Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blantozaur przecież ja Cię nie próbuje obrazić, tylko wiem, że przylazłeś tu z notatnika i chcesz tu trollować. Sam się obrażasz ksywą, po której wiadomo, że masz naście lat i mleko pod nosem :D
0
@Blantozaur chłopie masz ksywę blantozaur, Tobie się należy ban z urzędu :D. Dzieciaku, wracaj na notatnik i pakuj plecak do szkoły
0
@Blantozaur nikt mu nie odmawia jakości, ale nikogo tu nie obchodzi co on robi bo tak jak sobie odpowiedziałeś sam, jest zawodnikiem realu :). Wracaj na notatnik i nie trolluj
0
@AlphaNumeric nie jesteś kibicem barcy, skoro promujesz Jude na tej stronie. Jeszcze brakuje żebyś o YouTube Ronaldo wspomniał.
0
Komentarz usunięty
2
@marcin62 wszyscy konfederaci po jednym psie są, zaczynając od JKM
0
@MESSIah16 ale wolność podatkowa!
6
@Mezocyklon87 chodzi o to że frajerow co wydają na alkohol i szlugi trzeba kroić, także bardzo dobrze
1
@AFA Obejrzyj sobie kiedyś całe spotkanie Sao Paulo, to zobaczysz, że to nadal solidny zawodnik i świetny joker
0
@AFA ok, dzięki za info
1
@blakkudium słaby mem patrz jak dużo bramek strzelił w średniaku ligowym jakim jest czelsi
1
@barteq dziwisz się? Bo ja nie. Zatrudnienie jakiegoś szwagra kuzyna teścia jako głównego fizjo w takim klubie to już był red flag. Ilość kontuzji i to jak zawodnicy wyglądali na boisku to był drugi red flag. Przyszli specjaliście i różnica zauważalna jest od razu
0
Dajcie spokój z tym united, przecież to poziom środka ligi.
Z ciekawszych tematów, kto z Barcelony jedzie na przerwę reprezentacyjną? Człowiek się boi o kontuzje
1
@Tasde ale wolność podatkowa!
1
Mecz przepiękny, nie ma to tamto. Nawet już nie chodzi o wynik, ale to była Barca która chce się oglądać. Te emocje, magia, pressing, wymienność pozycji, gra kombinacyjna. Praktycznie wszystko było idealnie. Niemniej, jeżeli miałbym postawić przy jakimś nazwisku minus, to klasycznie przy Balde. W takim meczu jak dziś to on powinien dodać cokolwiek w ataku, a on jak zwykle swoje. Casado wiadomo, to świeżak, nawet nie biorę go pod uwagę. Wystarczy dla porównania zobaczyć jak Kounde porusza się po prawej stronie. Szkoda trochę, bo chłopak w ogóle się nie rozwija
0
Historycy, kiedy ostatni raz 7 bramek?? Kto to pamięta
0
@kanver_ w podstawie tak, ale dobry joker na wagę złota. A po sezonie sprzedać
0
@Dzieniu @MesQueUnClub96 faktoza, dzieki :)
1
@MesQueUnClub96 z anderlechtem chyba. Ale w la lidze to dawno temu
0
Balde jest niereformowalny, sprint 80m, dobiega pod pole karne i traci piłkę z niczego :D
2
Tragiczna ta ankieta tak samo jak samo okienko. Powinna być opcja ocenienie samego okienka a nie pojedynczych ruchów. Moderacja wie co powie społeczność
1
@Technik a przed kontuzja Balde miał formę? :D
0
@AFA napisz dzieciak by później dodac na końcu zdania xD.
0
@AFA siedzę akurat u Twojej Panny, zapraszam
8
@bartekvisca mam male dziecko i obejrzałem wszystkie trzy, w czym problem? :D
1
@Phoenixx dokładnie, tego xavi nie potrafił, zbudować mentalu ani odpowiedniej intensywności na treningach a później w meczach. Przyszedł profesjonalista i od razu zmiana. Może nie wygraliśmy po 5:0 ale zupełnie inaczej ogląda się te mecze, gdzie wszystkim się chce i jest pomysł na grę
0
@AlexDark00 wow świetnie, jeden mecz i już można wnioski wyciągnąć.
1
Ter stegen ręcznik :D
0
@Kengo więcej punktów za to się dostaje?
0
@Michas_13 co dał w ataku a co dał w obronie