Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jest tyle opcji na 2025: TAA, Tah, Davies, Sane, kimmich, Jonathan David, Dumfries, Salah, nawet de bruyne. Przecież z tego można taką solidną pakę złożyć. Trzeba po prostu podpisać w końcu tę mityczną umowę z Nike, pozbyć się kolejnych balastów w następnym okienku i możemy “tanim kosztem” wzmocnić/uzupełnić skład
0
@misterio dzieki, myślałem, że to u mnie coś po stronie blokerów czy nowej wersji chrome :)
0
Windows 10, Chrome, z jakiegoś powodu wszystkie linki twitterowe na la rambli mi się nie ładują. Ktoś miał podobnie? Wie jak to rozwiązać?
Chodzi o to, że nie widzę miniaturek, tylko sam link:
https://zapodaj.net/plik-ukBtEpduBV
Dzięki!
0
@MrKozamm
2
@Messibestplayerintheworld niee, 15 znaków
4
@Popitek12 jezu te posty są już tak nudne
2
Gavi, Fermín, and Olmo will be available for the game against Sevilla. [Diario Sport]
Pięknie, każdy w drugiej polowie jakieś minuty powinien dostać przed meczami z Bayernem i Realem.
0
Szkoda, że ni ema ile my wisimy klubom
1
@jakub1906 przeciez globalne ocieplenie jest winą człowieka, więc jeżeli człowiek “zasiewa chmury” to powód jest ten sam? Skutek również
0
@Pawlak1992 no nie wiem, statystykami, carrowaniem drużyny po ciężkiej kontuzji, wygranie 2 trofeów i prawie trzeciego? Gdyby zdobyli potrójną koronę to można by go spokojnie wstawiać jako faworyta do złotej piłki, tylko ten mecz z atalanta trochę zaburzył odbiór. Gość miał 18g i 20 asyst we wszystkich rozgrywkach, co przekłada się na 38g/a na 49 meczów. Dla mnie forma mutant i Yamal na tamten okres nie ma podjazdu, dlatego pytam jakie są zasady.
1
A jak te zasady dotyczące wieku wyglądają? Zawodnik w dniu odebrania nagrody nie może mieć skończonych 21lat? Czy w okresie za który przyznawana jest ta nagroda nie może mieć 21lat? Bo taki Wirtz w maju skończył 21 lat ale biorąc pod uwagę poprzedni sezon to gość zjadł całą konkurencję i miał wtedy 20 lat.
1
@Faro Przecież chłopie gadasz głupoty od samego początku do samego końca. Pierwsza część już wyjaśniłem i nie będę się za nad tym rozwodzić, bo mi się po prostu nie chce. Po drugie Cwiakala w tym filmie podkreślał to jakOscar sie rozwija, to jak dobrze mu idzie w tym sezonie, czego mu brakuje jak i również to, że jest Z BARCLEONY i pytanie czy sam byłby zainteresowany takimi przenosinami gdyby taką możliwość się pojawiła, niemniej chodziło tylko o to, że czysto sportowo ten ruch Realu by się bronił. Na pewno Mingueza w tym sezonie nie będzie gorszy niż taki Fran Garcia a jednak ten drugi gra w realu jako zmiennik. I taką rolę mógłby mieć potencjalnie Mingueza do rotacji z Lucasem Vasquezem. Rzuciłeś jakimś ochłapem jak z pudełka, byle tylko się klikało i dodałeś „xD” na końcu. Przecież nikt Cię na poważnie nie weźmie nieważne ile będziesz się tam pocić nad klawiaturą.
18
@Faro chyba źle sluchales, on nie powiedział, że on jest kandydatem, tylko w jego opinii, mógłby być brany pod uwagę jako nisko kosztowe zapełnienie dziury po Danim. Czego nie rozumiesz?
0
@SzczenaWojtula dlatego pytam, które uważasz za obiektywne, bo są takie, które uważasz za nieobiektywne i nie ma sensu ich wymieniać :)
0
@SzczenaWojtula nie atakuje, po prostu wyciągam logiczne wnioski ;). Jakie medium będzie dla Ciebie wystarczająco obiektywne?
0
Komentarz usunięty
1
@cules100pro internet explorer
0
@betonito ale to nie przypadkiem silva był głównym konkurentem tylko foden?
2
Komentarz usunięty
2
Taki piękny poranek więc warto sobie przypomnieć statystyki rekina z tuzami futbolu jakimi jest na pewno ekipa młodych chłopaków ze Szwajcarii:
Ferran Torres vs BSC Young Boys
90 minutes played
23 accurate passes
1 key pass
0 goal
0 assist
0 successful dribble
1 big chance missed
0 cross
0
@BorzyKrzys dzień jak co dzien* miałeś na myśli?
4
@BorzyKrzys przecież to nie żadna tajemnica, że nowa żona solorza jest bardzo blisko związana z pisem i to ona naciska aby sprzedać Polsat do ludzi powiązanych z Morawieckim. Chcą mieć swoją telewizję
0
Chłop ma tupet znaki
0
@lucas/catalan a trent?
0
@Danzo23 valverde, mbappe na LS
0
@Krzysztof1987 czyli można mieć na imię Krzysztof z rocznika 87’ i nabawić się kontuzji w sporcie? :D
Nieprawdopodobne!
22
To trzeba się nazywać Ferran i mieć na nazwisko Torres żeby pograć 5 minut, mieć 1 kontakt z piłką i wypaść na 2 miesiace. Gosc przy pladze kontuzji od początku sezonu miał niebywałą szansę się odkuć, a zmarnował każdą okazję a teraz jeszcze wypada na tyle czasu. NIEBYWAŁE. O ile szkoda mi kazdej kontuzji w klubie o tyle cieszę się, ze to Ansu będzie pierwszym wyborem przy jego nieobecności. Wczoraj w 15 minut był bardziej pod grą niż Ferran w ostatnich kilku meczach w sumie.
Szkoda, też tej kontuzji, bo pojawiły się informacje o zainteresowaniu Juventusu w zimowym okienku, a teraz nikt goscia po takiej nieobecności nie kupi w styczniu. Trzeba czekać do letniego okienka i może od kogoś uda się wyciągnać 10-15mln, bo więcej nie ma co liczyć. Aktualnie jest to poziom Victora Roque czyli drużyny typu Elche czy inny Espanyol
0
@Kgorecki2500 czego nie rozumi?
0
Nie cieszę się z kontuzji, ale to akurat wzmocnienie, ansu będzie dostawał więcej szans i wolę na niego postawić, bo może chociaż solidnego jokera będziemy mieli. Ferran w Barcelonie to jest cień piłkarza i nie ma psychy aby wrócić do formy nawet u Herr Hansiego
0
@luna666moon kogo to obchodzi?