Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Biorąc pod uwagę jaki progres zaliczyliśmy od przyjścia Xaviego, nie tylko sportowy ale po prostu punktowy, to wicemistrzostwo to obowiązek w tym sezonie. Do tego LE i uznam to za całkiem udany sezon pomimo okoliczności.
2
@Vaven czyli bedziemy na trzecim miejscu licząc tylko reklamę na koszulkach. Tuż za man u i za Realem ( jeżeli faktycznie dostaniemy niecałe 70mln). Dobry deal, pamiętając w jakiej sytuacji znajduje się klub instytucjonalnie, finansowo oraz wizerunkowo po odejsciu Messiego, ktory byl kura znoszaca zlote jajka. Do tego żadne azjatyckie kryptowaluty tylko rzeczywisty europejski sponsor. Pieknie
0
@Vaven mogę prosić o źródło/porównanie?
0
Czy jakiś klub dostaje aktualnie więcej za reklamę na koszulkach niż Barca ma dostać za umowę ze Spotify ?
0
Czy jakiś zespół dostaje więcej za reklamę na koszulkach ?
0
@LeoKrol wiesz co, ja akurat z dziewczyna na wakacje zaległe (i się trafiło, że akurat Galatasaray jest), więc nie szukaliśmy koniecznie najtańszego :)
1
@Tom0VeB niee, już byłem na barcelona-czelsi w LM :)
34
Dziś do Krakowa, jutro wylot do Barcelony, w czwartek na Camp Nou i lecimy po zwycięstwo z Galatasaray! Vamos, oby zagrali dobry mecz :)
0
@AdiKingu96 widzę 96 rocznik a nieznane mu słowo ironia :D. Nie nie oglądałem meczu, nie widziałem wyniku, w ogóle mieszkam w jaskini
0
@AdiKingu96 ferran by nie trafił:D
3
Komentarz usunięty
0
@Mazi zalezy jaki bieżnik, mierzyłeś?
1
@koksik2700 wedle których? Gość gra już z 5ty sezon dobrze
0
Ktoś wie jak z biletami na Galata? Akurat jestem w tym tygodniu w Barcelonie, więc obowiązek pójść na mecz :). Dajcie znać czy ktoś się wybiera !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
Paradoksalnie najsłabszym ogniwem aktualnie jest ter stegen. Kto by się spodziewał, że typ przestanie być gwarancja czystego konta i każdy praktycznie strzał na bramke to automatycznie gol. Mega żałuję że nie poszliśmy po Donnarumme.
0
@Rust_Cohle Ile kasy masz? Bo to najwazniejsze pytanie :)
1
@DonMatteo901 świetne źródło informacji, dziennikarz TVP.
1
czemu nie ma informacji o której będzie mecz z Rayo Vallecano? Akurat jestem wtedy w Barcelonie i nie można kupić biletu nawet...
0
@ProMILs tl;dr, 15 znaków.
5
@mate92 po prostu mam bekę z tego w co zamieniła się la ramble. Wielcy eksperci od zdrowotności, każdy po studiach medycznych i latach praktyk. Każdy wykształcony, oczytany, obyty we wszechświecie. Całkę policzy, wypowie się na temat sytuacji geopolitycznej w Dombasie i o budowie wirusa. Mało tego, kolejni upadają tak nisko by dzielić się prywatnymi ciężkimi tematami by próbować udowodnić swoje rację. I jedna i druga strona znajdzie swoje argumenty, ale to co się tutaj wyprawia woła o pomstę do nieba. 3/4 ludziom z la rambli mam ochotę przegryźć kabel od Internetu. Brzydzę się już to wieczną kłótnią o COVID, brzydzę się Wami. Moderację nastrzelałbym po uszach, bo dawno już powinni zakazać tego tematu. Ongiś fajne forum dla ludzi z ciekawostkami, teraz wieczne przepychanki czyja prawda jest najmojsza. Każdy myśli, że znalazł receptę na jutro i jest jedynym depozytariuszem prawdy ostatecznej. NIE, nie jesteś. Zmienisz zdanie jeszcze milion razy w życiu jak cię to życie w dupę kopnie. Widać tu ciekawą korelację, upadek Barcelony zbiega się z upadkiem poziomu dyskusji na La Ramblii. Myślę, że wielu ludzi tak jak ja, nie wchodzi już zbytnio tutaj, bo szkoda im czasu.
0
@Matheo123 Moja babcia jest w ciężkim stanie, lecę szybko na la ramble powiadomić wszystkich zainteresowanych.
0
@against_modern_football 15
1
@fart gdzie ogladasz?
8
@paweldunajecfcb Siara to jest w ogóle takie pytanie zadawać. Facet musi dbać o siebie, to, że wyglądasz jak menel nie robi z Ciebie lepszego mężczyzny.
0
Świetna informacja, to znaczy, że klepaliśmy w obronie bez pomysłu.
0
@macio_944 sieciówka Pasibus niby zajebista? :D
Rozumiem, że w tych Katowicach albo węgiel albo pasibus, no ale Panie. Dobry Pasibus to był jak stworzyli go we Wrocławiu i na początku sprzedawali z food trucka koło Arkad, chodziłem tam często z roboty. To były czasy. Teraz to franczyza.
1
@Czeski_ja odsyłam do SJP, kontuzjogenny to powodujący kontuzje a nie podatny na kontuzje. Jak już używać "mądrzejszych" słów to chociaż je rozumieć.
Pozdrawiam
0
@cchesterr43 a suarez 7kolejny mecz bez gola
0
@Barcelonista94 zgadzam się. O tym samym rozmawiałem kumplami i patrzac na brak formy De Jonga od dłuższego czasu, warto byłoby ogrywać gaviego/pedriego w jednym składzie. Może byłyby to narodziny duetu na miarę xaviego i iniesty? Kto wie. Niemniej martwi mnie, że obaj grają na podobnej pozycji i trzeba by było jednego przerzucić bardziej na prawa stronę.