1

Wygrana mniej niż 4-5 do zera to będzie porażką przecież oni ledwie 13 piłkarzy uzbierali z całej kadry pierwszego zespołu ...

0

Przed chwilą było info że kolejni będą przedłużać

0

@koksik2700 akurat teraz się nie wypowiadał zawsze ma coś do powiedzenia i pewnie ma w dupie ten cyrk i to od paru lat ma inne priorytety ...

0

Pique ? Hahaha przede wszystkim to umowa powinna być przedłużona z Fatim a coś cicho ...

2

Ktoś się dziwi ? A jak kombinował w Dortmundzie żeby odejść ... Widzieliśmy kogo ściągamy czy nagle miał się zmienić ....

0


Nieudolność tego zarządu powala na kolana

3

Mam nadzieję że bartomeu zostanie postawiony przed sądem za to co robi ... To real byle gówna sprzedaje po 2.5 , 3 mln a my rozdajemy za darmo jeszcze nawet dopłacamy jak np. do Suareza

12

jeżeli nikt nie chce za niego zapłacić większych pieniędzy ani jemu dobrze zapłacić to znaczy że jest cienki , gdzie on grał ostatnio co takiego osiągnął a pajacowi City w głowie hahahahahahahaha

2

Przecież to nie ma sensu ...

0

I zaraz się zacznie ... Tak sobie myślałem że ten zarząd już nic nie zepsuje a zaraz się okaże że zniechęci Fatiego i będzie chciał odjeść ... Ten zarząd już nic nie powinien uważać

1

@Imonkey zobaczymy kiedy będzie napastnik który strzeli tyle goli co on choćby w ostatnim sezonie

5

Ojjjj coś mi się wydaje że długo nie zobaczymy kogoś zbliżonego poziomem do Suareza

1

Co to ma być ?? Gość wiele stracił w moich oczach jeżeli tak to niech siedzi na trybunach do stycznia za tą połowę i tyle a nie jakieś promocje przecież w nowym klubie też będzie zarabiał.

2

A po co? Niech grają ci co nic nie dają drużynie

1

Mi wcale nie jest trudno zrozumieć że piłkarz za 120mln siedzi na ławce jeżeli gra piach to co ma grać bo dużo kosztował ? Słabe podejście

0

Za niedługo odejdzie tak jak Trincao długo tutaj nie wytrzymają nie stety będą grali piłkarze jak Grizman Dembele ... Czy ktoś sobie wyobraża że oni siedzą na ławce na gra Fati i Portugalczycy ? Chyba w pucharze

2

@zibi jeżeli nic nie widzisz w tym 17 latku to chyba się nie znasz na piłce i nie potrafisz w najmniejszym stopniu analizować gry piłkarza

0

Jeżeli zapłacą za ten tok i jego wypuszcza to okażą się największymi idiotami tego już się chyba nie da przebić ... Jeżeli mają jemu zapłacić to niech siedzi na ławce może się zawsze przydać jaki w tym sens i logika ? Wydaje mi się że to jakieś tylko plotki dziennikarskie

1

Kolejny stracony rok dla niego a ma już 33 lata ... Szkoda mi jego

2

Widzę zmianę zdania autora parę dni temu krytyka i oskarżenia teraz zrozumienie i szacunek nie wiem czy autor zmądrzał czy piszę tylko żeby ładnie się czytało i każdy znalazł coś dla siebie bo jakie jest jego ostateczne zdanie ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To pokazuje słabość tej ligi idzie kryzys w Hiszpanii bez dwóch zdań

0

@abram3k brutto ... A tutaj chodzi o netto pomyśl

0

Jeszcze chwilę nikt tutaj nie będzie chciał przyjąć

0

@Bartex1981 "Jak by Messi dawał 3 razy więcej to by z Bayernem Barcelona nie przegrała" to chyba ty wróć do szkoły bo nie wiesz co napisałeś naucz się czytać albo coś z tobą jest nie tak piszesz coś a później mówisz że tego nie robisz ... Rok temu miał złota piłkę w tym sezonie ponad 20 goli i asyst jesteś zwykłym hejterem bez szacunku do legendy i najlepszego zawodnika jaki kiedykolwiek był na świecie widzę że męczy Barcy raczej nie oglądasz czepiasz się jakiegoś biegania wielu napastników na mały wkład w obronę (Mabappe, Neymar, Aguero itd) nigdy dużo nie biegał i wygrywali wszystko człowieku on jest napastnikiem nie obrońca czy defensywnym pomocnikiem to oni mają biegać zapiepszać a ty z Messiego obrońcę chcesz zrobić , wiesz naprawdę twój poziom wiedzy i analizy jest tragiczny żegnam naprawdę żałosny jesteś bez odbioru kończę z tobą temat !

0

@Bartex1981 oczywiście że chce odejść bo tutaj już nic nie wygra ale teraz to dojebałeś hahaha człowieku choćby Messi przebiegł 30 kilometrów to z Bayernem w tej formie byśmy nie wygrali ... Żeby ich pokonać w obecnej formie to musiałby drużyna Enrique albo Guardioli się zmierzyć jeżeli napisałeś że gdyby Messi biegała to byśmy wygrali to jak ja Cię mam poważnie traktować chyba meczu nie oglądałeś było 2-8 nie no człowieku teraz to polecialeś zmień dilera hahaha

0

@Zielony55 a inni reprezentanci ? Busquets też w Hiszpanii nie jest już pierwszym wyborem Langlet siedzi na ławce... dalej ... Suarez jaka ma konkurencje w Urugwaju ? Rakitic czy np. Modric też nie mają godnych następców w Chorwacji , Alba out... Tylko Jong i Griezman grają ale oni tak jak pisałem w reprezentacji nie zawodzą a reszta to postacie drugo lub trzecio planowe w reprezentacjach albo grają bo nie ma kto inny ...

0

@Bartex1981 i nie mówimy że wszystko przegrywają bo Messi nie broni proszę cię jest jeszcze dziesięciu zawodników nie broni ale w ataku daje 3 razy tyle co każdy inny zawodnik na świecie

0

@Bartex1981 to nie są dzieci każdy ma swój rozum i wie co ma robić myślisz że taki Pique rzuci nagle wszystko i będzie żył tylko Barca bo Messi zacznie biegać ? Albo taki Busquets nagle zacznie biegać nie sądzę albo Rakitic nagle zmieni podejście proszę cię ... Oczywiście że są powoływani ale to nie jest wyznacznik bo taki de Jong czy Griezman grają o wiele lepiej w reprezentacji tam nie zawodzą dlatego są powoływani albo jak Semedo nie ma konkurencji w Portugalii . A wiesz to jest jakaś bez sensu abstrakcja mówienie żeby Messi zagrał na bramce dlatego takie porównania są po prostu głupie

0

@Bartex1981 Messi nie jest jedynym kapitanem w drużynie jest kilku, porównanie do stania na bramce bez sensu ... Są gwiazdy które chyba dawno temu zgasły albo nigdy nie zaświeciły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?