Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moim zdaniem Barca powinna zrobić wszystko, żeby wypchać alvareza z atletico. Jeżeli się nie uda z nimi dogadać bo się obrazili, to niech sprzedają do arsenalu czy psg. My w tym czasie powinniśmy po Oyarzabala ruszyć, dużo tańsza i sprawdzona opcja.
0
@MICHU2 kogo obchodzi "kapitan" terrorysta bez grama ambicji sportowej? Lepiej siedziec w słonecznej barcelonie i grzac ławke + zarabiac sianko niz isc grac gdzie indziej
0
@pt9 pieprzenie, założę się, że dziś Senegal będzie grać jak równy z równym z Francją. To tylko kwestia przygotowania/nastawienia drużyny.
2
To, że Hiszpania się wczoraj nie popisała to jedno, ale nie zmienię zdania, że te lokalne eliminacje + zwiększanie ilości drużyn to dobry pomysł gdzie właśnie idealnym przykładem jest wczorajszy mecz. Jedna drużyna chciała grać w piłkę, druga tylko się broniła. To ma być turniej mistrzowski z najlepszymi drużynami na świecie a nie paraolimpiada i nagroda pocieszenia dla maluczkich. Dla mnie żenujący mecz i nieśmiertelny pokaz antyfutbolu imienia Simeone
2
Ale trzeba przyznać, że Perez to rozegrał po mistrzowsku. Kiełbasa wyborcza, obiecał złożył propozycję 150 mln. Słowa dotrzymał, dodatkowo wiedział że Atletico od razu ją odrzuci i jednoczenie podbije cenę nam i skończy się tak, że go nie kupimy. 2 pieczenie na jednym ogniu. Serio, rozegrane po profesorsku, szapo ba
1
Wchodzę na notatnik a tam newsy:
-AS: Real pracuje nad pozyskaniem Gvardiola lub Calafioriego na lewą obronę
-Olise
-Daily Mail: Real poważnie interesuje się sprowadzeniem Enzo Fernándeza
-Vitinha
-SER: Atlético obawia się wejścia Realu do walki o Bernardo Silvę
-Julián Álvarez piłkarzem za 150 milionów euro?
Widzę tam u nich już serio panika, żeby ratować klubik, poza "darmowym" Silva transfery po kilkadziesiąt-kilkaset milionów, a już podpisali dwóch ciemnoskórych zawodników.
2
mi go nie szkoda, karma wróciła.
0
@prodigy przeciez obu udało sie zrzucić
0
@barcelonaLM taka prawda
1
@Encore uwielbiam jak tutaj ludzie kopiują wszystko co jest w necie byle tylko dostać tu kilka lajków :D. Szkoda, że ten twój tweet albo chociaż ty nie powiesz, że sezon w brazylii własnie trwa i nawet nie są na półmetku. Dodatkowo co ma neymar do joao pedro? Ancelotti powołał gościa z zenitu czy bourmouth. Także weź kasuj ten post bo tylko z siebie durnia robisz
0
moim zdaniem ta liga arabska troche sie juz nasyciła i nie jest tak atrakcyjna. W sensie to są ogromne pieniadze, ale liga się jakos specjalnie nie rozwija. Imo lepszym kierunkiem jest USA. Pieniadze mniejsze, ale marketingowo można sporo ugrać.
3
nas niestety nie stać na wykup za te 30 mln. Gdyby udało się obniżyć tę kwotę lub załatwić wypożyczenie to ok. Niemniej Marcus jest synem Manchasteru, Carrick jest jego zwolennikiem więc raczej to przesądzone, że wróci tam grać. Swoje zrobił, dyskusje między Nico, Marcusem i Diazem były i wybraliśmy najlepszy stosunek kosztów do jakości. Nico w tym sezonie jest totalnym niewypałem, Diaz świetny sezon w Bayernie a my mamy gościa, który jako rezerwowy dostarczył w tym sezonie 13 goli i 14 asyst. Nie jest i nie będzie decydujący, nie za bardzo rozumie grę w tym klubie ale kto by obstawiał że wypożyczony zawodnik zrobi 30 g/a. Swoje zrobił, ja go lubię i życze mu jak najlepiej.
0
@Kamiloza91 a skąd biorą kasę?
2
@daniel32778 no i co z tego? Ile lat musi minąć żeby być po tej dobrej stronie? Albo ile mln nie wolno przekroczyć żeby było ok?
0
@Kamiloza91 jest i słynny romantyzm futbolu! Daj se siana chłopie
22
Człowiek widzi jak Simeone płacze bo przeciwna drużyna kradnie czas, widok lepszy niż 1000 słów. To się nazywa chichot losu i karma Panie Simeone. Zdychaj w tym klubie gdzie jedynym osiągnięciem co sezon to wyelimowanie Barcelony, a jak trzeba wygrać jakiś tytuł to zbroja obsrana po same pachy. Dobrze, że antyfutbol nie odnosi żadnego większego sukcesu, może w końcu coś się odmieni.
5
@tbas gość tam łyka z fejk twittera po same kule :D. Byle tylko dostać kilka lajków na la bambli. BEKA
0
@Safrani ty ale wiesz ze jest wojna w Iranie? I ceny benzyny poszły w górę, ergo wszystkich towarów które trzeba transportować? Czy unikamy takiej narracji bo nie pasuje do posta?
0
@Macior79 de jong na pewno nie wyjdzie w pierwszym skladzie
5
oby J.D Vance przyjechał wesprzeć w kolejnych wyborach pisiorczyków i konfederację, a w Polsce wróci normalność
5
@Roobo tak wszyscy z KO, 2050, PSL, Lewicy nie wiedzą co to za partia i nie znająch ich poglądów i się cieszą. Wam odciąć dostęp do internetu to za mało.
0
Cos co na początku sezonu wydawało się nieprawdopodobne, tak teraz staje się coraz bardziej realne. Zaległy mecz, do tego bezpośredni. Arsenal co szedł po poczwórną koronę, może na ostatniej prostej obsrać zbroje i nie wygrać nic :D. Generalnie trzymałem za nich kciuki, ale jak widzę jak sami piszą taki scenariusz, zaczynam skłaniać się ku City :D. To będzie troll roku
0
Dziś muszą być masowe rotacje, żadnych yamalów, pedriów, garciów, cancelów, za rogiem najważniejszy mecz sezonu i trzeba postawić na ten mecz wszystko, Casado, Gavi, Rooney, jakiś Ferran, może xavi na obronie
0
@_Synapsy_ z Waszej perspektywy to błahostka, z perspektywy selekcjonera nie, bo tkwi w zawieszeniu.
3
@KamQiX no ale można zamknąć jakiś etap. Selekcjoner może już planować skład bez Lewego, szukać nowych rozwiązań, niekoniecznie tych już sprawdzonych. Dla mnie zrozumiałe słowa
0
@gumaz ma mnie za dzieciaka Atlant wołali, bo były kiedyś takie lody w latach 90tych, gimby nie pamietajo, i wie wpieprzałem aż miło :D
8
przecież to jest wiadome od miesięcy jak nie od lat, że Zidane czeka na schedę po Deschampsie
0
@clyde rzygać się na to stare pokolenie malkontentów co tylko narzeka. Nic innego by nie robili tylko sie doszukiwali dziury w całym. Do spodu z lamusami
0
Gdzies jest transmisja z meczu?
0
@martool2 Weź przeczytaj co napisałeś, gość wykorzystał 2 akcje a zmarnował 50 innych w poprzednich meczach i mamy go propsować za to :D? Odejdź może trochę od tego komputera, too nie fifa gdzie grasz dla statystyk, tylko prawdziwe życie