11

jak przegapimy taka okazję rynkową to naprawdę będę zaskoczony. Chłop za darmo, ograny w europie, od kilku lat w solidnej formie, przed sobą ma swój prime, założe się, że pensja nie będzie wysoka, skoro sam mówi otwarcie, że chce do Barcelony. Nawet gdyby Lewy został jeszcze na sezon, to akurat miałby czas na aklimatyzację. Przecież to jest napisane pod nas

0

@budel17 juz byly takie sytuacje, np Legia czy Real, ze wystawiały zawodnika który nie mógł grać i nikt tego nie zauważył. Więc gdyby go jakimś cudem wpuścili, to byłaby beka

0

Szkoda, że Świderski nie wszedł bo chyba byłby walkower i tylko 3:0.

1

@Lucyfffer z pocałowaniem w rękę

0

@bstryyy faktycznie słabizna

0

@Bogan jaki kodzik?

1

@BorzyKrzys Jest gdzieś wideo?

1

@lucca87 zawołaj mnie jak Małysz będzie skakać

4

Wlasnie oberzjalen finał Pingwina, sztos okrutny, zajebisty cliff hanger na koniec, w sumie można było się spodziewać. Pomijając to, Colin zbudował świetną rolę, to będzie główny contender donajlepszej męskiej roli w serialach w tym roku. Piękna sprawa

0

@MesQueUnClub96 sytuacja sprowadza się do błędu varu, w obu sytuacjach taki błąd był. Pytanie tylko czy ktokolwiek w stanie jest coś z tym zrobić

0

@ProMILs o, dobrze, że mówisz, bo wyglądają tak samo i zachowują się tak samo

1

@Luciano99 usnąłem komentarz bo sprawdziłem te historie raz jeszcze. Genk z Anderlechtem, mecz z grudnia 2023 miał być powtórzony, najpierw była taka decyzja, by później w kwietniu sąd arbitrażowy cofnął te decyzje.

1

@tbas czyli można głosować na konfederację i pokazywać twarz? Nieźle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja serio myślę, że w związku z tym, że nasza LO to najsłabsze ogniwo, po powrocie Ronalda (i przy dalszej formie Cubarsi - Inigo) nie spróbować go tam przesunąć. Gorzej nie będzie a może być miłe zaskoczenie

1

@OCZYmm przepraszam, ale jakimi argumentami?

2

@tbas strasznie ciężko się z Tobą wymienia zdania, bo ewidentnie nie czytasz ze zrozumieniem i o dyskusji nie ma mowy. Po pierwsze napisał, że styl gry był fatalny przez wszystkie sezony, w sezonie mistrzowskim ratował nas często ter stegen bo się broniliśmy, w kolejnym gdy Marc zaliczył regress nie udało się tego powtórzyć.-fakt. Częste wyniki po 1:0 i dowożenie wyniku-fakt. Real był w tamtym sezonie fatalny-fakt. Wspomniał również i podal przykłady nepotyzmu oraz braku profesjonalizmu w jego ekipie-fakt, uparłeś się na jakieś kartki, ale ja tu nic takiego nie widzę, niemniej Xavi był znany z jego wymowek o których wspominał po przegranych meczach na konferencjach-fakt.

1

@tbas chłopie gość Ci wyciąga argumenty, dosłownie w postaci nazwisk a Ty sprowadzasz dyskusję do poziomu “dalej nie czytam”. Zero konkretów po Twojej stronie i jedyne co robisz to twierdzisz, że Twoja prawda jest prawdą objawioną i jedyną prawdziwą.

1

Moim zdaniem, może zostać ale obciąć trzeba mocno jego wynagrodzenie do poziomu pablo torre

0

@Kamiloza91 mam ci też go opłacić i podać konto na które mają Ci przelać pieniądze z potencjalnej wygranej?

2

@reloaded wymiana dysku na ssd, dokupienie/wymiana RAMu, wymiana termo pasty + czyszczenie wentylatorów. Zainstalowanie starszego Windowsa. Powinno pomóc na jakiś czas, niemniej, nieuchronnie zbliża się zakup nowego. 6 lat to już sporo jak na lapka

0

Ciekawe czy Hansi będzie coś rotował na Espanyol. Na LM mimo, że przeciwnik nie z najwyższej półki, powinna wyjść once de gala, aby nie zaliczyć jakiejś wtopy. Na derby liczę na rotację w środku pola, de jong, olmo od pierwszej (lub gavi) zalezy kto tam najbardziej gotowy + pablo torre. W obronie Kounde koniecznie musi odpocząć. Z przodu nie ma za wiele kim rotować, moze Ansu za raphinie albo Yamine. Anyway, in Herr Flick we trust

0

@karlu105 nie masz jakiejs swojej strony? :)

0

@jacobFCB niestety to jest zbyt dobry zawodnik na ławkę

0

@HypeR @Sulimo to chyba największą konfitura tutaj

0

@LeoMessiiBarcaPepa dam znać jak będę podjajowego potrzebował do podawania chusteczek, to możesz wtedy przybiec

0

@LeoMessiiBarcaPepa to jak już wyraziłeś zdanie to weź rozpęd i w ścianę. Może też doznasz oświecenia? Zjadłeś burgera w pasibusie na wycieczce szkolnej i myślisz, że jesteś ksiazulo.

0

@LeoMessiiBarcaPepa moze bedziesz mi tez mowic w co mam sie ubrac?

0

Wiadomo już kiedy Drwal wjeżdża do Maka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?