1

@Huck nie, nie ma linka

0

@Jakub1513 nie, poszukaj, było milion razy

0

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub96 nie da się wrócić do przodu

0

@patrix211 tu nie trzeba być idealnym tylko ustawić sobie przypomnienie w kalendarzu. Ja wiem ze pokolenie millenialsow to chciałoby mieć wszystko na tacy, ale niestety życie to nie rurki z kremem i nikt nie będzie Was po dupkach całować abyście spełnili swój zasrany obowiązek.

3

@SteuerFreiMoney a co, kolega jest durniem i nie wie, ze co roku ma robić przegląd? Chory to jest kolega a nie kraj. Niech płaci, za rok już na pewno będzie pamiętać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borry internet explorer, jest news na głównej

4

@Guess tutaj najważniejsze jest to by ktoś dostał bana za spojler a nie czy tobie się czyta dobrze artykuł czy nie :D

1

@tbas dobra, dokładnie ile tego czasu chcesz mu dać i jakie liczby dowiezie według Twojej teorii?

0

Podeśle ktoś bramkę ansu? Dopiero wstałem :D

0

@Cotutajsiedzieje jezu jaki durny post

0

@Uukasz_93 pierwszy sezon fajnie się zaczął, ale im dalej w las tym gorzej, a końcówka to już w ogóle. Zobaczymy drugi sezon

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Tomo1989 kłamstwo, sport to mord, tak mówia

0

Komentarz usunięty

1

@BordowyPtak ansu fati to brat, jednak musi zostać sprzedany, abym mógł podpisać kontrakt

0

@tristan87 @szkutnik91 @Esteban_ dziewczyny, nie wszystkie na raz

1

Ale człowiek by tak zobaczył jak Denzel psuje taki talent jak mbappe

0

@Maoao przecież gość dobrze mówi

2

@AdiBarca87 już czuje się jak cudzoziemiec rozmawiając z takimi ludzmi jak ty, którzy sieją taki ferment. Gadasz jakieś banały o oglądaniu TV i otworzeniu oczu, zaraz mi będziesz pisać, że ukraincy zabierają nam pracę i tylko konfederacja. Chłopie, nie mamy w ogóle o czym gadać

9

@AdiBarca87 Jezu, czytam i niedowierzam :D. "Potyczki" ciul, że już ponad 100 tyś ludzi Ukrainców straciło życie broniąc kraju (rosjan pewnie 2x tyle) ale to tylko potyczki. W tym czasie Ukraina przyjeżdża do nas po 500+ i socjal, bo przecież Polska to kraj mlekiem i miodem płynący.
Pozdrawiam faktycznie zdrowo myślących

0

@JohnDeere o nieeee, jak to możliwe, to jest tak straszna wiadomość. Wszyscy są cali?

3

Wina xaviego, zajeżdżał tego pedriego do oporu

0

@LionelM95 świetna wiadomość

0

@GeneralXavi król plebsu

0

@tristan87 podeslij na priv please

0

@Albatros ten ravgor tez skoczył? Jest jakiś filmik?

2

Taki Wacków jak on to mamy już dwóch, ferrana i fatiego, trzeci nam niepotrzebny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?