Ziemny
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kacperoo5 jest przykładem zatwardziałego trueschoolowca który nadal jest zamkniety w latach 90tych, wierzac, ze prawdziwy rap to ten z przekazem na tempie 90 bpmow. Najlepiej byc prawilnym, zero hashtagow, przyspieszen, czy spiewanych refrenow bo przeciez to pedaliada i nie rap.
Chłopie, muzyka ma bawic, rap to nowy pop. Odsyłam do wywiadu popkillera z zywym tworca tego gatunku w ktorym wyjasnia takich jak ty, tłumaczac, ze rap to wszystkie gatunki zmieszane w jedno bez jakichkolwiek granic.
Ale spokojnie, trueschooloza to choroba wieku dzieciecego, wyleczana, wraz z pojawieniem sie pierwszych wlosow na jajach zaczniesz dochodzic do wniosku, ze nikogo nie musisz przekonywac do prawdziwosci i okreslania co jest a co nie jest rapem.
0
wrocławscy cules jak zwykle w Drukarni:
https://www.facebook.com/events/586646381727733/?notif_t=event_aggregate¬if_id=1519116085137588
1
Zle mnie zrozumiales, albo moze ja sie zle wyrazilem. Chodzi mi o to, ze Conte to nie Mou i nie bedzie sie murował(taka mam nadzieje) od 1 minuty :)
0
Licze, ze Conte w przeciwieństwie do Mou nie bedzie liczyc na gol i autobus a postawi na bardziej otwarty mecz. Vamos!
6
Ale przeciez Messi juz pokonal Courtois gdy ten gral w Atletico :)
0
Dzieki wszystkim za pomoc, t tak jak myslalem, to tylko blokada w glowie. Na co dzien wszystkie sporty bez sciagaczy uprawiam, wiec operowana noga jest w rownym stopniu obciazana co zdrowa. No nic, dzis sie pakuje i ruszam jutro na stok. Odezwe sie po powrocie jak było :D. Miłego dnia Panowie!
0
Znaczy ja mam pełna zgode na uprawianie sportu. Ortopeda powiedział mi ze mam pełna sprawnosc w kolanie(o tyle o ile po operacji mozna miec pełna sprawnosc :P). Nie mam rowniez zadnych przeciwskazan. Mam rowniez orteze przygotowana na stok, ale wiesz jak to jest, obawy w głowie co i jak :P
1
Drodzy Cules, czy ktos po rekonstrukcji ACL wrocil do jezdzenia na nartach? Sama rekonstrukcje mialem 2-3 lata temu, od tamtej pory brałem udział w Survival Race, biegalem, chodze na siłownie regularnie, gram regularnie w pilke na orliku. Jednak mam w głowie pewne obawy. Byłbym wdzieczny za jakies info.
PS. Na samych nartach nie jezdzilem jakies 15 lat, wiec musze sobie wszystko przypomniec
1
zbudowalismy dobry dorobek punktowy w lidze, wiec zaryzykowałbym z duzymi zmianami. Coutinho, Paco i Vidal(lub Dembele-zaleznie czy moze zagrac od poczatku). Pomoc to Gomes, Paulinho, Iniesta. Obrona to digne, yerry, umtiti, roberto(albo semedo) no i Ter Stegen. Damy rade. Eibar wyjdzie ofensywnie wiec dembele i coutinho beda dawac duzo w kontrach. Paco musi grac zeby byc dobrym jokerem. Pomoc i obrona da sobie rade
0
jeszcze wiecej XDD
1
kurde no kwestia dokładnych podan jest niezależna od wszystkiego, to jest podstawa w ogole :D. Tym bardziej, ze te podania nie były na 50m do przodu tylko do kolegi ktory ci zza plecow wybiega :D
@striker- ja nie przekreslam, zaznaczylem to na samym poczatku :D. Ale budzi to moje obawy :P
4
Źródło: Fanpage Nagroda Złotego Goebbelsa.
trzeba było na poczatku to napisac, to był dalej nie czytał :D
3
Panie i Panowie, co myslicie o wystepie Dembele? Od razu zaznacze, ze wcale nie skreslam tego transferu, zdaje sobie sprawe, ze jest po kontuzji i wszedl na 15 czy tam 20 min, ale kurde, fatalnie wygladala wczoraj jego gra w ataku pozycjnym. Masa NIEDOKŁADNYCH podan, szczegolnie to wypuszczenie Rakitica pod koniec meczu. Strasznie to słabo wygladalo. Wiem tez ze przeciwnik i jego nastawianie oraz ustawienie nie pomagały, ale kurde, nic ta zmiana nie wniosła do meczu. Nie oczekuje, ze Dembele od razu wklei sie do druzyny, ale kurde, tyle niedokładnych podan i zero pomysłu. Mam nadzieje, ze sie odnajdzie szybko
3
Ja co do Dembele mam mieszane uczucia. Wiem, ze wraca po kolejne kontuzji, CN etc, ale kurde, nawet dokładnego podania nie umiał do kolegi 5m dalej zrobic. Idealnym podsumowaniem była proba podania do rakitica pod koniec samego meczu. On moim zdaniem nie pasuje do gry kombinacyjnej
0
Zle mnie rozumiesz. Paracetamol rozklada sie w watrobie, gdzie czesc przekształca sie w niebezpieczne dla watroby zwiazki. Nie trzeba duzo łykac, bo wystarczy juz dawka 10g na dobe i juz moze zle na nią działac :). Wiem, bo mam stłuszczona watrobe i musze unikac :)
0
olej paracetamol, zle działa na watrobe
0
najlepsi zdaja za pierwszym razem :)
5
9. Radamel Falcao (PSG) - 750 tys.
oo nowy transfer PSG!
0
Panowie. Ma ktos filmik z faulu na Umtitim co gosc sankami w niego wjechał?
I jakies filmiki/zdjecia ze stanu murawy? Dzieki wielkie za pomoc
0
To ze tankuja w jednej rozlewni a co pozniej sie z tym dzieje to dwie rozne kwestie :)
0
bzdury opowiadasz Franciszek. Czesto sa prowadzone testy jakosci paliwa na stacjach i m.in u mnie we Wrocławiu najgorszej jakosc jest na Orlenach
tutaj przykład:
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3737042,kontrola-kiepskie-paliwo-na-orlenie-kolo-korony-gdzie-jeszcze,id,t.html
0
Troche szacunku kolego
2
https://www.facebook.com/mancity/videos/10160296557595455/
Oficjalnie potwierdzone przez City! :)
0
Jakim wpisie???
0
Wszystko co zwiazane z kolanem, nie ma zartow. Ja troche inna kontuzja bo zerwalem więzadło, ale jak mowil kolega. Najlepiej isc prywatnie do specjalisty i niech ci powie co i jak. Ja zainwestowalem w siebie i mimo, ze nie bede mial takiej sprawności jak w zdrowym kolanie to przynajmniej gram w pilke :)
2
No zaczepki w kierunku prasy madryckiej i samego Realu. Chodzi mi o to, ze teraz jest moment, zebysmy patrzyli tylko na siebie.
1
Kurcze, wlasnie tego nie lubie w albie, czasem mógłby sie pohamowac z komentarzami :P
0
Juz afera z okladka As w necie. Ronaldo ze swoim zdjeciem w koszulce Portugali(a nie RM) uspokaja kibicow RM :D.
1
mi działa..........
0
Ja mysle, ze tu duzy ukłon w strone ekipy od przygotowania fizycznego. W koncu jest sezon gdzie jak nie strzelimy w pierwszej polowie zadnej bramki a nawet stracimy, to jestem spokojny. Wiem, ze przeciwnicy przy naszej taktyce szybko sie mecza i to wlasnie widac w drugich polowach. Do tego Valverde idealnie reaguje na to co sie dzieje wiec kazda zmiana jest podyktowana podtrzymaniem lub nawet zwiekszeniem tempa. Messi mniej biega w pierwszych polowach, za to w drugi rusza sie jak gazela. To tez procentuje.