0

@Karzel chlopie, póki takie rzeczy się będą działy w sejmie to my o atomie możemy pomarzyć. 100 razy wolę zająć się kwestią życzliwości i zwykłego człowieczeństwa niż mieć atom

1

@Ruchks a nie lepiej sprawdzić i się samemu przekonać na ile wycenia?
Niemniej logiczne jest to, że zaniża wycenę do maksimum, inaczej nic na tym nie zyskają

0

@Gall dobra, powodzenia w życiu z takimi elementarnymi brakami jak czytanie ze zrozumieniem

0

@Gall widzę czytanie ze zrozumieniem jest problematyczne. No więc pierwsze zdanie - DNA w cudzysłowie z dopiskiem mityczne.
Pozdrawiam serdecznie

2

Po wczorajszym meczu oficjalnie można uznać, że umarło mityczne "DNA" Barcelony. Real nie zagrał niczego wybitnego, po prostu Carlo jest trenerem przez duże "T" i wystarczyły najprostsze środki: 2 długie piłki z pominięciem linii na ultra szybkich atakujących + dwie wrzutki (celne :) ). Niestety Barcelona dzięki Danzelowi jedyne co robi dobrze, to klepie piłkę w poprzek boiska bez celu i bez pomysłu. To jest to słynne DNA. Niestety każdy zawodnik w drużynie pod wodzą Xaviego zaliczył indywidualny regres. Jednak jak zauważył jakiś użytkownik, pod formą może być jeden lub dwóch zawodników, ale nie cała linia obrony. Tutaj nie funkcjonuje nic. Zaczynam myśleć, żę pokolenie Pedriego, Gaviego czy nawet Araujo może tutaj zmarnować sobie kariery. Szkoda. Nawet gdyby było więcej kasy, to myślę, że to by nic nie dało, bo tu jest problem głębszy, instytucjonalny. Ja jestem za zwolnieniem Xaviego już teraz, bo wiem, że nawet z jakimś Márquezem gorzej by to nie wyglądało. A niestety Xavi jak otwiera gębę, to klękajcie narody. Ileż można słuchać tych samych wymówek i nie wyciągać wniosków? Ileż można gadać o tym, że trawa była zła, że wiało za mocno, że to, że tamto. O ile można jeszcze go było bronić na samym początku, tak teraz, ze składem jakim ma, to nie może tak wyglądać.
Ogólnie po 20 latach kibicowania Barcelonie, człowiek dotarł do punktu, gdzie nie czerpie żadnej przyjemności z oglądania meczów, a co gorsza, ma do nich awers.
Nie chcę się skupiać na poszczególnych zawodnikach, bo szybciej by poszło wskazanie jednego czy dwóch, którzy dają jakieś pozytywy, ale chce się zatrzymać przy jednym piłkarzu. W normalnym świecie taki Balde, już dawno usiadłby na ławce. Chłop po jednym sezonie kompletnie zapomniał co to znaczy grać w piłkę, nie daje kompletnie nic z przodu, dobiega do 3/4 boiska i koniec, trzeba zagrać do tyłu. Gość tylko biega.

0

@Kinginiesta cry me a river

0

@Kinginiesta chłopie sklej wargi, gramy 433 przez cały sezon po czym Danzel w finale zmienia ustawienia. Drużyna się potyka o własne nogi przy rozgrywaniu i to było do przewidzenia, można było grać na 3 SO i dwóch wahadłowych, Roberto plus balde. W środku de jong gundo i z przodu ofensywny tercet, a nie jakieś kombinacje alpejskie. Ale dobrze, dostaniemy 5:1, takie Janki jak Ty nie będę komentować a wuefista może w końcu poda się do dymisji

0

@Kinginiesta co tam chłopaki? 442, gacie ściągnięte i 3:1 do przerwy :). Znawcy

0

442 Danzela, do przewidzenia było że dostaniemy do japy. Żegnam panie żeluś

0

@KamQiX nie, napisałbym, że ma jaja, a tak to widać, że ich nie ma

0

Danzel zbroja obsrana przed meczem i gramy 442. Widać, że wie jak się zespół prezentuje

0

@MarioVeB! juz zdjeli barierki?

3

Lewy nie powinien wyjść na drugą połowę już. Dramat, zwykłe przyjęcia i podania mu nie wychodzą

2

@mekston najwięcej komentarzy na la rambli podczas wszystkich rozgrywek? Fc Bragafan

1

@FcPortoFan1999 wiem, że jesteś za młody żeby mieć swoje zdanie, także wiem, że się w tej kwestii nie zrozumiemy. Ps. Daj znać jak wpadnie na 5:3

0

@FcPortoFan1999 no nie no kopiuj wklej najważniejsze

0

Sporting fan już wam napisał że Real strzelił na 4:3?

6

@Kinginiesta głosował na konfe i nie łyka byle czego, chyba, że w świat bez podatków, to tak

0

@pt9 co ty masz za auto ze nie odpala?

0

Tak serio, czy ktoś tu jeszcze realnie uważa, że Xavi robi robotę i go broni? Pytam serio, bez cienia zlowsliwosci, tylko proszę bez używania argumentu: “kto za niego”.

1

To jaka degrengolada się odprawia za czasów Danzela to jest hit. Typ nie tyle, że przyłożył rękę do tego upadku, gość nas dobija młotkiem. Ta drużyna to zlepek indywidualności, a wuefista kompletnie nie wie co ma z nimi zrobić. Tutaj DOSŁOWNIE KAŻDY zawodnik z topowego staje się amatorem. A Danzela CZYTA zwykły trener, który jutro musi wstać o 7 i iść do pracy w barze. Jak to o nas świadczy?

0

Hańba jak się stoczyliśmy z Danzelem. Chłopa czyta nawet trener 4ligowca.

0

@Kuba_1 100mln i moim zdaniem trzeba sprzedać, lub 50 mln i kimmich. W końcu my jesteśmy na dobrej pozycji, także nie ma co ściągać gaci przed hitlerowcami.

0

@FcPortoFan1999 ktoś musi skoro nie masz w życiu męskich wzorców

0

nic nie znaczaca wiadomosc

0

@FcPortoFan1999 a Ty zacznij życ i wyjdź z internetu

0

@joloskyy dokładnie, niestety larambla stała się śmietnikiem a moderacja nie mam jaj by coś z tym zrobić, bo wie, że ruch spadnie i przychody też spadną :). Także równia pochyła

2

@FcPortoFan1999 chłopie, wyjdz na dwor, masz naruchanych 35k komentarzy w połtorej roku, 70 dziennie. Twoje posty nie są wartosciowe, to tylko zalew bezużytecznych komentarzy, jedynie kopiuj wklej z internetu do którego każdy ma dostęp.

4

@WiernyKibic111 ja się zgadzam, ten konkurs to jakas błazenada. Po ksywach to kojarzę tych spamerów jak fcsportingfan czy sulim, bo wrzucają co 2 minuty jakiegoś śmieciowego posta

0

@Litman poziom ekstraklasy niestety. Zjazd w porównaniu do zeszłego sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?