Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ktoś poleci jakis fajny sklep online z jakimiś nieszablonowymi t-shirtami meskimi? Dzięki
7
@Mroziu przeciez on jest tak młody, ze nawet nie pamieta jak sedzia gwizdał na rzecz Realu w mecu z Monachium, nie wspominając o latach wczesniejszych :D
0
@Colon do lasu ide bo przytomnie pragne zyc,
smakowac zycia sok, wysysac z kosci szpik
co nie jest zyciem wykorzeniam
by kiedys martwym nie umierac
0
@Wojtas1080pl jakiś link na priv?
0
@BarcaInfo
ehhh, wiadomo jak długi kontrakt?
0
@DanielOOL neymar wraca po kontuzji(nie grał 4 mecze). Myśle, że nie zagra w 1 składzie
1
Siema,
Zgodnie z regulaminem, użytkownik ma prawo na odwołanie się od bana, ale nigdzie w regulaminie (przynajmniej ja nie widzę) nie jest wyszczególnione jaki jest czas na rozpatrzenie owej sytuacji. Zostałem zbanowany na tydzień (podobno za obrażanie), odwołałem się od tego i czekałem na odpowiedź 72h. Jaki jest sens w takim razie odwoływać się jak moderacja i tak albo nie ma czasu, albo jej się nie chce tym zająć? Wnioskuję o dopisanie podpunktu w regulaminie, który mówi jaki czas ma moderacja na rozpatrzenie jakiegokolwiek wniosku.
0
@dawidinho
sam sobie odpowiedz na pytanie wybierajac telewizor za 800zł.
Nie spodziewałbym sie rewelacji po jakości obrazu, w internecie wspominaja o słabym kącie widzenia. K & M raczej słyna z dzwięku niż z telewizorów.
1
@Rewolucja123
Nie chodziło mi, że byl najlepszy, ale był strzelcem dwóch goli. Bardziej miałem na myśli wpływ na wynik, a Ansu miał ogromny :).
0
@mandigal Rakitic chyba nasolidniej z lnii pomocy. Brał zawodników na plecy. robił miejsce do gry, miał jakies proby strzałów z dystansu, ale ogolnie bez fajerwerków. Zdecydowanie trzeba powiedzieć, że pomijając Ansu, Messiego i Ter stegena, najlepszy był Semedo. Zajebiscie flankował, pchał do przodu gre, strzał w poprzeczke. Naprawdę mógł się wczoraj podobać-trzeba na niego stawiać
0
Moim zdaniem problem leży w braku lidera. Żebyśmy sie dobrze zrozumieli-nie mam obiekcji do Messiego jako osoby, czy piłkarza. Ale mam odczucie, że nie potrafi być liderem jakim był Puyol, Iniesta czy Xavi. To byli ludzie którzy dawali spokój w szatni i na boisku. Jak trzeba bylo zmotywować to motywowali. Teraz nasi zawodnicy opierają się na Messim ale tylko i wyłącznie na jego umiejętnościach. To samo gdy opaskę kapitańską zakłada np. Busquets.
0
@MSN30
Pub Drukarnia, tam sie wrocławscy cules spotykaja co mecz, maja zarezerwowana loże.
Polecam :)
1
@Gitarkafcb
wydaje mi się, że barca srubuje swój rekord tylko i wyłacznie.
0
@Vxb93 internet explorer
0
@adi7adi8 jako zwyciezcy LE są uprawinieni do grania :)
8
@adi7adi8 z meczu piłki noznej pomiedzy Czelsi a Ajaxem
0
@Douglasinho trochę źle opisałeś sytuację, zapraszam do lektury jego posta
0
@dawid141 kto ma biegać to biega, środek pola, obrona. Niestety atak tylko do pressingu i przy kontrach
0
@Jarema2000 na pewno nie pisac nwm. Co to jest za skrót, aż tyle energii wymaga napisanie nie wiem?
0
@ShawnC zaśmiane mocno w ten smutny poniedziałkowy poranek! Dzięki mordo! :D
0
@msmsms nie za bardzo odczuwam potrzebe dyskusji, bo o tym filmie mowi się od ponad 20 lat i o kulisach jego powstania byłem na bieżaco. Dla mnie to Twoj post to coś w stylu: jest dzień bo Słońce swieci.
Pozdrawiam serdecznie
1
@msmsms nie żebym się czepiał ale wiadomo o tym jakoś od pół roku :D
0
@ViscaBarca123 jest Ansu, hype ciągle rośnie :D
0
@FafitFCB u ludzi też zdarzają się mutacje genów, nic nowego. Ale fajnie wyglądaja :D
0
@wolny99991 fakt, jest w swietnej formie. Ale kosztem kogo ma grac w podstawowej 11? Busiego?
0
@bady48 hold on, hold on. Można ominąć wkład własny wykupując dodatkowe zabezpieczenie w banku, co jest normalna praktyka ale oczywiscie kosztuje dodatkowe pieniadze :).
Za kupowanie "pałacy" to od razu ch do dupy sie należy.
Wyliczenia specjalistów mówia o kwocie rzędu 60 mld zł i wszyscy wiedzą, że banki nie pokryją tego z własnego zarobku tylko scedują to na nas wszystkich. Większe opłaty za prowadzenie kont, wypłaty z bankomatów, wieksze oprocentowania etc :).
60
@Xwowrak Zgadzam się w stu procentach. Podstawowa zasada ekonomii mówi o tym, że bierze się kredyt w walucie w której się zarabia. Dzięki temu wahania waluty nie mają wpływu na wysokość raty kredytu. Niestety ludzie, którzy brali ten kredyt po prostu ryzykowali, bo liczyli, że złoty będzie mocny. Inną kwestią jest to, jak te umowy były fatalnie skonstruowane przez banki. Wkurza mnie to wybitnie, że ktoś chciał być cwaniakiem i płacić niższą skladkę przejechał się, a teraz wszyscy obywatele będą musieli za to zapłacić. Mi nikt przy ratach czy kredytach nie pomaga
0
@RtqeX dzieki :)
9
@FafitFCB i co to znaczy?
2
@msmsms
ja wiem, ze to strona barcy, ale głosowanie na kogos innego poza CR7 to jest jakiś żart. Trzeba cesarzowi oddac co cesarskie