0

@mekston ok ale co nas obchodzi jakis arabski grajek

0

@Safrani tak z ciekawości, podeślesz jakiś link? Chciałbym sobie poszerzyć wiedzę a widzę, że klasycznie jak to w Polsce rzucane są jakieś z dupy slogany. Dzięki!

1


-ostatni mecz gdy Almeria strzeliła 2 bramki to ten z 31.10 z Copa del Rey z Talaverą
- od tego czasu (wliczając tamten mecz) szczycą się średnią bramek na poziomie 0,63 na spotkanie, nie licząc tamtego meczu otrzymujemy ~0,43 G/M
- ostatnie spotkanie ligowe gdy Almeria strzeliła minimum 2 bramki mając szansę na wygraną to natomiast mecz z Granadą - dokładnie 1.10
- średnia xG z tego sezonu naszego oponenta to niesamowite 1.39, dla meczów wyjazdowych 1.16
- średnia PNM to 0.28, dla m. wyjazdowych 0,11.

0

@karci0 mam nadzieje, ze to pytanie retoryczne. Co innego grać 10 dobrze i jeden słabo, ale wygrać właśnie wolą walki. Co innego grać ch**** 10 meczy i 11 zagrać jeszcze gorzej niż poprzednie 10. O OSTATNIA W LIDZĘ ALMERIĄ

0

ten mecz (poza tym, że był fatalny) tylko pokazują jaką mentalność przegrywów stworzył Danzel. Zespół się cieszy, że ledwo przepchał mecz z ostatnim zespołem w lidze, który zdobył 5 pkt w 17 meczach i strzelił 5 goli na wyjazdach (z barcą dołożył kolejne dwa).

0

@Ls0811 no czekam ciągle na odpowiedź

0

@Ls0811 w jakiej sprawie coś takiego robili?

1

@Damian_Balde na pewno lepsze niż barca

0

@Conradxc leczy kontuzje bo go Danzel zajechał wcześniej. Więc do kogo ma mieć pretensje?

3

I to jest drużyna i to jest trener. Mega im zazdrościłem transferu Jude’a. Świetnie też Carlo rozwinął Viniego czy szczególnie Rodrygo. U nas niestety Danzel cofa w rozwoju Pedriego

0

Xavi nie rozumie, że wystawianie 3 pomocników z ofensywnymi inklinacjami jest błędem bo powstaje autostrada w środku dla przeciwników. Ale po co wyciągać wnioski, lepiej grać te sama lipę. Byle do zwolnienia

10

Bardzo bym nie chciał przegrać, ale bardziej nie chce żeby Danzel został na ławce. Wybór Zofii

1

Xavi has Become The Barcelona Manager with Highest Percentage of Defeats in The Champions League: 42% (6 Losses in 14 games)

Xavi’s record as a Manager in The UCL:

• 14 Games
• 6 Wins ✅
• 2 Draws
• 6 Defeats ❌
• Eliminated to UEL in BACK-TO-BACK Seasons ❌
• Won Just Two Away Games ❌

AWAY RECORD :
❌ 3-0 Bayern Munich
❌ 2-0 Bayern Munich
❌ 1-0 Inter
✅ 2-4 Viktoria Plzen
✅ 0-1 Porto
❌ 1-0 Shakhtar Donetsk
❌ 3-2 Antwerp


Wuefista klasa, ale klapiemy uszami bo wyszliśmy w tym roku z grupy śmierci, w lidze walka o top4.

0

@Kgorecki2500 to się nazywa karma. Gość dosłownie zniszczył wielu ludziom życia, doprowadził swoimi decyzjami do śmierci kobiet przy porodach. To jest właśnie znak dla tych wszystkich ludzi, że karma wraca.

3

i pięknie, podkomisja smoleńska zlikwidowana, teraz postawić tych naciągaczy przed sądem za zmarnotrawienie 30 mln złotych.

1

@NeroTFP1 widać po mordzie, że to moher. Do spodu

0

@tristan87 wstydu nie ma chłop, po ostatnim blamażu powinien zostać już w tej Belgii

0

czy możemy liczyć, że jak przegramy z Valencią, to Danzel pożegna się z klubem?

1

@Safrani masakra, że ktoś wchodzi na stronę Kancelarii, żeby szukać takich kwiatków a później pisać posty na fcbarca :D. a Później mówi, że go to nie obchodzi w sumie. Wy to naprawdę nie macie innych problemów?

2

@tbas wygooglaj sobie ile było prób samobójczych tylko w tym roku, odpowiedź nasuwa się sama

1

Danzel nadal w klubie?

1

@mmaciass obsrany iphonowy słownik, skuzi :)

0

@Ptasior ze Derbi czy Michel to aktualnie marzenie. Nie mówię tu o kwestiach finansowych tylko przywiązania do obecnych klubów

0

Kurde no naprawdę dałoby się uratować ten sezon, Conte, Bielsa, może Flick. Skoro Xavi tak kocha Barcelonę to pewnie zgodzi się na przedterminowe zakończenie kontraktu bez brania kasy za resztę okresu. A trenerzy których wymieniłem zapewne ucieszą się na taką propozycję.

12

Komentarz usunięty

0

Powtórzę swój komentarz z wczoraj, który napisałem w trakcie trwania meczu:
My z Danzelem na ławce zaczynamy kazdy mecz z wynikiem 0:1. Nas na dziurę walić będzie nawet jakaś Kopenhaga, PSV czy Lazio. Druzyny ze średniej półki jak inter, bvb czy Napoli? Zapomnij. A do City, Realu czy Bayernu to nawet nie wspominam bo nie ma sensu. O ile w zeszłym roku była dobra defensywa i w LM zabrakło trochę szczęścia, tak w tym roku jesteśmy pośmiewiskiem a Xavi widzi wszędzie problemy tylko nie w sobie. DRAMAT, #danzelout

0

@Kubsoleon widze, ze kolejny mecz w świetnym stylu w wykonaniu xaviego jako trenera a nadal psychofanki będą go bronić.

0

My z Danzelem na ławce zaczynamy kazdy mecz z wynikiem 0:1. Nas na dziurę walić będzie nawet jakaś Kopenhaga, PSV czy Lazio. Druzyny ze średniej półki jak inter, bvb czy Napoli? Zapomnij. A do City, Realu czy Bayernu to nawet nie wspominam bo nie ma sensu. O ile w zeszłym roku była dobra defensywa i w LM zabrakło trochę szczęścia, tak w tym roku jesteśmy pośmiewiskiem a Xavi widzi wszędzie problemy tylko nie w sobie. DRAMAT, #danzelout

1

@maroon ale przecież nikt Cie nie zmusza zebys wsparł.
Piekna akcja zrzutki, z ksenofobami czy rasistami trzeba do spodu jechać. Liczę, że brauniarzowi odbiorą immunitet i stanie przed sądem.

0

@bartoszplucinski jasne, gada banały, których 90% nawet tego forum nie rozumie. Nadal widać wszędzie komentarze, że Xavi powinien nadal być trenerem. Gdyby nie to, że mamy najsłabszą grupę w LM od początku jej istnienia już bylibyśmy w LE lub całkowicie odpadli jak United.
@Kubsoleon to jest ostatni moment, skoro mamy wuefiste za trenera, to juz lepiej zatrudnić jakiegos średniaka za grosze, który dowiezie ten sezon do końca. Przynajmniej nikt nie będzie miał oczekiwań. I nie trzeba będzie słuchać tych pseudo wymówek parodysty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?