0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ojciec5tkidzieci Świetnie, przez ile sezonów będziemy jeszcze powtarzać to samo zdanie : był określany przez niektórych jako one season wonder?

1

@Xxxbarca4ever zawsze lepiej cwiakaly posluchac :)

24

@DejMian111 przez problemy z kolanami

0

@Kidd Próbowałes wyłączyc i właczyć komputer?

0

Ktoś wie ile Polska miała wrzutek w 1szej połowie? Zero ciekawych akcji, wszystko wrzucane

1

@Korti1921 aha bo juventus zrobil deal zycia z Arturem ktory tez gra piach. Ten temat był już tyle razy tłumaczony, a nadal ludzie jęczą. Bartomeu w ten sposób ratował podsumowanie finansowe. Juve kupowało Artura przed końcem a czerwca, a my im za Pjanica płacilismy w nowym okresie rozliczeniowym. W związku z tym na papierze zmniejszyli zadłużenie. PJANIĆ NIGDY NIE MIAŁ BYĆ PODSTAWOWYM GRACZEM

0

@dorkizos ktoś chciał tu zabłysnąć jak chrząstka w salcesonie i nie wyszło :D

0

@FIJI video or it didn't happend

0

@BlaseR9 a dla mnie to jest świetny i troche wymuszony chwyt marketingowy. nie mogli przełożyc o kilka lat premiery, bo wstrzymują pracę kilkudziesięciu ludzi. Tak zarobili na pierwszym filmie, który był słaby, teraz dali szanse się wykazać Snyderowi przy jednoczesnym odpaleniu HBO max na którym ponownie pewnie zarobią :)

0

@BlaseR9 To nie była zmiana reżysera. Snyder był pierwszym wyborem i zaczął realizować film, ale ze względów osobistych musiał porzucić ten projekt i WB wzięło kogoś innego. Teraz po 4 latach pozwolono dokończyć Snyderowi jego wersje. Czy śmierć/choroba kogoś z otoczenia Snydera czyni automatycznie z WB debili? Don't fucking this so

0

@BlaseR9 I to ich czyni debilami?

1

@xBoMBoWiECx muszę przyznać, że najlepsza dyskusja na la rambli od lat, dawno się tak nie usmiałem czytajac komentarze :D.

0

Brak reakcji Kumana. Od początku było widać jaki plan ma PSG, wyciągnąć nas i rozrzucać piłki po skrzydłach. Trzeba było za Busiego wpuscić umtitiego i grać na 3 ŚO. Ale nie, lepiej czekać do 70 minuty. To, że zespół grał słabo to jedno, ale brak reakcji Kumana na wydarzenia na boisku to był gwóźdź do trumny.

3

@Pressinho przecież to jest nietrafione i niesprawiedliwe porównanie, neto jako zmiennik jest zajebisty, douglas-ok wałek, vermaelen-przychodził jako solidny obronca na zmiennika, Mathieu jako ograny w lidze przychodził na zmiennika, też był solidny, firpo jako zmiennik-ok cienki. Trincao-przychodził jako MVP ligi portugalskiej, Pjanic-to firma sama w sobie, Turan-przychodził dzik z Atletico, Coutinho-przychodził jako jeden z najlepszych zawodników na świecie w tym momencie, Grezmann jako mistrz świata i Dembele-okrótnie wielki talent. Inną kwestią jest to, że nie potrafią pokazac swojego potencjalu. Ale nie mozna za to obwiniac Bartomeu.

0

@amanter o jaki cyrk chodzi bo nie rozumiem?

1

@FC1899Barca Uwielbiam jak ktoś chce być brany na poważnie wysuwając jakieś teorie po czym na końcu zdania dodaje "XD". Zaraza naszych czasów.

0

@pikass14 czyli chcesz mi powiedziec, ze znalazl sie ktos kto dał sie nabrać na to i podał swoje dane karty? :DDDD

0

@Bagsik88 no i jak byk widać, że biegał wzdłuż całej długości pola karnego, wręcz mniej go było na jego nominalnej pozycji niż na lewej stronie. I Griezmann musi szukać sobie nowego miejsca i Coutinho, jedynie Brajtwajtowi nie wchodzi w drogę.

0

@Bagsik88 nie wiem co to hetmaps, chyba chodziło ci o heatmape.
Nie mam takowej, ale jak chcesz, to poszukaj i wklej tu.
Pozdro

1

@Nihas dokładnie. Od momentu w którym wypowiedział się o chęci odejścia, bardzo popsuła się atmosfera w zespole. Każdy ciągle go szuka na boisku, Messi jak to Messi biega gdzie chce, raz prawa strona, raz środek, raz lewa strona. Często wraca do roli rozgrywającego. Zawodnicy zamiast grać na swoich nominalnych pozycjach muszą mu robić miejsce. Wprowadza się młodych/nowych zawodników na 20 minut i liczy, że oni odmienią grę. Zobacz też jak wczoraj Griezmann zasuwał od pola do pola. Partoli do tego w tym sezonie wolne koncertowo, ale nie odda ani Coutinho, ani Pjanicowi. Jednak jest jeszcze gorsza rzecz, chłop ma opaskę kapitańską, ale nie jest żadnym liderem niestety. Porównaj sobie go do Ramosa w Realu czy CR7 teraz w Juve. Mu się po prostu nie chce tu być i tylko ślepy tego nie widzi. Skoro nie zmienia swojego nastawienia, to powinien odejść jak najszybciej.

0

@kaamil1910 a wiesz, ze od takich pytan jest inspektorat pracy i wystarczy wpisac w google infolinia i zadzwonic?

0

@macio_944 nic ciekawego.

1

Czy gdzieś znajdę statystyki z la ligi ilości straconych piłek? To co Messi wyprawia w tym sezonie to jest dramat. Zawsze wielki szacunek do niego ale to ile on gubi chleba...

0

nie cieszę się, bo lepiej mieć zdrowy skład, ale PJANIC, to jest Twój moment byku!

3

@pikass14 ta będziesz musiał na cafe bernabeu zadawać takie pytania.

0

@Geble to fakt, spadł trochę poziom

3

@Piorun może jeszcze z polskim komentarzem, w 8k i w ogolę będą Ciebie wołać jak będzie gol?
https://www.fullmatchesandshows.com/
Tu masz wszystko w skrótach kilkuminutowych, lepiej nie będzie

4

@Nolife1899 przeciez on sam jest dzieckiem :D

60

@Bruttal wow, świetnie, jestes taki dorosły!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?