0

@kaczorra86 na co jemu pozwolono daj przykłady ? Bez jego złotych butów i pichichi wielu trofeów by nie było ...

0

@Bartex1981 a który z zawodników Barcy biegał w tym meczu ? Co z tego że lewy biega jak wygrał LM dopiero wtedy kiedy mial drużynę ! Ale tak jak mówiłem pseudo ekspercie jeżeli mówisz że Messi jest nikim to nie mamy o czym rozmawiać ... Lepiej mądrze stać niż głupio biegać ... Ale skończmy z ta rozmowa bo dla mnie jesteś sorry ale śmieszny z takimi wypowiedziami

0

@Bartex1981 jeszcze jedno jak wygrywaliśmy LM to mógł stać później nie oczywiście drużyna się liczy zobacZ np. Lewy kiedy wygrał LM jak była drużyna a Real ? Wymień mi zawodnika który wygrał sam LM czy mistrzostwo ja się modlę żeby ktoś w następnym sezonie strzelił ponad 20 bramek i miał ponad 20 asyst jeżeli to zrobi niech nawet leży twoja wiedza na temat futbolu jest na poziomie żaby szkoda mi czasu na rozmowy z tobą

0

@norbo80 jeżeli siebie ośmieszają to tak

0

@Bartex1981 żaden zawodnik nic by nie osiągnął bez drużyny jeżeli statystki są niczym to trofea też ! W futbolu liczą się statystki i trofea jeżeli piszesz że Messi jest nikim to tylko pokazuje że jesteś zwykłym hejterem bez wiedzy o futbolu i kończę z tobą dyskusje tak że nie musisz odpisywać bo dla nie to jest dyshonor rozmawiać z tobą

0

@Matix90 aha to spoko za niedługo to ciężko będę o jaki kolwiek wynik

1

@PJ777 wiem pomyliłem się poZniej powiedział że jeżeli trzeba odejdzie

1

@Kamilb1988 jednak się pomyliłem powiedział że odejdzie

0

@siwy_cwaniak dobrze niech odejdzie trzeba docenić co zrobił zasłużenie podziękować a nie teraz jechać po nim bo on jest legendą i gdyby nie on to gówno nie trofea by były

0

@Bartex1981 kiedy człowieku Messi był chytry na bramki ? Jak karne ibrze oddawał ? Jak suarezowi pomagał w zdobyciu pichichi? Nie wygłupiaj się popatrz na ilość jego asyst w każdym sezonie i jego grę ilość kluczowych podań np.

0

@Filipfcb2000 którego trenera wybrał Messi Valverde czy Setiena hahahaha ? Napisz jakiego i jak ciekawy jestem

0

@payn100 kibicuje Barcy od 97 roku tylko wiem co Messi zrobił dla tego klubu ty już chyba zapomniałeś jak większość ale wasze głosy na całe szczęście dla takie Messiego gówno znaczą nawet nie wie że istniejecie

0

@roksi3 nie wiem co Ci chodzi nie do końca rozumie ... na miejscu Messiego pewnie że bym odszedł mój wpis skierowany jest do Bratomeu

0

@vitja79 marazm a Dembele wiecznie kontuzjowany ? A Griezman który nie pasuje do tego stylu Coutinho który nie wypalił ? Przecież to były gigantyczne transfery i ty to marazmem nazywasz spoko ... A kogo niby tak Messi bronił ? Że chciał grać z suarezem kogo niby jeszcze ? 3 sezony gra piach ? Nie przesadzaj

0

@kaczorra86 śmieszny jesteś ... Messi szkodzi hahaha gdyby nie on to gówno nie trofea by były ... Czy ja powiedziałem że Neymar był be ? Zacytuj gdzie tak powiedziałem z nemarem był to błąd zarządu z klauzulą...

0

@Bartoso jeżeli tak było wpisane to dlatego że sezon się wcześniej kończy ale sezon się przedłużył przez pandemię ... To co miał klub zostawić 9 czerwca i odejść ? Chyba oczywiste jest że powinno być przedłużone jak trzeba było ciąć pensje to wirus dobry ale w takiej sytuacji to się nie liczy ?

0

@T^L kiedy niby co roku chciał odchodzić ? Raz tak coś było na rzeczy chyba że słuchasz plotek ... Co roku kontrakt ? Co ty wypisujesz człowieku ? Kiedy wskazał kogoś innego winnym podaj przykład ? Trochę się chyba zagalopowales bo bez niego Barca połowę tych trofeów by nie miała ... Człowieku popatrz na statystyki ... Jak on nic nie grał to co powiedzieć o innych ...

0

@norbo80 wypadałoby się najpierw zorientować z temacie z w jakim się wypowiada

2

Żenada ten bartomeu teraz chce zrobić z Messiego tego złego jeżeli on poda się do dymisji a Messi zostanie powie że Messi rządzi klubem, jeżeli Messi odejdzie powie że on wielki prezes nawet chciał ustąpić żeby Messi został co za szuja

0

@ToJa79 myślisz że Messi wybrałby Valverde czy Setiena ... Wątpię

5

Myślałem że nowy projekt będzie budowany w oparciu o Fatiego , Perdiego czy Trincao a tutaj widzę Grizman Dembele i np. Silva ah zaraz Fati też odjedzie

4

Ale ten bartek to jest cham teraz chce wszystko na Messiego zwalić zaraz powie że on chciał odejść a Messi nic na to ... Ludzie co za człowiek bez honoru z tego bratomeu ...

0

Najpierw niech coś zagra a później prosi

0

Niech dadzą Garcię i 100 mln Bart kupi kilka szrotów Maxi L. Już czeka hahahaha

0

@norbo80 to nie jest zwykły faks poczytaj sobie o tym jak nie masz pojęcia milcz

0

@T^L od kiedy Messi jest samozwańcza legenda nie osmieszaj się ...

0

@Azi dokładnie ale wielu jak autor nagle przestało jego szanować

1

Jeszcze jedno jeżeli miał możliwość rozwiązania umowy i zarząd się na to zgodził to dlaczego ma z tego nie korzystać jeżeli obie strony to uzgodniły

0

@Deathwing112 może jeszcze chce coś wygrać bo ma ambicje ?

2

Nie chce mi się nawet tego czytać do końca ... Bunt ??? Ciekawe człowieku czy Ty byś gdzieś pracował jakby wszystko przez kilka lat się sypało katastrofa za katastrofą (LM) kłamstwa z budową nowego projektu , farma troli itd. i Ty i inni się jeszcze dziwicie że gość ma ambicje i chce coś jeszcze na koniec kariery wygrać a nie odcinać kupony w klubie pogrążonym w chaosie ? Gdzie Messi powiedział że jeżeli Bart odejdzie to on zostanie Karol Chowański proszę o taką wypowiedź ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?