0

ronaldo :)

2

po pierwsze, BEZCZELNIE a nie beszczelnie. Po drugie był to jeden z niewielu w ostatnim czasie klasyków, gdzie obie drużyny były bardzo powsciągliwe w faulach. Ci którzy pamiętają erę Mou i Guardioli wiedzą o czym mówie. Nawet sytuacja gdzie Suarez wypchał Ramosa i zaraz zbili piątki. Największą premedytacją było podcięcie Pique przez Marcelo. Poza tym mecz bardzo normalny bym powiedział. W obie strony po kilka fauli technicznych, kilka skrobanek(nie mylic pojęc :D ).

0

ja mam ten model, dual sim bo taka praca i jestem mega zadowolony, za duzy nie jest. Ale bateria max 1 dzien, niestety, chociaz jak moze bedziesz miał jeden sim to mnie. Ja ciagie wifi, bluetooth uruchomiony, 2x sim, tinder whatsapp, fb :D

0

to był messi i moim zdaniem zasluzony dla nas karny. Messi probowal kopnac pilke, przeciwnik tracil go swoja noga przez co zarył w ziemie.

0

okad odkryłem soccer reddit i moge słuchac roya hudsona moje zycie nabrało nowego sensu :D

7

Nie będę oceniać pojedynczych graczy. Powiem tylko, że to był najkompletniejszy mecz tego sezonu. Pięknie się to oglądało. Oby więcej takich :). A notatnik płonie :D

2

przecież ta reklama jest starsza niż internet

14

Suarez na IG pożegnał się z Dennisem I życzy mu powodzenia na nowym etapie kariery

2

Dawać potwierdzenie i lecimy po de Ligta! :D

0

to kiedy De Jong Fichado? Są jakies fotki z lotniska w Amsterdamie, że nasi tam są? Nadal coś nie do końca dowierzam, bo jeszcze tydzień temu był już w PSG.

0

Jak wspomina Maker0. El prat to dosyć długie lotnisko, do metra trzeba sie przejsc z 15 min(zalezy na ktorym terminalu wyladujesz). Ale metrem najlepiej, 20-30min i jestes w samym centrum. Do tego bilet czasowy(ja miałem na 10 przejazdów) i można korzystać ze wszystkiego. I PROSZE UWAZAC NA KIESZONKOWCOW. Jestem przykładem bycia okradzionym przez profesjonaliste

0

czy ty w ogole przeczytałes moja wypowiedz? Czy napisalem, ze mam racje i tylko moje zdanie się liczy? Chłoptasiu, zdanie zacząłem od: ja bym poszedl. Zluzuj portki i nie poć się tyle nad klawiaturą

0

ja bym psozedl w intela. 8 rdzeni, ssd-stawiasz na nim system, montujesz drugi dysk na ktorym trzymasz dane. Jest to o tyle dobre ze system startuje naprawde szybko ale musisz pamietac zeby nie zasmiecac dysku SSD danymi

0

niby poniedziałek, niby średnio, ale wchodzę sobie w komentarze na rm.pl i lubię patrzeć jak ich świat płonie :D

1

brakuje statystyk samych asyst

0

Gdzie mecz leci

2

ja parowar, szczoteczkę soniczna, fife 19 pudełkową(wszystko na raty 0 procent) + koszulki. W tamtym roku tv 55 cali. Za rok zaatakuje robota odkurzajacego :D

0

ja w tamtym roku kupilem telewizor 55 cali Sony, 10 rat zero procent za 2300zł wiec warto czekac :)

0

daj link do konkretow

0

a skad info?

0

jestem na biezaco z beefem ale akcja widze, ze gdzies jezdza. O co konkretnie chodzi

0

O co chodzi z dixonami? Gdzie go szukaja? bo nie wiem ocb

7

Wszystko fajnie, ale nikt z Was nie zauwazył, ze to umowa na 10 lat. Przez 3-4 lata beda zarabiac najwiecej, a pozniej my wjezdzamy z nowa umowa która pewnie przebijemy :)

0

Można gdzieś sprawdzić statystyki naszych zawodników z meczu? Liczba podań, skuteczność, przebiegniete km? Proszę o pomoc!

0

Ludzie dyskutują a nawet nie wiedzą co to Wigilia :). https://sjp.pwn.pl/sjp/wigilia;2579819.html
Nie jest to ani święto państwowe ani kościelne. Nie widzę sensu robienia z tego dnia wolnego. Ja osobiście zostawiam kilka dni wolnych własnie na ten okres.

1

Szczerze byłem jakos bardzo spokojny przed meczem z Sevilla, tak samo teraz jestem spokojny przed meczem z Interem i Realem. Nie umiem tego racjonalnie wytlumaczyc. Fakt, bardzo polegamy na Messim, ale jak zszedł nadal tworzylismy okazje i strzelilismy 2 gole. Mysle, ze z Interem wygramy, z Realem wygrana/remis. Chciałbym zobaczyc atak Dembele/Suarez/Malcolm, w pomocy Coutinho, Busi, Rakitic, obrona Alba, Lenglet, Pique, Sergi Roberto, bramka wiadomo, Ter Stegen. Taki sam sklad na Real, ale za Roberto na PO, Semedo.

0

wyników a nie statystyk chcemy! :D
Bardzo dobrze ze Barcelona B ciśnie, stawia na młodych, awans do drugiej ligii to obowiązek, tam się niech ogrywają

0

Przeciez Osrodek jest zajebisty, wspieram mocno, jazda z tymi nacjonalistami, pedofilami i homofobami. Każda sprawa do prokuratury! Nie ma taryfy ulgowej

1

Można gdzieś sprawdzić ile km przebiegł Messi wczoraj?

1

Co oznaczała cieszyńska Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?