0

Po tym jak Roberto zawalił 3 bramki, nie było innej opcji. Cancelo nie musi być drugim alvesem, bo i tam gramy ofensywnie, ale bynajmniej typ jest na tyle szybki, ze byle kto go nie wyprzedzi jak wczoraj robił to każdy z żółtej łodzi podwodnej z naszym „kapitanem”.

0

@barteq bez znaczenia kto pierwszy, ważne, żeby to zrobić. Mogliśmy strzelić wczoraj 2-3 gole więcej dzięki temu

3

Jest jeszcze jedna rzecz która mi się dziś nie podobała, a dokładnie te dwie setki, jedna Ansu, gdzie mógł podać do Lewego a później lustrzane odbicie, gdzie Lewy mógł podać so Ansu. Nie wiem czym to jest spowodowane, wiem, ze każdemu z nim brakuje goli, ale do jasnej cholery, ktoś pierwszy musi wyciągnąć dłoń so drugiego a później będzie już z górki. Wiem, nie ma go porównywać ale za czasów MSN, a szczególnie Messi/Suarez podawali sobie nawet gdy ten drugi miał już nałożone na widelec i mozna było konsumować. Tego mi brakuje, nie wiem, może maja jakiś beef, ale No trzeba to rozwiązać jakoś.

1

Serio xavi nie ma pojecia o piłce, ściąga SPD żeby wszedł torres gdzie Gavi jak i Lewy są kompletnie niewidoczni.

1

@barcanawieki jak uda się wyjść z grupy, raczej spadniemy szybciutko do ligi europy

2

Znowu Roberto 10 km za akcja. Masakra

0

@MesQueUnClub96 ale rozumiesz, ze równie dobrze moglibyśmy przegrywać? Alonso złamał linie już dwukrotnie, obaj zawalili krycie po sowich stronach boiska i wygenerowali kilka groźnych sytuacji i tylko ter stegen to ratował?

0

To było pewne ze Roberto i alonso zawiodą. I Roberto to jest kapitan, kpina

0

@KrwawiaceoczyVEB 2 lata temu w Lm, ale pewnie nie pamietasz :)

1

Wniosek po 10 minutach jest jeden, boki obrony hapią dzidę, szybko padnie bramka po błędzie Alonso albo Roberto.

0

Nie ma miejsca w najwyższych krajowych rozgrywkach dla drużyn grających jak Shefield. Niech wracają do championship.

0

@Emhyr vini i mbappe go robili

2

@krol211 Pieniądze ich tu trzymają, nigdzie się nie rusza aż do końca kontraktu. Zwykle darmozjady

0

@Pawci023x fury, joshua, wilder każdy z nich szuka KO i taki styl mi bardziej odpowiada :)

0

Dubois wyglada fatalnie

0

@skubi99 bez przyjebki, widzę po nicku, ze rocznik 99, wiec pewnie nie pamietasz HW właśnie z lat 90tych. Nie ujmuje nic Usykowi, bo jest kotem w swoim stylu, ale ja wole mordowanie się w ringu i urywanie głów :p. Za Kliczkami tez nie przepadałem

0

O ile nie mam nic do Usyka to niestety nudny mistrz. Dla sportu fajnie jakby Dubois to jakimś KO wygrał, zaraz czołowa trójka ustawiałaby sie do walki o pasy.

0

@kamiVeB to jeszcze gorzej świadczy o Tobie, ze jesteś stary a mentalnie zatrzymałeś się w gimnazjum. Mam nadzieje, ze Twoje potomstwo nie wie o Twojej aktywności w necie bo byłby wstyd

0

@Emhyr szkoda strzępić ryja, gość ośmiesza się dla kilku lajkow hejtujac w infantylny sposob psg.

0

@kamiVeB a dobra, widzę, ze siedzisz i widzisz kto dokładnie swieci komu, idź już spać, 1 września blisko, trzeba powoli zeszyty kupować

0

@kamiVeB a bo to tylko kibice psg potrafią iść do sklepu i kupić laser, co za debilny komentarz…

0

@tbas tak wyglada ale jutro od razu anuluje subskrypcje :D

0

@Lordzi ok 23. Megogo, 15 zł kosztuje

20

@gaq dawaj adres do swojej panny lub mamy, chętnie ja pocałuje jak dla Ciebie to żaden problem

0

@krol211 naprawdę* :)

0

@VandaI ale przecież ona się już dawno wypowiedziała

2

@Kessie klasyczny Denzel, nie ma jaj żeby komuś otwarcie powiedzieć. Myśle, ze w ten sposób chroni tez tyłek, bo gdyby odeszło więcej piłkarzy mógłby gadać, ze nie miał za szerokiej ławki

7

@VandaI najlepsze jest to, ze komentarze takie jak ten piszą tylko faceci. Zadna kobieta by tak napisała. To jest idealny przykład, ze o tym co dotyczy sfery kobiet powinny decydować tylko i wyłącznie kobiet, bo faceci kulturowo są ograniczeni w pewien sposób i nie są w stanie zrozumieć co tam się wydarzyło i jak one to czuja. Pisałem to pod innym postem ale chętnie powtórzę, Rubiales jest poniekąd ich szefem i może decydować o jej przyszłości. A teraz pomysl jakby Twoja panna lub matka się poczuła a jak Ty bys się poczuł gdyby jakiś typ w chwili radości całował je w usta. I jak mogłoby się potoczyć jej przyszłość w tej firmie. To jest nie do pomyślenia w cywilizowanym kraju i sprawa jest rozdmuchana bo typ powinien podać się niezwłocznie do dymisji a nie robić z siebie ofiarę.

0

@kejdzi uraz mięśniowy, pewnie z 4 tyg przerwy

0

Mingueza wychudzony jak szkapa. Cień człowieka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?