0

Co to za głupie pytanie? Po to, żeby w razie choroby nie można było zrzucić winy na inne dziecko. Jeżeli dziecko jest szczepione to znaczy, że ma odporność ale nadal może być nosicielem jakiś chorób. Jezeli rozdzielisz szczepione i nieszczepione dzieci, w razie jakiejś choroby, nie bedziesz bezmyslnie szukał argumentów, ze to pewnie kolega z klasy który jest szczepiony zaraził Twoje dziecko :).
Najbardziej mnie wkurza, że na decyzjach rodziców cierpią bezbronne dzieci.

40

to moja propozycja jest taka. Dla antyszczepionkowcow i ich dzieci oddzielne przedszkola i szkoły, a za ewentualna śmierć dziecka z powodu choroby na którą nie zostały zaszczepione odpowiadają rodzice.

10

https://ibb.co/dKQ5Pz

Oficjalnie Messi zgolił brodę :D. Dziwnie to wygląda, zdążyłem się przyzwyczaić :p

5

film tragedia niestety

0

Cochise, ja po prostu odpowiedzialem na Twoj post :D. Nie martw sie, to nie zaden personalny atak. Swoja wypowiedz kierowalem do Zin'a :). Ciesze sie, że szanujesz zdanie innych, jak widac po tej dyskusji to rzadkosc w tym kraju :D

1

Zin widzę na siłę szuka jakiegoś poklasku na la ramblii. Kobieta ma swoje zdanie i uważa, że skoro piłkarze są wzorem dla milionów dzieciaków to "podpinanie się" pod nich jest jak najbardziej na miejscu. Tym bardziej, jezeli niektorzy z nich podzielają jej opinie. Ogolnie nie widzę tutaj nic wartego w ogole wrzucania takich komentarzy i dalszej "dyskusji"

0

i co w jej wypowiedzi jest złego?

0

przecież dopiero co ci to wytłumaczyłem, nie każ mi kopiować ponownie :D

2

Socjopata, za szybko wysuwasz wnioski. Sobota jest osoba publiczna, jego żona jest zwykłą WAG. W naszym kraju niestety prawo jest tak skonstruowane, że w większosci przypadków to matka dostaje prawo do dziecka przy rozwodzie. Tutaj jezeli udowodni się winę Soboty(że zdradził) to matka najprawdopodobniej dostałaby by dziecko. Jednak skoro pojawia się przemoc domowa to Sobota ma wieksze szanse.
Ps. Sobota to nie raper :)

18

Slabe jak zaliczka

0

Chyba wystarczy wygrana z nimi? Czy sie myle?

0

Czyli co, wygrywamy kolejny mecz i mamy mistrza?

2

Yerry Mina całkiem pewnie ale widać, ze brakuje mu ogrania w La Lidze, na to przyjdzie czas. Dembele, no coz, wedlug mnie za duzo strat i niecelnych PROSTYCH podan jak na typa za 100mln. Ale bramka ładna :)

1

Tsubasa sprzed telewizora wyganial na piłke

0

Nie ma czegos takiego jak polskie reagge...

45

Pozdrowienia z Barcelony. Czas na piwko i posiłek, później ruszamy na Camp Nou! Vamos! Visca el Barca!

0

przeciez to trailer sprzed miesiaca :D

0

Ja też lateral 2 :)

0

Za jeden bilet. My sledzilismy stronę codziennie żeby wiedzieć kiedy będą. Jak ruszyła sprzedaż to przeczekalismy w kolejce i udało się kupić.

1

Jasne. Udało się z oficjalnej strony za 180 euro. Wygramy to a później impreza na la ramblii!

30

Panie I Panowie, muszę się pochwalić. Udało się kupić bilety na mecz Barca-Czelsi w te środę!! Tak więc w końcu spełnię swoje wielkie marzenie!!! Do tego naprawdę spoko miejsca!

0

No to, ze komus sie nie podoba to nie znaczy, ze jest brzydka :D

7

Nie no jasne, w ch** średnia, słaba nawet. Nigga please

0

Polecam jej konto na Insta, sliczna dupeczka:
https://www.instagram.com/lopyrevavika/?hl=pl
:)

1

Gaucho nie zaznaczył najwazniejszego faktu, ze to nieoficjalna informacja, PSG potwierdzi dopiero jak opuchlizna zejdzie

0

Przy okazji ktos ma aktualna klasyfikacje złotego buta?

0

To moze inaczej to wytlumacze. Kto i jakim prawem bierze sobie prawo do mowienia co jest hip hopem a co nie jest? Jak w przypadku Quebo i Piha :)



Jak wspomnialem, hip hop to tylko i az muzyka jak kazda inna, a muzyka ma przede wszystkim bawic. Jezeli ktos szuka reflekcji czy truizmow na pewno tez to znajdzie, tylko wkurzam nie gadanie jak słysze, ze to jest gowno albo tamto gowno. Ja tez mam w dupie wielu polskich artystow rapowych ale nie wypacam swojej nienawisci na forach bo nikogo to nie interesuje.

0

Wrzucilem grandmasterflasha bo to zywa legenda i tworca tej kultury (czytaj prawdziwa szkoła dla wielu wyznawcow).
po drugie: wiecej tego xDDDDDDD-ile ty masz lat, 15?

1

Ale co cie to obchodzi co on robi :D. Jak ci sie nie podoba to go nie słuchaj, a nie prowadzisz krucjate na la ramblii jakby Twoj post miałby odwieść kogos od słuchania Malika czy kogokolwiek innego :D.
Zaloze sie, ze pewnie wchodzisz tez na jego youtuba i minusujesz mu numery :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?