Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Najgorszy to jest ansu fati. Chłop nawet w takim meczu nie dostaje podstawowego składu. Przed nim jest nawet fermin, który kopie się od dobrego miesiąca po czole
0
@zadafcb było coś o pedofilii w kościele i tuszowaniu?
0
@Blantozaur o prosze, przemyslenia filozofa po blancie
5
@Kamilos84 ta na bank biorą Brzęczyka pod uwagę :D. To musi byc poważne zrodlo
0
@Blantozaur xDDDDDDDDDDD
0
@michal26 więcej xDD będzie zabawniej
0
@VinDiesel ok dzięki za info
0
@Roobo Balde gra słabo w obronie i nie daje nic w ataku? Nowe, nie znałem
0
@Mustbe11 ja wiem, z wiceliderem LM na wyjeździe gdzie na trybunach ogień przez 90 minut to najlepiej 0:5 wygrać. To nie FIFA, ciężki teren, pierwsza połowa była zajebista w wykonaniu Barcelony, brakowało tylko finalizacji. Gdyby wpadł gol raphini po podaniu Yamala a później yamala po zejściu na lewą nogę, to zupełnie inaczej byś gadał.
1
@Peniu przecież ten mecz w ogóle nie przypomina czasów Danzela gdzie kopaliśmy się po czole i próbowaliśmy dowieźć 1:0. Tutaj jest ciągły atak, pressing, jest w końcu fun z oglądania barcelony
0
@Mustbe11 jak to gra nie przekonuje? Przecież mecz był zajebisty
0
@Blantozaur jezu co za amator :D
5
@PIWOSZ89 chore, nie masz pracy? Dziewczyny? Dzieci? Żadnych obowiązków?
0
@cules100pro o Kim mowa?
0
Wiadomo ile było podań przed golem? Długo usypiali, aż jestem ciekaw ile tego było :D
1
@Szymemdymek ostatnio masz na myśli że dał asystę w meczu realu i prawie asystę do Ferrana? A jak się kopał po czole przez pół roku? Jak teraz dojeżdża do pola karnego i nie potrafi dorzucić piłki bo zazwyczaj trafia w przeciwnika albo decyduje się na zawrócenie i podanie do tyłu? Chłop daje słownie zero argumentów z przodu. Z tyłu faktycznie poprawił się w obronie ale nadal popełnia błędy
2
Gdybyśmy mieli jego zamiast Balde, myślę że jeszcze lepiej lewa strona by chodziła
17
Jak zwykle redakcja boi się napisać najważniejszego: Ferran jest Jankiem i nie nadaje się na taki klub jak Barcelona. Gdyby nie paproch to nie miałby nawet gola. Chłop zmarnował 2 książkowe kontry w przewadze 4 na 1 i 4 na 2. Ławka i sprzedać jak najszybciej. Pau Victor powinien dostawać więcej szans
11
Ferran 3 setki zmarnowane to jest nieprawdopodobne
0
Czemu oni grają przez penie, przecież typ jest tragiczny w grze nogami
1
Balde jak zwykle udowadnia że nie ma nic poza szybkością. Gość ma podać i wszystko w przeciwników
0
@4drian0 o ile mega czekam na ten film i sporo pozytywnych recenzji o tyle rotten nie jest żadnym wyznacznikiem od momentu kiedy wyszło na jaw, że manipulują ocenami
2
Penia ręcznik klasyka. To jest ten mecz Panowie, Szczęsny od następnego
2
Recznik Penia…jezu
0
@gumaz tak jak panowie sobie życzyli :D
0
Nie wiem co lepsze dziś, czy Liverpool żeby przegrał, bo będziemy wyżej w tabeli, czy przegrana realu, wiadomo, do spodu z nimi, czy remis
0
@Who_you_mam https://www.wybierz.tv/
to polecam :)
0
@Cvzx a skąd ja mogę wiedzieć o co chodzi?
0
@yaqx daj linka
11
jak przegapimy taka okazję rynkową to naprawdę będę zaskoczony. Chłop za darmo, ograny w europie, od kilku lat w solidnej formie, przed sobą ma swój prime, założe się, że pensja nie będzie wysoka, skoro sam mówi otwarcie, że chce do Barcelony. Nawet gdyby Lewy został jeszcze na sezon, to akurat miałby czas na aklimatyzację. Przecież to jest napisane pod nas