Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@qbsonFCBarca nawet beka :D
0
Czuję się trochę jak wyrocznia, bo dosłownie dziś rano o tym napisałem, że trzeba mu odebrać opaskę, bo kapitanem nie jest żadnym, a bycie nim za zasługi czy długość bycia w klubie to głupi pomysł. Kapitanem powinien być ktoś charakterny, jak Inigo.
0
Moim zdaniem jak najdłużej klub nie powinien go dopuszczać do gry, a gdy dopuści to niech grzeje ławkę jako trzeci wybór. I oby w związku z brakiem gry nie pojechał na MŠ. Wstyd żeby tak się kapitan zachowywał. Trzeba się również przy tym zatrzymać, powinno dojść do zmiany kapitanów. Ter stegen i przy okazji Ronald nie powinni być kapitanami .
0
@Astad ale kto pytał w sumie
0
@MsBarca co mowilem?
0
@Rifek może mu nawet parowe odgryźć. Niech leje się krew
0
Mam nadzieję, że Usyk w końcu przegra. O ile doceniam jakim jest profesorem bokserskim, o tyle dla mnie to jest tak nudny boks. Brakuje KO, krwi i ciężkich gongów jak w latach 90tych w wadze ciężkiej.
0
@mordini123 mam nadzieje, ze nie tylko ja nie wiem co to za typ ten mercedes?
1
@Rastafarnianin cokolwiek bym potrzebowal, podeslesz? :)
2
mordeczki, jest jakis nowy link na strumyk/strimsy? Chodzi o usyka vs dibua. Ktoś na priv sie podzieli? :)))))
0
@Mario96w ale widziałeś, ze tam jest cudzysłowie?
2
Ter Stegen to świetny przykład genu amigosów. W realu takie historie praktycznie nie maja miejsca, bo tam faktycznie przychodzą ludzie ( w większości) którzy dadzą się pokroić za klub. U nas dopiero się to zmienia, Pedri, Gavi, Yamal, czyli ogólnie pokolenie "la masii" oraz zawodnicy jak Raphinia czy Kounde, ktorzy zrobili wszystko żeby tu trafić. Śmiem twierdzić, że Ter Stegen miał cały czas dolegliwości pleców, ale ukrywał to, bo miał możliwość bycia jedynka reprezentacji Niemiec na MŚ. Teraz, gdy Flick mu zapowiedział, że na niego nie stawia, to uznał, że lepiej przejść operacje teraz, być out te 4 miesiące i być w jak najlepszej formie na MŚ, może Julian się zlituje nad nim.
Trochę odszedłem od tematu i pierwszego zdania. Ogólnie gen przegrywa i za takie akcje powinien być już całkowicie skreślony, odejdzie czy nie, będzie trzecim wyborem za Garcią i Szczesnym. Niestety nadal płacimy za błędy poprzedniego zarządu, ale konsekwentnie z roku na rok schodzimy z tych bajońskich pensji, oczekiwań i jakiś dziwnych wymagań "bo mi się należy". Zabrać opaskę kapitańską, przekazać ją Raphinii lub Inigo i elo.
0
Ja powiem tak, jeżeli to wypożyczenie z opcją wykupu, jak najbardziej za. Myślę, że Flick go jest w stanie podnieść i ogarnąć
12
Spójrzmy na to racjonalnie, w zeszłym roku też nie mogliśmy bez kombinowania zarejestrować Olmo. O ile za udostępnianie takich informacji należy mu się prycza w więzieniu i życzyć mu trzeba aby zesrał się w czystą pościel, o tyle, gdybyśmy mieli już wyprostowane finanse to nie musielibyśmy się takich ruchów obawiać. Także może to i lepiej, że Nico do nas nie trafił, wróćmy na spokojnie do zasady 1:1, wróćmy na Camp Nou, będzie kasa, będziemy szukać droższych transferów.
2
No i pięknie, teraz zrzucić balast ter stegena i penie i jedziemy
0
@kacperFCB_ serio o to masz problem do niego? :D
0
@kacperFCB_ a co zrobił?
0
Ale nas Nico wyruchał bez mydła :D
Ogólnie wydawało sie, że to pewne no ale jak jest każdy widzi :D
3
@FATTOMY ale Atletico nie było w grze o ten transfer
0
@Walker czy żona ładna?
8
@Derpowsky w sumie kogo to obchodzi
0
@Vincent0712 nie ma takiego zespołu jak Athletico
0
@Elvisek no i krótko byczku, rozjechany argumentami. Pozdro
0
@mint Ty jesteś upośledzony czy tylko udajesz? A może nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Czy ja gdzieś napisałem o tym, że kogoś oszukali? Napisałem, że kombinowali na potęgę i wykorzystywali luki w prawie co jest zgodne z prawdą i każdy o IQ wyższym niż 100 jest tego świadomy. Czy to było legalne? Tak, czy etyczne? Nie. Także zamknij jadaczkę i bądź choć trochę obiektywny zanim zaczniesz stukać grubymi paluchami w klawiaturę i będziesz się ośmieszać jakimiś tekstami gimbusa o sianiu fermentu
0
@Elvisek czego nie rozumiesz? Przecież te obie wypowiedzi są niezależne od siebie. Dla każdego zespołu obowiązuje taka sama klauzula więc Twoja wypowiedź jest po prostu głupia, co do kanciarzy - stwierdzam fakt, że ciągłe kombinacje Barcelony celem rejestrowania piłkarzy i wykorzystywanie jakiś luk w prawie w tym celu powoduje to, że dla większości klubów jesteśmy kanciarzami i słusznie.
0
@Elvisek ale o co mają mieć niby ból dupy? Gość ma klauzule i czy to PL czy Bayern czy my, wszystkich obowiązuje ta sama kwota. Boli ich pewnie, że chce iść do ligowego rywala, a co do Nas, zapracowaliśmy na miano kanciarzy
4
@Tukan i co cię przekonuje do takiego ruchu? Lepiej sprzedać i te pieniądze przeznaczyć na Nico
1
@4drian0 ale wiecie ze to lustro w windzie?
0
Dostać jakieś 20 mln za niego i elo
6
@Szmulek nic nie rozumiem, ale cieszy mnie, że coś Cię rozbawiło