Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
No to teraz nici z kontraktu na dużo lepszych warunków. Teraz Nike rozdaje karty
1
trzeba było sprzedawać do UTD rok temu :). Zostanie nam kolejny kaleka na najwyższym kontrakcie
0
O co chodzi z gwizdaniem i buczeniem na Marca Cucurelle?
0
@Destroyer_of_Worlds dokładnie też tak to widzę. Pedri jest częściej kontuzjowany niż Dembele. Jeden wypychany z klubu, drugi będzie wiecznym talentem.
0
To jest piękne, najpierw Pedri, teraz Ronald kontuzja, a jeszcze się sezon nie zaczął. Nadal się będę upierać, że obaj za dobra ofertę do odstrzału
1
@Rewolucja123 a co, nie umiesz sobie sam zdania wyrobić?
0
@Kubix93 @wojopancer a jakie są argumenty żeby go zostawić? Jedną asystą z psg? Pomijając kwestie tej kontuzji, gość pół sezonu kontuzja, jak wchodzi od 2 sezonów nie daje żadnych liczb. Ściągamy podstarzałego Gundo który w sezon robi 3x lepsze liczby. I gdzie powiedziałem że chce Ferminem zastąpić? Chodziło mi o przeczekanie i ściągnięcie Wirtza który jest dokładnie tym kim Pedri miał być i nigdy niestety nie zostanie
1
Marzenie jakby udało się pozbyć wiecznie kontuzjowanego pedriego i pana kółeczko de Jonga, postawienie na Fermina w większym stopniu, zaiwenstowanie tych pieniędzy pod ściągnięcie SPD z prawdziwego zdarzenia i budowa fundamentów pod potencjalny transfer Wirtza np za rok.
0
Tylko fermin Lopez uratuje ten mecz
0
@RichardWinters a co, widziałeś jakiś inny film niż to co lata po Twitterze? Czy wrzucasz click bajty na Onet?
0
@BORO_12 ok :D I skończy się jak z ansu
1
@BORO_12 ile jeszcze tak będzie gadane??? Chłop już nie wróci, ma ogromny talent ale kontuzje go niszczą. Cokolwiek powyżej 50mln+ brać z pocalowaniem w rękę
3
@Radioactive9705 Zachodnia Szynka!
1
@tristan87 “brutalny atak”, “kopnęli nieprzytomnego chłopaka w kark”. Dostał strzała plus później kop w dupe na ziemi, leżał i udawał. Bydło i mam nadzieję, że dostaną karę, niemniej z tymi opisami to grubaaaa przesada
0
@tomek8756 jest jakieś video?
0
Hehehe zaczyna się. Chłop tyle lat w Barcelonie a nigdy nie wziął na bary. Za to bierze astronomiczna pensję i jeszcze coraz gorzej z jego zdrowiem. Sprzedać jak najszybciej
0
@Lucyfffer wytłumacz !
0
@Mario96w a ok. Tak z ciekawości ile masz lat? 12?
0
@Mario96w @jacobFCB slyszalem, ale ponownie pytam, co w tym zabawnego?
1
@Lucyfffer chyba tylko ty masz takie problemy z osobami trans. Ciągnie wilka do lasu.
1
@Rust_Cohle nie tylko polscy influenserzy, ogolnie polacy
0
@jacobFCB co w tym dobrego? Serio pytam
3
Piękny news, nie zapomnę go nigdy
1
@dominox1998 ok ale to ty dzwonisz
3
@MeAndSwan szczerze? Dramat
2
@JimMorrisonFCB choć przez chwilę poczuje się jak miliony kibiców oszukanych przez niego w tym sezonie
0
@Popitek12 a co, takim się ciężej strzela z wolnego? JPRD, chłopie nie pogrążaj się
2
@Popitek12 poza zlatanem to samo niscy zawodnicy, co w tym specjalnego? Czy to ze byli genialnymi piłkarzami czyni ich wysokimi ludźmi? Zjebany post aż miło
0
Czemu tam Pedriego nie było?
16
@Criss18Barca ja tam Ukraińców nie wyzywam, każdy jest kowalem swojego losu i niepopularna opinia, pewnie bym uciekł z kraju. Sorry, ale wyżej cenię życie swoje i swojej rodziny niż swój kraj