Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@DonPancio i co z tego? Wszystkie siły na LM, tył bardziej ze Girona zgubiła punkty
5
ja jestem za głebokimi rotacjami, liga jest już przegrana i czy drugie miejsce czy trzecie to już bez znaczenia, wszystkie sily na rewanż z PSG
3
Po pierwszej połowie miałem naprawdę dobre odczucia, później strata goli, wyrównanie i naszła mnie taka refleksja, że nieważne jak ten mecz się skończy, to w końcu można oglądać Barcelonę bez wstydu. Zagrali naprawdę dobrze, wielki Raphinia, profesor Lewy, świetne zmiany. Gundo dzielił i rządził w pomocy. Obrońcy na medal, aż ciężko kogoś skrytykować, może Yamala, ale myślę że go w tym wieku zjadła trema :). Świetny mecz, dawno tak paznokci nie obgryzałem. Co do białej części Madrytu i komentarzy w stylu, że to był słaby mecz, albo co gorsza, że Donnaruma to placek. Zapomnieli już, że On im również podarował darmowe gole, ale wtedy to była zasługa Wielkiego Realu a nie Włocha w bramce :)
0
Komentarz usunięty
2
@Rivaldo839 suche jak twoja panna
0
Komentarz usunięty
0
@LionelM95 jak do starego sie odnosisz, troche szacunku
1
@LionelM95 nie, skoro nic nie robisz to ma prawo patrzec ci na rece. bierz sie do roboty a nie płaczesz na la ramblii
0
@NeroTFP1 jest jakiś inny link? Nie oglądałem więc nie wiem ocb, a widzę, że ten link już zablokowany
0
@krefi10 białą kiełbę i dwa jaja pewnie też nie raz zjadłeś
0
Niestety kolejny Bojan
0
Jeden z meczów sezonu, nie ma co
2
@panczo ja bym zamienil pedriego i de jonga za niego
1
BŁAGAM TYLKO NIE PEDRI!
0
@Prorokk twoja panna świetna partia!
PRIMA APRILIS!
47
@TR3YWAY na Ciebie i Twojego chłopaka rodzina nie ma co liczyć więc chociaż rodzeństwo przedłuży ród
0
@Transu96 to podeślij link
0
Gdzie zobaczę filmik jak oklaskują Yamala?
4
I gdzie jest ten filmik w momencie gdy dostaje aplauz?
0
@fcbfan1993 podeślesz link?
2
@pt9 tylko apex legends z BR, reszta śmietnik
1
Komentarz usunięty
0
@Tasde nie chodzi mi o różnice w ataku, bo ataki na firmy zdarzają się od czasów Mitnicka, chodzi mi o to, że taka sytuacja, że w oficjalnym turnieju esportowym hakuje się graczy (live) przez serwer nie miała miejsca :)
0
@Tasde co innego używać hackow w grze w jakiś pubsach, co innego hackować komputery graczy którzy właśnie grają w finałach regionalnych gdzie pula nagród jest ogromna. Oglądałem w nocy na żywo, reakcja TSM ImperialHala jak mu włączyli aimbota jest już memiczna. W ogóle fakt, że ktoś przez grę może wejść na Twój komputer, to jest jakiś abstrakt. Ogólnie EA hapie dzide od zawsze, ale to już jest przesunięta granica.
0
@tristan87 chyba coś ci się pomyliło, ma być ten ziomek z Portugalii co spamuje 50 postów per dzień z sofa score
0
@Kratos1990 nikogo to w sumie nie obchodzi
0
@norbi77 gdyby fermin nie strzelił gola, to nadal bylby to kolejny średni mecz w jego wykonaniu. On wygląda jak Vini w pierwszych sezonach w Realu, ma wszystko, wyjście na pozycję, jakiś zryw, strzały z dystansu, ale chłop jak ma piłkę na nodze i trzeba podać lub strzelić to najpewniej już stracił pilke. Oby popracował nad decyzyjnościa bo to najbardziej kuleje
0
@CZAJUN_119 fajne porównanie, a przełożyłeś to na ilość minut i ile karnych z nich każdy strzelił? Czy lepiej pominąć statystykę żeby pasowała do Twojej narracji?
0
z pocałowaniem w rękę brać te 80mln.
0
@CZAJUN_119 nie no bądźmy realistami, Dembele w formie ma wszystko i ostatnio to pokazuje. Hakimi na PO>Kounde i tu nawet nie ma dyskusji. Nie łapie się do 11stki bo Luis jak zwykle kombinuje ze składami i ciągle rotuje, co nie zmienia faktu, że gość może konkurować nawet z ławki z Lewym w fatalnej formie.