Zielony55
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba zacząć nowy projekt ten z Valverde nie wypalił... Ale tak to jest jak umowe przedłuża się za wcześnie
1
Valverde powinien zostać zamieniony bo to jest upokorzenie szczerze mówiąc
0
Narazie wspólne z nimi to masz pochodzenie...
5
Śmieszny ranking trudno porównać trenerów z lat 50 czy 60 z dziejszymi, jeszcze jak się nie żyło w ich czasach
0
Co ten Valverde ma do tego Malcolma nawet nie da jemu prawdziwej szansy
5
Hallo co to było???? Co za mecz co za taktyka, co za reakcja trenera na wydarzenia na boisku
8
co zmienić ? odpowiedź jest prosta TRENERA na takie z pomysłem na grę
6
Trafnie... mdłe bez pomysłu, szrpane i zachowawcze to nie jest athletic
0
Jak wygramy wszystko? Walkowerem w LM?
0
Albo upadajcego Suareza z Psg
7
Po tym meczu zastanawiam się dlaczego kontrakt z Valverde został przedłużony tylko na następny sezon a nie na 5 kolejnych przecież nasza gra porywa jak za czasów Guardioli
0
Pique kiedyś odpocznie?
0
nie każdy arbiter będzie gwizdał byle popchnięcie taka jest piłka
0
Real pół sezonu w mega kryzysie a jest tylko 6 pkt za nami ... A jeśli wygrają mecz z nami ? mam nadzieję że do tego nie dojdzie ...
2
Kolejny raz najmocniejszy skład nie dał rady ... ale trzeba bardziej zmęczyć zawodników 0 rotacji tak trzymać przecież zbliża się LM !!!!
1
Ludzie przecież ten Rakitic w meczu z Valencia padał na pysk z Realem też wyglądał na przemeczonego... A tu dalej gra chociaż ledwo biega czy Valverde tego nie widzi... Zobaczycie w LM będzie lipa przyjdą ćwierćfinały i będą ledwo biegać... Nic się nie nauczył po ostatnim sezonie a tu już deklaracje słyszę że zostaje na następny
1
Malcolm nic nie gra teraz od razu wychodzi na real ... Dlaczego w bramce Ter Stegen ?????
0
Sorry pewnie mnie pojedziecie ale co za kiep mamy się skupić na LM to jest priorytet to jest prestiż i chwała wracaj do Bilbao
3
Valverde powiedział że liga to priorytet, to nie chce widzieć wyników w LM jeżeli nie jest priorytetem
3
Z tego co cały czas powtarzali przed sezonem to LM miała być priorytetem... Trochę nudne jest to wygrywanie tylko na własnym podwórku...
3
Chwilę temu było 2 teraz 6... Po co był ten Murillo szkoda pieniędzy
0
Jak dalej będzie kompromitacja w LM to też? Po co on składa takie deklaracje?
0
Właśnie... Myślisz że Guardiola by sobie na takie coś pozwolił ?
5
Szkoda mi tylko Aleni Valverde totalnie na niego nie stawia jak się ma rozwijać... Jest 3 0 a on wpuszcza Suareza po co? Mam nadzieję że Alenia odejdzie z opcją pierwokupu albo na wypożyczenie bo z niego może być naprawdę grajek a jak się ma przy Valverde rozwinąć
0
Jeżeli to prawda i Valverde posłusznie wykonuje polecenia z góry nie stając po stronie zawodnika to nie jest godzien prowadzić tej drużyny patałach
1
Szkoda ze tylko w LaLiga...
1
Wymienili Minę na niego hahaha
6
Dlatego na stadionie słychać nawet kichnięcie...
7
To jest jakiś żart ?!!?!?!? niech mu niańkę zatrudnią albo kupią budzik , ten człowiek to jakaś poza boiskowa porażka
1
Awansowała owszem ale liczy się efekt końcowy, żeby nie było powtórki....