1

@budel17 swietna zabawa! nic nie wygraliscie. zapraszam na kolejna edycje

0

zabawa o nazwie Co to za piłkarz.
Co to za piłkarz?

1

@FcPortoFan1999 trafiles, wygrałeś talon na k i balon

1

@Barca-Messi10 jak wyzdrowieje

0

@FcPortoFan1999 Nie, próbuj dalej!

0

Co to za piłkarz

0

@xavi890 i co tam, gdzie czerwona dla Pana Ramosa. po co był Ci ten głupi komentarz?

1

Boli brak skuteczności. Dodatkowo Lewy co mecz pokazuje, ze nie ma pomysłu ani umiejętności by cokolwiek robić z piłka, chłop ma momentami problemy z najprostszymi przyjęciami, podaniami czy ogólnie decyzjami. O ile bronią go liczby i potrafi się nadal dobrze odnaleźć w polu karnym, to jednak wychodzenie poza obręb 11 przeciwnika powinno być surowo zakazane. Słabo widzę ten mecz z Porto

0

@ranger3120 o co chodzi?

0

@ObiwanKenobi masakra

1

@xavi890 jak nie dostanie czerwieni, to płacisz 1tyś na wskazaną przeze mnie akcję charytatywną, ok?

1

@dAvi_2 FC "PANUJE SPOKÓJ" BARCELONA

1

@Reviven De Zerbi of course

0

@damcio24 no to moze warte rozwazenie byłoby granie na 3 ŚO + wahadłowych i w srodku albo 3 pomocników i dwóch ofensywnych, lub 2 pomocników i 3 ofensywnych?
W sumie ta pierwsza opcja z Joao i Lewym wydaje się ciekawa

0

@Aureczek No to wydałeś pół klocka na grę i będzie ci lagowac

0

@gaviypedri68 wow, prześmiewczy żart, boki zrywać. Te 68 przy nicku to chyba IQ?

2

@ShawnC oriol/gabi/gundo, bankowo

0

Po tym weekendzie ta wygrana z celtą wydaje się jeszcze bardziej wartościowa. W moim odczuciu to może jeszcze bardziej zbudować drużynę niż 5:0 z inną drużyną. Oby tak dalej

0

@Ptasior zabawne xDDDDDD

0

@Inko Wystarczy posiadać podstawowe wyczucie w grach żeby wiedzieć, ze ta gra jest mierna i powtarzalna od jakiś 5 lat. Jezeli marnujesz 500zl na grę w której to jakim składem grasz jest oparte na losowości i pay to win to tak, jesteś durniem.

0

@Inko durnie (15 znaków)

1

@Herato nie wiem i w sumie mnie to nie obchodzi

1

@kamiVeB ktoś jeszcze sie daje nabrać na tę obsraną grę?

0

@SkilledHydra16 już już skasowali wideo

1

Poranny odsłuch Taco, nawet na plus choć nic odkrywczego, klasycznie kilka odrzutów. Co rzuciło się w ucho to wers o Lewandowskim strzelającym gola w Gran Derbi :D. Szkoda, że Lewy nie gra ani w Betisie, ani w Sevilli.

0

jeżeli zrobi double-double w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, powiedzmy 15 goli/10 asyst, to można myśleć o wykupie za wyższą cenę

0

@Volk super wiadomość, szkoda ze jest news na głównej od godziny

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Boro79 zamknij japiszcze i nie zadawaj głupich pytań to nie będzie otrzymywać głupich odpowiedzi. Szukasz aferki jak typowy cebulak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?