0

@Colon ja samsung S21

3

@bartas97 dokładnie, megapixele teraz nie mają nic do jakości. To tylko liczby dla przeciętnego Kowalskiego który kupuje 400 Hz tv i pokazuje somsiadowi

3

Marzenie, ale w następnym letnim okienku spróbować przekonać TAA. Jeżeli nie przedłuży kontraktu i Klopp odejdzie a Liverpool nic nie osiągnie w tym sezonie to myślę, że to możę być początek końca, Sane już odszedł, póki co Darwin/Diaz nie dają takiej jakości, obrona dziurawa jak ser szwajcarski. To wszystko sprawia, że Trent może być skory do przenosin, a wspominał, że Barcelona to jego drugi ulubiony klub. Do tego bacznie obserwować Zubimendiego lub profilować De Jonga/Nico do zajęcia na stałe pozycji Busiego. Wtedy można szarpnąć się na Silve i w pomocy De Jong/ Pedri/Silva/Gavi. Niemniej po tym okienku ufam Alemanemu w 100%.

2

@Mathoue nie odbija mu tylko ma depresję. To choroba a nie widzimisie

0

@Zoker Chłopie, jesteś tak uprzedzony, że pomyliłeś rozciąganie z jakimś klekaniem dla idei. I pierwsze co zrobiłeś to wbiłeś tutaj i podzieliłeś się swoją fobią i zrobiłeś z siebie ignoranta

0

@Zoker szkoda strzępić ryja w sumie, kasuj post bo wstydu sobie narobiles

1

@ptrx jakoś 83. 15 znakow

0

@Zoker nie wszystko fajnie, tylko jak się na czymś nie znasz to się nie wypowiadaj byle tylko coś napisać i zabłysnąć

39

Komentarz usunięty

0

@koksik2700 syf jak nic, gdzie w tym wyjdziesz? Przecież to wstyd gdziekolwiek się w takiej szmacie pokazać

1

@HarveySpecter ok, dzięki za info

1

0

@Bobo25 kto mu nie zaliczył? jakiś profil na twitterze? :D Ma oficjalnie tego gola

1

@Kengo ale jest błąd bo bramek strzelił 8 a nie 7 :)

0

@Colon ok, piętnaście znaków

0

@rk dembele pewnie zajdzie, xavi da Fatiemu dograć do końca, może jakiś karny albo asystyuje.

0

@cris2706 ale też mnóstwo strat, także balans jest :)

0

@Colon kogo to obchodzi jak barca gra, Chłopie:D

1

@BartqRKO poza Williams akurat reszta się zgadza, każda z wymienionych osób miała ogromny wpływ na cały sport który reprezentowały, nie tylko pod kątem wyników.

0

@Kidd gwoli ścisłości, w polskim prawie nie ma prawa precedensu. Sama sprawa może być precedensem, ale to nie znaczy, że kolejny sąd może orzecz tak samo lub używać tego wyroku jako argumentu

0

@FCB_dimiC Nie wiem, przekonamy się po kolejnym meczu PSG, albo po dwóch

0

@Azi Zgadzam się, jak brać teraz kredyt to tylko na zmiennych.

0

@PakietShakhtar Mówię o koniunkturze stóp procentowych i inflacji. Jasne, masz racje, wskaźnik PMI i inne rzeczy spadają, ale to jest skutek właśnie inflacji a nie odwrotnie. Także skoro dodruk pieniądza spowodowany wysokimi stopami wyhamuje to i reszta gospodarki się odbije. To nie jest proces, który z dnia na dzień się dzieje. Niemniej idziemy w inną stronę niż kolega który pyta. Według mnie stopy procentowe nie będą już rosły w tym roku za mocno, maksymalnie o 0.5%.

1

@PakietShakhtar No ale czego nie rozumiesz w tym zdaniu? Bierzesz kredyt w ciężkich czasach ale wszystkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że zmierzamy w lepszą stronę. Dodatkowo wakacje kredytowe, które pozwalają na oddech lub nadpłatę kapitału. Skoro nie znasz podstawowych zasad ekonomii to o czym my mamy rozmawiać?
Dla mnie to jest proste rozumowanie, skoro stać Cię teraz powiedzmy na 4k raty kredytu i masz jeszcze zapas żeby płacić np. 5k to lepiej spłacać swój kredyt niż tyle samo płacić za wynajem.
W końcu koniunktura musi się odwrócić a wtedy będzie już tylko lżej.

1

@HighestInTheRoom Nie słuchaj specialistów jak np. higestintheroom. Przede wszystkim stopy nie będą już za bardzo rosły, bo zaczynamy wpadać w recesję. W związku z tym osiągamy powoli ich szczyt. Dodatkowo inflacja spowalnia. Jeżeli teraz przy tych stopach stać Was na ratę kredytu i macie jeszcze zapas to warto to przemyśleć. Rynek wynajmu oszalał, bo ilość sprzedawanych mieszkań dramatycznie spadła, więc wystarczy sobie odpowiedzieć na pytanie czy wolisz komuś płacić kredyt czy płacić sobie. Po drugie zastój na rynku sprzedaży mieszkań może spowodować delikatny spadek ich cen. Last but not least, wakacje kredytowe. Ile by nie mówić o PiS to akurat dla zwykłych ludzi dobra decyzja. W następnym roku będziesz mógł zamrozić 4 raty, które będziesz mógł przeznaczyć na co chcesz. Albo zostawić je sobie na czarną godzinę, albo zebrać większą sumkę i spłacić jakiś procent kapitału co spowoduje skrócenie rat/zmniejszenie raty. Nie powiem, że to jest jakiś świetny moment na kredyt, ale też gorzej już raczej nie będzie.

5

@escarabajo dokładnie, trzeba pokazać kły :)

6

Teraz przekonywujaca wygrać w środę w LM aby odpowiednio zacząć ten etap. Myślę, że ekipa łapie już rytm i możemy grać na odpowiednim poziomie. Liczę na jakiś dublecik Lewego :)

0

@AlexDark00 cieńki żart fest

0

@Sulimo witam

2

@MatBac1991 ostatnio Gavi nie za wiele daje, ja bym dał mu odpocząć i de jong albo kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?