0

@kamar24 nie kontuzje go omijają tylko w końcu sztab medyczny z krwi i kości. Ta sama historia co z Pedrim. Xavi i jego szwagier bez doświadczenia nie mieli pojęcia jak poskładać obu.

1

To co, dziś remis w derbach, my wygrywamy i liga dalej w zasięgu

7

Ale człowiek by jakąś manitkę w wykonaniu Barcy już zobaczył. Ja wiem, że trofea są ważne, ale to ile radości przynosi oglądanie obecnie tego klubu w akcji po tych 2 latach z ogrodnikiem to jest szok. Piękna odmiana

1

@TheNekro94 za perplexity:
FC Barcelona ustanowiła rekord największej liczby bramek strzelonych w jednym sezonie w kampanii 2011/12. W tym niezwykłym sezonie drużyna prowadzona przez Pepa Guardiolę zdobyła łącznie 190 goli we wszystkich rozgrywkach.
Szczegóły rekordu
• Sezon: 2011/12
• Liczba bramek: 190 (we wszystkich rozgrywkach)
• Trener: Pep Guardiola

0

Tak z ciekawości, jaki jest rekord bramek w sezonie strzelonych przez Barcelonę we wszystkich rozgrywkach? Ktoś wie? I ile obecnie mamy? Kurde, idziemy jak burza, zastanawiam się jak to prezentuje się na tle historii

0

@Rewolucja123 na bezrybiu by się skusił

0

@lithotripter ten sam syf

0

@Borneo ja nie twierdze, ze bedzie łatwo, ale moglismy trafic duzo gorzej. Wszyscy wiemy jak wygladal mecz z Monaco i to był sam poczatek przygody Flicka, od tamtej pory wiele sie zmienilo. Co do PSG to napisalem w pierwszym zdaniu "POZA PSG" w domysle, ze to najtrudniejszy z potencjalnych rywali. Barcola i Dembele w mega formie. Reszta zespolów jest poziom nizej i powinnismy wygrac potencjalnie ze wszystkimi.

0

@Safrani stwierdzenie faktu to szukanie problemów? Niezła logika

0

@BorzyKrzys nie ogladam TVP od czasu Pisiorów, wiec nie wiem i nadal nie widze gdzie tu okazja

4

Świetnie się układa dla nas drabinka, poza PSG z potencjalnych zespołów to mamy Monaco, Brest, Benfica, Sporting, Atalanta, BVB, Brugge, Lille i AV. Wszyscy do porobienia i jezeli zespol zachowa świeżość do tego etapu, to mozemy dojsc do półfinału.

0

@BorzyKrzys przeciez film jest dostepny na streamingach, wiec co za okazja? Chyba, że ogladanie w TV z reklamami to okazja :D

0

@Dejvo chyba za pierwsze miejsce jest dodatkowa kasa

0

Liverpool odpuszcza swój mecz z PSV, w przypadku ich przegranej to liczą się gole i my awansujemy z pierwszego miejsca? ( o ile wygramy z atalanta)

0

@VegetaPolska po polsku można?

0

@Krystian1588 fani gwiezdnych wojen mają conajmniej 30 lat i nie korzystają z tik toka

2

@wojopancer portugalski sofa score

0

Czyli Ronald wieśniak, najemnik co w letnim okienku odejdzie za grosze, wstyd, że on jest kapitanem a taki Raphinia musi oglądać jego lub De Jonga z opaską przed nim

0

@graco14 jechać do Hiszpanii na kebaba to serio trzeba być upośledzonym

0

@Who_you_mam ja tego nie kwestionuje, raczej chciałem pokazać jak kilka lat może wpłynąć na piłkarza, którzy na początku kariery są na podobnym poziomiem. Ogólnie beka, gdybyśmy wtedy za te mityczne 100mln sprzedali go do UTD, to teraz by się tam kopał po czole :D

0

A pamiętacie jak porównywaliśmy Fatiego z Vinim? Nieźle się to zestarzało, jeden się już nawet do kadry meczowej nie łapie na turniej Tymbarka

0

@Kgorecki2500 bleh strasznie to wygląda

0

Panie Vini, to jest właśnie ta dominacja genetyczna. Dziś w Barcelonie działa wszystko, ta jedna kontra póki co to wypadek przy pracy. Manzano robi wszystko żeby pomóc realowi, brak drugiej żółtej dla Cama, sprawdzanie na VAR’ze tak ewidentnego karnego, ale to za mało. Szczęsny znowu niepewnie w bramce, ale na nasze szczęście nie ma za wiele roboty póki co. Fakt, że Ronald schował do kieszeni Viniego. No i żółw to chyba po faulu już nie wrócił na boisko bo zniknął strasznie. Vamos po kolejne gole !

0

Ale ansu musi być słaby że nawet na ławkę się nie łapie

0

@Rewolucja123 gdzie leci mecz?

0

@Kwasiak98 60 mln i bede ukontentowany. jak pokazuje przykład kounde czy raphini daje sie przeprowadzic transfer za 50/60 mln który przekłada się na prawdziwych liderów na swojej pozycji, trzeba tylko dobrze wybrać :).

0

@Pnog37 jak o kogo, pewnie o fc sporting fan

0

Lewy dziś dramat, strasznie nieskuteczny w każdym aspekcie gry praktycznie, szczególnie jeżeli chodzi o podania. Szczęsny kot!!!!

0

No to niezłe masz przeżycia randkowe z transami. W nowym roku życzę Ci więcej szczęścia

0

@daniel32778 gdzie mecz leci?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?