Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone to wcale nie jest lepiej, bo ich serwis/aplikacja na tel to jakiś dramat. Brak również aplikacji na telewizory.
1
@DonMatteo901 czyli filmy to prawdziwe życie? :D
0
@Colon kichanie, później wasabi :D
2
A moim zdaniem okienko nawet spoko. Nie zarobiliśmy kupy kasy na transferach, ale każdy klub wiedział, że będzie rewolucja u nas i to wykorzystali. Odszedł Vidal, Rakitic, Suarez, Rafinha. Wypożyczony Todibo. Odciążyliśmy klubową kasę o jakieś kilkadziesiąt milionów miesięcznie.
Do Depaya nie byłem przekonany, a Garcia przyjdzie do nas w letnim okienku, lub za rok za darmo.
2
@Katalonbar nie ma co brać na premierze. Jak wspomniałeś, może być sporo błedów. Ja poczekam kilka miesięcy z pierwszymi opiniami.
0
@Dajnatace wielki suarez już sie kopie po czole?
0
@Raovo podbijam
10
@FC1899Barca naprawdę są ludzie, którym przeszkadza to, że trzaskowski poprosił o zmianę muzyki? :D
Naprawdę musicie mieć nudne życie
3
Ma ktoś link do tej sytuacji z czerwonymi?
0
@Explode to tylko dwie walki, mówie o całej gali i nie mowie o ppv :)
0
ktos moze podzielic się linkiem do fame mma? :)
0
@michal26 podbijam
0
@Keriox więc wojna
3
Komentarz usunięty
0
@Trepyveb podbijam, chetne bym kupil te na 100lecie barcy, ale jakąś dobrą replikę, a nie fejk
0
@lunas sorry, ale jak ktoś pisze ciągle xD to wiem, że ma mentalnie 17 lat i nie zrozumie moich argumentów. Nie robie z siebie prezesa więc możesz sobie zachować ironie dla kolegów w przerwie między religią a wuefem. Mam do Ciebie szacunek za oglądanie i kibicowanie ale automatycznie go tracisz za wchodzenię na jakiekolwiek forum i komentowanie tematów o których nie masz pojęcia byle dostać lajki od innych niedoinformowanych "kibiców". Dla mnie takie zachowanie jest karygodne i trzeba je piętnować
1
@lunas to nie jest wiedza, tylko co można w łatwy sposób wywnioskować z Twoich komentarzy. Wypowiadasz sie na tematy o których nie masz pojecia byleby wypocić się na klawiaturze i ponarzekać. A na sam koniec piszesz "haha hahaha xD". Kolego, podobno jesteś zajęty, mam nadzieję, że czytaniem książek i rozwijaniem swoich zainteresowań.
0
@MesQueUnClub_87 kiedy premiera? na pewno sciagne z torrentow
0
@lunas nie, to po prostu twoj słaby time management i niedzielne zainteresowanie klubem.
3
@DawidekFCB uwielbiam takich niedzielnych kibiców, co dowiaduje się o zakupie zawodnika gdy jest jego prezentacja a później takie głupie komentarze :D
11
Szkoda, że Messi tak dobrze nie pressowal Bayernu jak pressuje teraz Bartomeu do dymisji
16
@msmsms w ogole nie wierze, ze ktos tak robi
1
@MichalZZZ Qardashian :D
0
Będzie gdzieś w TV psg z lyonem jutro?
11
@Chakalaka calgonu nie uzywał i mu bęben wywaliło :D
1
@SHIBA dopisuje się do spisu :). Sam sporo czytam, rzadziej komentuje, bo poziom czasami jest podobny jak na rm.pl :D. Ale jestem tu obecny
0
@Yanek
czyli co, jest kolejny rekord? :)
1
Czyli do Messiego należy ilość goli/asyst w jednym sezonie- 25 do 21, Henry miał chyba 24 do 20?
0
@Jaca27 podsumowując, od początku wiadomo, że to odzwieżęcy wirus, a ty zachwycasz sie, ze w ciele zwierzęcia znaleziono koronawirusa? :D
2
@itmustbejoke w obu przypadkach Barca byłaby mistrzem.