Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@budel17 swietna zabawa! nic nie wygraliscie. zapraszam na kolejna edycje
0
zabawa o nazwie Co to za piłkarz.
Co to za piłkarz?
1
@FcPortoFan1999 trafiles, wygrałeś talon na k i balon
1
@Barca-Messi10 jak wyzdrowieje
0
@FcPortoFan1999 Nie, próbuj dalej!
0
Co to za piłkarz
0
@xavi890 i co tam, gdzie czerwona dla Pana Ramosa. po co był Ci ten głupi komentarz?
1
Boli brak skuteczności. Dodatkowo Lewy co mecz pokazuje, ze nie ma pomysłu ani umiejętności by cokolwiek robić z piłka, chłop ma momentami problemy z najprostszymi przyjęciami, podaniami czy ogólnie decyzjami. O ile bronią go liczby i potrafi się nadal dobrze odnaleźć w polu karnym, to jednak wychodzenie poza obręb 11 przeciwnika powinno być surowo zakazane. Słabo widzę ten mecz z Porto
0
@ranger3120 o co chodzi?
0
@ObiwanKenobi masakra
1
@xavi890 jak nie dostanie czerwieni, to płacisz 1tyś na wskazaną przeze mnie akcję charytatywną, ok?
1
@dAvi_2 FC "PANUJE SPOKÓJ" BARCELONA
1
@Reviven De Zerbi of course
0
@damcio24 no to moze warte rozwazenie byłoby granie na 3 ŚO + wahadłowych i w srodku albo 3 pomocników i dwóch ofensywnych, lub 2 pomocników i 3 ofensywnych?
W sumie ta pierwsza opcja z Joao i Lewym wydaje się ciekawa
0
@Aureczek No to wydałeś pół klocka na grę i będzie ci lagowac
0
@gaviypedri68 wow, prześmiewczy żart, boki zrywać. Te 68 przy nicku to chyba IQ?
2
@ShawnC oriol/gabi/gundo, bankowo
0
Po tym weekendzie ta wygrana z celtą wydaje się jeszcze bardziej wartościowa. W moim odczuciu to może jeszcze bardziej zbudować drużynę niż 5:0 z inną drużyną. Oby tak dalej
0
@Ptasior zabawne xDDDDDD
0
@Inko Wystarczy posiadać podstawowe wyczucie w grach żeby wiedzieć, ze ta gra jest mierna i powtarzalna od jakiś 5 lat. Jezeli marnujesz 500zl na grę w której to jakim składem grasz jest oparte na losowości i pay to win to tak, jesteś durniem.
0
@Inko durnie (15 znaków)
1
@Herato nie wiem i w sumie mnie to nie obchodzi
1
@kamiVeB ktoś jeszcze sie daje nabrać na tę obsraną grę?
0
@SkilledHydra16 już już skasowali wideo
1
Poranny odsłuch Taco, nawet na plus choć nic odkrywczego, klasycznie kilka odrzutów. Co rzuciło się w ucho to wers o Lewandowskim strzelającym gola w Gran Derbi :D. Szkoda, że Lewy nie gra ani w Betisie, ani w Sevilli.
0
jeżeli zrobi double-double w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, powiedzmy 15 goli/10 asyst, to można myśleć o wykupie za wyższą cenę
0
@Volk super wiadomość, szkoda ze jest news na głównej od godziny
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Boro79 zamknij japiszcze i nie zadawaj głupich pytań to nie będzie otrzymywać głupich odpowiedzi. Szukasz aferki jak typowy cebulak