11

No to teraz nici z kontraktu na dużo lepszych warunków. Teraz Nike rozdaje karty

1

trzeba było sprzedawać do UTD rok temu :). Zostanie nam kolejny kaleka na najwyższym kontrakcie

0

O co chodzi z gwizdaniem i buczeniem na Marca Cucurelle?

0

@Destroyer_of_Worlds dokładnie też tak to widzę. Pedri jest częściej kontuzjowany niż Dembele. Jeden wypychany z klubu, drugi będzie wiecznym talentem.

0

To jest piękne, najpierw Pedri, teraz Ronald kontuzja, a jeszcze się sezon nie zaczął. Nadal się będę upierać, że obaj za dobra ofertę do odstrzału

1

@Rewolucja123 a co, nie umiesz sobie sam zdania wyrobić?

0

@Kubix93 @wojopancer a jakie są argumenty żeby go zostawić? Jedną asystą z psg? Pomijając kwestie tej kontuzji, gość pół sezonu kontuzja, jak wchodzi od 2 sezonów nie daje żadnych liczb. Ściągamy podstarzałego Gundo który w sezon robi 3x lepsze liczby. I gdzie powiedziałem że chce Ferminem zastąpić? Chodziło mi o przeczekanie i ściągnięcie Wirtza który jest dokładnie tym kim Pedri miał być i nigdy niestety nie zostanie

1

Marzenie jakby udało się pozbyć wiecznie kontuzjowanego pedriego i pana kółeczko de Jonga, postawienie na Fermina w większym stopniu, zaiwenstowanie tych pieniędzy pod ściągnięcie SPD z prawdziwego zdarzenia i budowa fundamentów pod potencjalny transfer Wirtza np za rok.

0

Tylko fermin Lopez uratuje ten mecz

0

@RichardWinters a co, widziałeś jakiś inny film niż to co lata po Twitterze? Czy wrzucasz click bajty na Onet?

0

@BORO_12 ok :D I skończy się jak z ansu

1

@BORO_12 ile jeszcze tak będzie gadane??? Chłop już nie wróci, ma ogromny talent ale kontuzje go niszczą. Cokolwiek powyżej 50mln+ brać z pocalowaniem w rękę

3

@Radioactive9705 Zachodnia Szynka!

1

@tristan87 “brutalny atak”, “kopnęli nieprzytomnego chłopaka w kark”. Dostał strzała plus później kop w dupe na ziemi, leżał i udawał. Bydło i mam nadzieję, że dostaną karę, niemniej z tymi opisami to grubaaaa przesada

0

@tomek8756 jest jakieś video?

0

Hehehe zaczyna się. Chłop tyle lat w Barcelonie a nigdy nie wziął na bary. Za to bierze astronomiczna pensję i jeszcze coraz gorzej z jego zdrowiem. Sprzedać jak najszybciej

0

@Lucyfffer wytłumacz !

0

@Mario96w a ok. Tak z ciekawości ile masz lat? 12?

0

@Mario96w @jacobFCB slyszalem, ale ponownie pytam, co w tym zabawnego?

1

@Lucyfffer chyba tylko ty masz takie problemy z osobami trans. Ciągnie wilka do lasu.

1

@Rust_Cohle nie tylko polscy influenserzy, ogolnie polacy

0

@jacobFCB co w tym dobrego? Serio pytam

3

Piękny news, nie zapomnę go nigdy

1

@dominox1998 ok ale to ty dzwonisz

3

@MeAndSwan szczerze? Dramat

2

@JimMorrisonFCB choć przez chwilę poczuje się jak miliony kibiców oszukanych przez niego w tym sezonie

0

@Popitek12 a co, takim się ciężej strzela z wolnego? JPRD, chłopie nie pogrążaj się

2

@Popitek12 poza zlatanem to samo niscy zawodnicy, co w tym specjalnego? Czy to ze byli genialnymi piłkarzami czyni ich wysokimi ludźmi? Zjebany post aż miło

0

Czemu tam Pedriego nie było?

16

@Criss18Barca ja tam Ukraińców nie wyzywam, każdy jest kowalem swojego losu i niepopularna opinia, pewnie bym uciekł z kraju. Sorry, ale wyżej cenię życie swoje i swojej rodziny niż swój kraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?