Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Trojanek23 nie no żelazna logika, coś ci przeszkadza to masz odejść? Kibicem się jest a nie się bywa. Mam pełne prawo okazywać swoją dezaprobatę dla poczynań klubu, któremu kibicuje. Trzeba piętnować błędy, a to co się wyprawia w ostatnim czasie i wizerunkowo i sportowo to jest dramat. Domyślam się, że Wam to nie przeszkadza i będziecie dalej ślepo brnąć.
4
Od kilku lat to wstyd być kibicem tego klubu, wizerunkowo jesteśmy na bruku, sportowo jeszcze trochę sie bronimy ale styl grania jest obrzydliwy.
1
Danzel parodysta, 11 mecz na 1:0, jak tak można…
2
Klasyka, cała druga połowa granie pod wynik, obrzydlistwo. Xavi wstyd
0
@JohnDeere świetnie, to tylko pokazuje jak liga jest słaba a nie jak Barcelona jest mocna. Ktoś to patrzy tylko na trofeum mistrza Hiszpanii bez stylu to pewnie zadowolony.
0
@Encore fart ze to trafił z prawki
0
@Albatros o co chodzi? Bo nie w temacie
5
Szkoda, ze Arałcho musi dostać czerwień, żeby Ansu zszedł z boiska
1
@Iniesta19820815 przecież sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.
7
Jeden sezon obowiązkowo, the last dance z lewym na 9tce, później ogromna feta przy pożegnaniu i można zamknąć ten etap :)
0
@Janas11224 a Ty masz problemy z myśleniem, bo nie rozumiesz co Ci pisze bo nigdzie nie zasugerowałem, ze tak napisałeś :).
0
@Janas11224 Ty masz bekę z jednej babki, z Ciebie ma bekę cała la rambla, to jest ta różnica :)
0
@Janas11224 jeżeli warunki pogodowe nie są odpowiednie do szybkiej jazdy to nie wybronisz się w sądzie tym, że jechałeś przepisowo, tylko zarzucą Ci to co napisałem w pierwszym komentarzu.
3
@Atencjuszek to ten gość co nie dostosował prędkości do warunków na drodze i prawie potrącił kobietę na autostradzie?
1
Fati kolejny mecz dramat, proste błędy, nieudolne próby. Nawę ferran który gra jeszcze mniej pokazał się dużo lepiej
4
@Habriel Totalnie się zgadzam, trzeba spojrzeć obiektywnie i wygląda to fatalnie, Fifa, La Liga, prokuratura, teraz premier. To jest naprawdę duża sprawa i może nam się to odbić ogromną czkawką. Ja jestem zażenowany, że taka sytuacja miała miejsce i dziwie się tym wszystkim komentarzom tutaj.
0
@Kgorecki2500 ja ją splatynowałem na ps5 i bardziej powtarzalnej gry nie było. Misje NCPD, skanowanie szybkich punktów, OP dodatki, które zmieniają całkowicie przyjemność z grania (np. Sandevistan, lub tytanowe dłonie). Ja wiem, że dla niedzielnego gracza jak Ty to robi wrażenie, ale dla kogoś kto gra w gry od Wolfenstein 3D już nie. Potencjał ogromny ale efekt finalny pozostawia wiele do życzenia.
1
@wasacz jest naprawiony, ale gra cieńka
6
@jakub1906 przypadek może i tak, ale nie jest przypadkiem, że ty o tym piszesz
0
Komentarz usunięty
0
@slayer szkoda, że Gavi sie nie wykartkował
0
@cold_play na kompie przez Chrome, próbując PPM nie pokazuje się możliwość otworzenia grafiki w nowym oknie
2
czy można poprosić o te grafiki w dobrej jakości? To co tutaj wrzuciliście jest nieczytelne i nie da się tego powiększyć
0
LA RAMBLA: Użytkownicy fcbarca.com nalegają na Ansu Fatiego na odejście z Barcelony.
0
@takisobiektos ok, could not care less!
0
@barcelonaLM o co chodzi z tym wpisem?
0
@PatrykBarca bo przegrali jeden mecz?
4
@Firestone gość jest zaniepokojny, ***** gra, wchodzi to nie robi różnicy (poza pojedynczymi sytuacjami), jak gra od początku to też nic nie daje, gubi chleb, kiwki mu nie wychodzą. I to ma go jeszcze zaskakiwać?
5
@kiper09 poza śmiercią Walusia to żadna z tych śmierci nie była związana bezpośrednio z występami na gali więc przestań chałturzyć
0
@masq who the fuck is quaz