli

0

Pique kiedyś odpocznie?

0

nie każdy arbiter będzie gwizdał byle popchnięcie taka jest piłka

0

Real pół sezonu w mega kryzysie a jest tylko 6 pkt za nami ... A jeśli wygrają mecz z nami ? mam nadzieję że do tego nie dojdzie ...

2

Kolejny raz najmocniejszy skład nie dał rady ... ale trzeba bardziej zmęczyć zawodników 0 rotacji tak trzymać przecież zbliża się LM !!!!

1

Ludzie przecież ten Rakitic w meczu z Valencia padał na pysk z Realem też wyglądał na przemeczonego... A tu dalej gra chociaż ledwo biega czy Valverde tego nie widzi... Zobaczycie w LM będzie lipa przyjdą ćwierćfinały i będą ledwo biegać... Nic się nie nauczył po ostatnim sezonie a tu już deklaracje słyszę że zostaje na następny

1

Malcolm nic nie gra teraz od razu wychodzi na real ... Dlaczego w bramce Ter Stegen ?????

0

Sorry pewnie mnie pojedziecie ale co za kiep mamy się skupić na LM to jest priorytet to jest prestiż i chwała wracaj do Bilbao

3

Valverde powiedział że liga to priorytet, to nie chce widzieć wyników w LM jeżeli nie jest priorytetem

3

Z tego co cały czas powtarzali przed sezonem to LM miała być priorytetem... Trochę nudne jest to wygrywanie tylko na własnym podwórku...

3

Chwilę temu było 2 teraz 6... Po co był ten Murillo szkoda pieniędzy

0

Jak dalej będzie kompromitacja w LM to też? Po co on składa takie deklaracje?

0

Właśnie... Myślisz że Guardiola by sobie na takie coś pozwolił ?

5

Szkoda mi tylko Aleni Valverde totalnie na niego nie stawia jak się ma rozwijać... Jest 3 0 a on wpuszcza Suareza po co? Mam nadzieję że Alenia odejdzie z opcją pierwokupu albo na wypożyczenie bo z niego może być naprawdę grajek a jak się ma przy Valverde rozwinąć

0

Jeżeli to prawda i Valverde posłusznie wykonuje polecenia z góry nie stając po stronie zawodnika to nie jest godzien prowadzić tej drużyny patałach

1

Szkoda ze tylko w LaLiga...

1

Wymienili Minę na niego hahaha

6

Dlatego na stadionie słychać nawet kichnięcie...

7

To jest jakiś żart ?!!?!?!? niech mu niańkę zatrudnią albo kupią budzik , ten człowiek to jakaś poza boiskowa porażka

1

Awansowała owszem ale liczy się efekt końcowy, żeby nie było powtórki....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?