Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto jeszcze z jakiegoś powodu broni Danzela to powinien pilnie obejrzeć nowy odcinek Ćwiąkały. Pięknie wuefista wypunktowany. Oby poleciał jak najszybciej zanim staniemy się drugim UTD.
0
@qbuteq Laporta jest w potrzasku, bo jego kandydatura była oparta na projekcie Xaviego, a teraz musiałby się przyznać do błędu. Niemniej nie ma wybóru, #danzelout i to jak najszybciej
2
@RobsonPL ta, co zapłaci, 0:1 po męczarniach? To nie zapłata, to kontynuacja bezplciowosci Xaviego jako trenera
1
Ten typ jest naprawdę chory. Weź się gościu pakuj proszę i sklej już te wargi, nie da się słuchać tych wymówek. Coś takiego można było powiedzieć np. po meczu z realem gdzie gol na wagę zwycięstwa padł po jakimś rykoszecie i cudownym dotarciu piłki do Jude a nie po meczu z Girona gdzie nas cisnęli jak jakiś kopaczy b klasy. Wstyd i hańba, ze trzeba na to patrzeć.
0
@Ricardinio14 ale my nie graliśmy z Bilbao to o czym ty mówisz?
0
@pacior95 i zaczyna się kolejna wymówka i bronienie Danzela :D
0
@pacior95 i co tam parowo? Już schowałeś się do nory? Danzel to jest amator i pokazuje to po raz nasty tylko w tym sezonie. Zwykły średni trener go robi taktycznie bez mydła. Gość ustawia Balde jako wolny Elektron między środkiem boiska a lewą stroną. Ni to LO, ni to skrzydłowy ni to pomocnik. Dramat
2
@pacior95 a jak przegramy znowu to co wtedy?
0
@Death_voice chodzi mi o to że robiliśmy dokładnie to samo co robi Ukraina dziś :). To się nazywa karma i kapitalizm :)
1
@Saviola88 a mnie ogólnie bawi cały ten protest. Jakoś osoba pracująca w transporcie od 10 lat, pamiętam jak Polska przejmowała szturmem Europę i wygryzała francuskich czy niemieckich przewoznikow stawkami czego efektem było np wprowadzenie obowiązkowej stawki godzinowej obowiązującej w danym kraju dla wszystkich na terenie tego oto kraju (czyli Milog). Nie pamiętam tez, żeby wtedy polscy przewoźnicy mieli z tym problem :)
0
@RosjaninBut gdzie niby zaorała ? :D
0
@Foro fraktale mandelbrota, interpretacje wierszy Walta Whitmana w źdźbłach trawy, sytuacja geopolityczna w środkowej europie, to tak na szybko
5
Dobra Leo, sklej już te wargi, ile można tego samego słuchać/czytac.
0
@TR3YWAY pierwsze pytanie, skąd dane?
1
@Foro w sumie mnie to interesuje jak zeszłoroczny śnieg
4
@DaPidejpi dokładnie, kogo to obchodzi
1
@macio_944 kto słucha rege ten wiadomo co kolege
0
pamietam czasy jak united niby chciało za niego rozbić bank, trzeba było brać te 100mln z ucałowaniem w rękę. Teraz gość będzie tułać się od wypożyczenia do wypożyczenia i od kontuzji do kontuzji i tak do końca kontraktu.
0
@maroon o czym ty gadasz, oni chcieli wprowadzić zapis o obowiązkowym noszeniu maseczek (nie dyskutuje tu o zasadności), czy o zastrzykach (też nie dyskutuje o zasadności), które gdzieś trzeba kupić. To, że ktoś inny wykorzystał to prawo i na tym zarobił to już nie wina głosujących. Ciężko w ogóle z Wami dyskutować ale domyślam się, że rozmawiam z antysytemowcami od wywracania stolików.
5
@Kitek1640 świetna logika, na poziomie gimnazjum. Czy głosowanie za jakąś ustawą to automatyczna zgoda na kradzież pieniędzy przez ustawianie fejkowych przetargów lub kupno przedmiotów po zawyżonej cenie od podstawionych nowo-powstałych firm?
2
xavi weź się już pakuj i wstydu nie rób
0
a ja się dziś już nie dam nabrać na "taktykę" Danzela i obejrzę prawdziwą piłkę, coś z grupy F albo City-RB Lipsk.
2
@Essos nie interesuj się
1
@ranger3120 wole żeby Danzel się już pakował i go za chwile nie było
0
Danzel out! Wstyd i hańba co on wyprawia na ławce trenerskiej
0
Od wielu meczy powtarzam, Xavi nie potrafi rozwinąć jednego zawodnika. JEDNEGO. Wręcz przeciwnie, każdy topowy zawodnik robi przy nim zjazd. Chłop jest najgorszy. Trzeba go zwolnić już teraz a nie czekac na niewiadoma co. Ten skład naprawdę da się poukładać, tylko trzeba umieć w trenerkę
0
@Roobo zamknij gębę i przestań jęczeć, barca od wielu meczy gra piach i to jest wina xaviego. Do wyjebania już teraz i niech ktoś kto ma chociaż trochę umiejętności trenerskich przyjdzie
0
Czemu ja marnuje swój wolny czas na oglądanie tego jak Danzel co mecz dobija ten skład swoim „pomysłem” na grę.
0
@adukla a co ma piernik do wiatraka?
0
@Arkon a tu nie działa argument Konfiarzy, że przecież wolność gospodarcza? Niskie podatki? :D