Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kuz życze ci żebyś się zesrał w czystą pościel
3
@kaamil1910 Paracetamol uszkadza wątrobę, ba w wielu krajach zatrucie paracetamolem jest główną przyczyną ostrej niewydolności wątroby. Tak to jest jak sie leczy na własną rękę.
0
@Barca1992 Ale czy ja gdzieś zanegowałem, że on tego nie powiedział? Potwierdzasz tylko efekt psychologiczny o którym wspomniałem w poprzednim poście. Masz chłopie 30 lat i to ty się kompromitujesz bo pocisz się nad klawiaturą na la ramblii usilnie próbując przekonać innych o swojej wiedzy, sprycie oraz przewagą intelektualną nad resztą Świata bo Indie nie będą stosować jakiś szczepionek. Nie bierzesz pod uwagę np. faktu, że duża część Indii żyje na skraju ubóstwa, bez podstawowego dostępu do środków higieny. W takich warunkach choroby moga się rozwijać dużo mocniej i szybciej. Ludzie giną na COVID czy tego chcesz czy nie, ludzie lezą pod respiratorami nieważne ile postów tu naskrobiesz. Oby Ciebie i Twoją rodzinę omijał COVID i żebyście przeszli przez to wszystko suchą stopą.
1
@FC1899Barca ciary. Piekna sprawa
0
@Barca1992 ta a znajomy pracuje w szpitalu/minsterstwie zdrowia i bla bla bla. Tyle lat nauki, tyle lat, przedstawiania naukowych dowodów by rozbić się o Kowalskiego ze Zbąszynka, który wpada w efekt potwierdzenia wyszukując wybiórczo argumentów (lub przypadkowo na nie trafiając) potwierdzających ich tezę a negując statystkę. Wierzą, że na świecie kilka osób zmutowało wirusa żeby na lata zniszczyć i zatrzymać gospodarki. A my musimy życ od obostrzeń do kolejnych. Ludzie kłamią, liczby nie, w 2020 roku zmarło prawie 70 tysięcy ludzi więcej niż w 2019.
Producent wódki którą pijesz w weekend z ziomkami też nie bierze odpowiedzialności za Twoje stłuszczenie wątroby, właściciel McDonald nie bierze odpowiedzialności za Twoje trójglicerydy. Każdy produkt ma swoje skutki uboczne.
Ironią jest to, że raptem kilka dni temu zmarł Johann Biacsics na COVID odmawiając leczenia i próbując na własną rekę leczyć się dwutlenkiem chloru.
Ciekaw jestem jak argumentujecię ten zgon, pewnie też choroba współistniejaca, bo w sumie każdy z nas ma jakieś problemy zdrowotne i dzięki temu łatwo wszystko podważyć.
Ile jeszcze ludzi musi umrzeć zanim przejrzycie na oczy?
Pytanie raczej retoryczne
6
@Barca1992 Co tam antyszczepionkowcy, 84 656 zgonów z powodu COVID od początku pandemii. Miasto wielkości Jeleniej Góry zniknęło już z mapy, ale nadal doszukujemy się jakiś argumentów przeciw. Człowiek wchodzi na la ramble i co drugi tutaj to specjalista medycyny po latach studiów. Ta, po przeczytaniu dwóch linków w internecie. Durni jesteście jak ta cała konfederacja i wasze wolnościowe podejście do życia.
0
@JANEK777 warto dodać, zaszczepionych przynajmniej raz 7.15 mld ludzi, to daje 0,34% z jakąkolwiek przypadłością. Po sprawdzeniu tych przypadłości można zobaczyć, że niektóre z nich, to ból ucha, ból oka, bóle głowy, bóle mięsni. Wiele z nich związanych jest również z reakcją organizmu na wytwarzanie przeciwciał, co jest dobrym znakiem. Porównywanie tego z lekiem przeciwbólowym czy na grype jest w ogóle nie na miejscu.
Dodatkowo na grypę w zeszłym sezonie zachorowało ok 2.8mln ludzi w Polsce, z czego zmarło aż 0.
Na COVID zachorowało do tej pory trochę ponad 3 mln a zmarło aż 77 tysięcy.
Czyli miasto typu Zielona Góra czy Gorzów znikło całkowicie z mapy, ale nadal trzeba podważać statystyki, badania czy po prostu liczby zgonów i do porzygu porównywać COVID do grypy.
0
@ChampionLW O co chodzi?
0
@Laramblaessa wiem, dlatego go użyłem. Chociaż jeden wie o co chodzi!
0
@Huck naprawdę życzę dużo zdrówka w takim razie :).
Niemniej statystki mówiął same za siebie.
Biorę artykuł pierwszy z brzegu:
https://www.medonet.pl/porozmawiajmyoszczepionce,ile-osob-zmarlo-po-szczepieniu-na-covid-19--nowe-dane,artykul,24809806.html
"W pełni zaszczepionych Polaków jest 3 mln 184 tys. 152."
"Oznacza to, że poważne reakcje organizmu po szczepieniu na COVID-19 wystąpiły u 1 tys. 117 osób."
To daje 0.03% - bardzo niska statystyka.
"Dane udostępnione w raporcie na stronie gov.pl wskazują, że do 4 maja 2021 r. po szczepieniu na COVID-19 łącznie zmarły 73 osoby" - to daje 0.002%. Jeszcze gorzej.
Nie mam zamiaru przekonywać do szczepien,, ale jako osoba z wykształceniem ścisłym, wierzę liczbom a nie teoriom spiskowym.
0
@Huck czyli 50 czy 100 lat temu nie testowali na ludziach i nie było skutków ubocznych? :D
Ps. nie gadaj o truciznach, bo założe się, że gorzej niż na szczepionce wychodzisz na wdychaniu spali z kopciuchów, paleniu petów, piciu wódki co tydzień czy żarciu fast foodów oraz czipsów i słodyczy.
2
@JordiElNino widzę ktoś pominął elementarne wyszktałcenie na temat gruźlicy, polio, odry, świnki i różyczki skoro twierdzi ze szczepienia są głupotą. Mam nadzieje, że nie masz dzieci.
0
Ile ludzi na stadionie? Wygląda zacnie
0
@Barca1992 dzięki!
1
Ile dziś ludzi na stadionie, podane było?
0
Dest porażka. 70 minuta, 25 straconych piłek. Porażka
0
@marcin62 przecież to jest jakaś pre alpha, grafika jak w 2010, nawet nie warto tego oglądać. Czekam na pełną optymalizację i faktyczny gameplay a nie takie surowe wrażenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SkilledHydra16 taktyczny koment bo też chcę link
0
@mekston niezły wynik, dzięki!
0
W ilu meczach? Bo to jest ciekawe też
1
@ArterkHD skoda octavia 3, 2015 rocznik, 150 koni, po chip tuningu 180. We Wrocławiu spalanie 8.0, przy 150 na tempomacie 7.5. Tanie części. Wszystko inne nie ma podjazdu i argumentów
1
@jeyx77x czemu niby nie ma znaczenia? własnie teraz ma skoro masz 2k,4k czy 8k telewizje
0
@Barca1992
szkoda, że takie porównanie robisz wybiórczo bez głębszej analizy, ale rozumiem by pokazać sens można pominąć kilka faktów.
Szwajcaria jest o wiele mniejszym krajem i mniejszym zaludnieniem niż Niemcy, więc dużo łatwiej o kontrole. Od początku postawili na twardy lockdown, każdy wracający z kraju objętego tz. czarna strefą musi przejść obowiązkową kwarantannę prawie 2tygodniową a kary za złamanie są niebotyczne. Dzięki temu łatwiej zapanować nad sytuacją
5
@Barca1992 już pomijając foliarstwo, szybkie sprawdzenie, teksas - 29 mln mieszkańców, powierzchnia 700 tyś km2, Polska-40 mln mieszkańców - 312 tyś km2. Porównywanie jest strasznie głupie
1
Wyślę ktoś na pw linki do filikow z tą typiara od lodów ekipa? Słyszałem że jakaś drama ale na wykopie kasowane na bieżąco wszystko
3
Oficjalnie, Ansu przeszedł kolejna artroskopie kolana. Ehhh, oby się odkuł
0
@Chakalaka wiadomo o jakiej sumie mowa?
0
@ElTomas przede wszystkim mszczą się pierwsze połowy. Kolejny klasyczny mecz w wykonaniu Barcy, gdzie w grożnych sytuacjach jest na siłe szukanie Messiego (De Jong, Moriba). Wiem, że jest najważniejszym zawodnikiem, ale dajcie spokój... Druga sprawa, Messi nie wyszedł w ogóle na drugą połowe, w 60 minucie powinien zostać zdjęty. Mnóstwo strat, zupełnie nic nie wnosił. Trzeba była dać szansę Dembele. Roberto dramat, Umtiti z Pique zaniemówili w najważniejszym momencie. Tak się przegrywa mistrzostwo. Ogólnie nie obwiniam nikogo, bo cała drużyna zawiodła, ale brak zmian Koemana do 70 minuty i brak kapitana na boisku daje nam się we znaki.
1
@fart wyróżnienie jak pracownik miesiąca.