Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Huck nie, nie ma linka
0
@Jakub1513 nie, poszukaj, było milion razy
0
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub96 nie da się wrócić do przodu
0
@patrix211 tu nie trzeba być idealnym tylko ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu. Ja wiem ze pokolenie millenialsow to chciałoby mieć wszystko na tacy, ale niestety życie to nie rurki z kremem i nikt nie będzie Was po dupkach całować abyście spełnili swój zasrany obowiązek.
3
@SteuerFreiMoney a co, kolega jest durniem i nie wie, ze co roku ma robić przegląd? Chory to jest kolega a nie kraj. Niech płaci, za rok już na pewno będzie pamiętać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borry internet explorer, jest news na głównej
4
@Guess tutaj najważniejsze jest to by ktoś dostał bana za spojler a nie czy tobie się czyta dobrze artykuł czy nie :D
1
@tbas dobra, dokładnie ile tego czasu chcesz mu dać i jakie liczby dowiezie według Twojej teorii?
0
Podeśle ktoś bramkę ansu? Dopiero wstałem :D
0
@Cotutajsiedzieje jezu jaki durny post
0
@Uukasz_93 pierwszy sezon fajnie się zaczął, ale im dalej w las tym gorzej, a końcówka to już w ogóle. Zobaczymy drugi sezon
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Tomo1989 kłamstwo, sport to mord, tak mówia
0
Komentarz usunięty
1
@BordowyPtak ansu fati to brat, jednak musi zostać sprzedany, abym mógł podpisać kontrakt
0
@tristan87 @szkutnik91 @Esteban_ dziewczyny, nie wszystkie na raz
1
Ale człowiek by tak zobaczył jak Denzel psuje taki talent jak mbappe
0
@Maoao przecież gość dobrze mówi
2
@AdiBarca87 już czuje się jak cudzoziemiec rozmawiając z takimi ludzmi jak ty, którzy sieją taki ferment. Gadasz jakieś banały o oglądaniu TV i otworzeniu oczu, zaraz mi będziesz pisać, że ukraincy zabierają nam pracę i tylko konfederacja. Chłopie, nie mamy w ogóle o czym gadać
9
@AdiBarca87 Jezu, czytam i niedowierzam :D. "Potyczki" ciul, że już ponad 100 tyś ludzi Ukrainców straciło życie broniąc kraju (rosjan pewnie 2x tyle) ale to tylko potyczki. W tym czasie Ukraina przyjeżdża do nas po 500+ i socjal, bo przecież Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.
Pozdrawiam faktycznie zdrowo myślących
0
@JohnDeere o nieeee, jak to możliwe, to jest tak straszna wiadomość. Wszyscy są cali?
3
Wina xaviego, zajeżdżał tego pedriego do oporu
0
@LionelM95 świetna wiadomość
0
@GeneralXavi król plebsu
0
@tristan87 podeslij na priv please
0
@Albatros ten ravgor tez skoczył? Jest jakiś filmik?
2
Taki Wacków jak on to mamy już dwóch, ferrana i fatiego, trzeci nam niepotrzebny